Komenského náměstí 372, Kroměříž
Praktický lékař pro dospělé

O
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Ondřej O.
Super doktor dokáže vyslechnout své pacienti a pomoc jim a sestřička je taky skvělá , mohu jen doporučit,,,

Skvělý lékař a skvělý přístup.

U pana Dr.Kuciana je skoro kazdy z nasi rodiny kolem kromerize a myslim ze budu mluvit za vsechny,kdyz reknu ze je pan Kucian a pani sestricka dokonala a plnne profesionalni dvojice na kterou se clovek muze obratit z kde jakou bolistkou...

Pan doktor i sestřička, vytvořili skvělý tandem odbornosti a lidského přístupu. Spojení obojího, je pro člověka ve zdravotní nouzi nesmírně důležité. Děkujeme.

O

Výborný odborník a empatický člověk s velkým zájmem o své pacienty. Mezi praktickými lékaři jeden z nejlepších.

Možnost objednání se a nečekání ve frontě. Ochota pomoci. Správný přístup.

Nezbývá mi nic jiného,než se přidat do řad těch, kteří ho chválí-absolutně s ním nemám žádný problém-vždycky když mi něco bylo, tak mi pomohl.Je velmi ochotný vstřícný a i když mě léčil z dlouhodobější nemocí tak byl milý a ochotný...i paní sestřička je super!!!!doporučuji!!!!

Pan doktor má citlivý, lidský přístup k pacientovi. I můj sebemenší problém se snažil se mnou vyřešit. Je velmi příjemný a určitě odborník na svém místě. Taktéž i jeho sestřička je velmi příjemná, ochotná a vstřícná. Vždy jsem byla volána do ordinace přesně podle objednávky. Jelikož nejsem z Kroměříže, byla jsem si vždy jista že zpáteční spoj stihnu bez problémů. Mohu jen doporučit.

Skvělý lékař

Libi se mi, ze mi vzdycky podrobne popise diagnozu (_jak_ jsem k tomu pravdepodobne prisel, _jaka_ jsou mozna rizika, _jak_ to budem spolu lecit), nikdy mne neodbyl jen pouhym receptem bez vysvetleni.
Velmi si vazim jeho pristupu k pacientovi!