MUDr. Milena Staňková

Havlíčkův Brod 1 adresa

Zubní ordinace
Dobrovského 2023, Havlíčkův Brod

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Paní zubařka se tváří velmi důvěryhodně, ale pod každou plombou, kterou mi udělala, se objevily problémy. Zub, na kterém provedla ošetření kanálků, začal po čase vydávat hnis z dásně u kořene - jasný znak špatného provedení léčby kanálku. Navíc nepoužívá moderní technologie, jako jsou například onlay či inlay, a tak může klidně i mladému člověku zbrousit zub a nasadit mu korunku. Bohužel všechny plomby, které mi udělala, jsou špatně provedené. Nyní chodím k specialistovi, který pracuje pod mikroskopem a musíme všechno znovu opravovat. O ceně ani nemluvím. To nejhorší je, že paní zubařka skutečně působí jako profesionálka, takže je třeba být opatrný. Její nedostatečná práce se neprojeví hned po zákroku, ale až po letech, s potenciálně fatálními následky.

Umístění: Zubní ordinace Bolest zubu

Vyborná paní zubařka,ví co dělá,bez zbytečného čekaní, vysvětlí,umrtví a odvede krásnou práci.Ordinace a čekarná e čistá,útulná.Sestřička také skvělá.Zde jsme přestala mít strach ze zubařů,Škoda jen,že nepřibírá nové pacienty.Milá a vstřícná.

Výborná zubařka, vždycky se bojím, ale vždycky odcházím spokojený :-) Je klidná s příjemná, vysvětluje, a naopak když je potřeba rychlá akce, bez zbytečného pacientova přemýšlení a obav, jedná bez váhání :) Profesionálka na svém místě, neměnil bych.

S ošetřením u této lékařky jsem byla zatím vždy spokojena. Chodím k ní už několik let na pravidelné prohlídky i s problémy. Ty jsem měla asi dvakrát a pokaždé si s nimi doktorka, ne bezbolestně, ale profesionálně poradila a už se nevrátily. Velké plus je i to, že platí časy objednání a dlouho se nečeká, což je skvělé hlavně s dětmi. Ty jsem k ní také přihlásila. Takže já ji vřele doporučuji i ostatním.

Posledních pár let paní zubařka u mě provádí nekvalitní práci, furt mám problém se 2 zuby co ona není schopná vyřešit , nebo spíše neumí dát kvalitní blombu a navíc minule mi ulomila půlku zubu ani mi o tom necekla jen se zaraženě koukla, když to ruplo a rána to byla pořádná, si myslela, že to asi nepoznám ,tak to zablombovala a hnedka druhý den se mi ulomil o čerstvý rohlík. A sestřička je pěkně namyšlená(si myslí, že je něco víc), jednou jsem se zubařky zeptala jestli nemám problém z dásní a sestra hnedka od stolu stihla ještě dřív než zubařka odštěknout - že bych toho chtěla laskavě nějak moc vědět. Takže lidi od těhlech dvou se držte na míle daleko.

můj názor na pani doktorku , je negativní :( do dnes mám problémy se zubama..... nebudu dál rozvádět , ale je pro mě velká úleva že mám nového stomatologa :D

Byl jsem nucen navštívit tuto lékařku na pohotovosti. I přes ujištění , že to mám umrtvené jsem trpěl jako pes.Po příjezdu domů, bolest neslábla, naopak se stupňovala.V pondělí jsem tedy navštívil svojí obvodní lékařku, a ke svému zděšení si vyslechl , že okolí nemocného zubu nebylo vůbec vyčištěné a z toho důvodu se mi pod drenem utvořil opět zánět.Po ošetření bolest polevila a úleva byla nepopsatelná.Nejsem spokojený s ošetřením od této lékařky.

Umí si poradit! Ze svého laického pohledu mohu soudit, že je ve své práci velmi šikovná, vždy jsem byla spokojená. Opravila mi zuby po jiném doktorovi a dodnes jsem jí za to vděčná.

Připojuji se k hodnocení,vždy jsem s přístupem paní doktorky i její prací spokojena.Je milá,vstřícná a ochotná.

Velmi dobrá lékařka, vždy odcházím spokojen.