Adresa

Dobrovského 2023, Havlíčkův Brod
Zubní ordinace

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
18 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
P
Ověřeny pacient

Výborná zubařka, vždycky se bojím, ale vždycky odcházím spokojený :-) Je klidná s příjemná, vysvětluje, a naopak když je potřeba rychlá akce, bez zbytečného pacientova přemýšlení a obav, jedná bez váhání :) Profesionálka na svém místě, neměnil bych.


H
Ověřeny pacient

S ošetřením u této lékařky jsem byla zatím vždy spokojena. Chodím k ní už několik let na pravidelné prohlídky i s problémy. Ty jsem měla asi dvakrát a pokaždé si s nimi doktorka, ne bezbolestně, ale profesionálně poradila a už se nevrátily. Velké plus je i to, že platí časy objednání a dlouho se nečeká, což je skvělé hlavně s dětmi. Ty jsem k ní také přihlásila. Takže já ji vřele doporučuji i ostatním.


M
Ověřeny pacient

Posledních pár let paní zubařka u mě provádí nekvalitní práci, furt mám problém se 2 zuby co ona není schopná vyřešit , nebo spíše neumí dát kvalitní blombu a navíc minule mi ulomila půlku zubu ani mi o tom necekla jen se zaraženě koukla, když to ruplo a rána to byla pořádná, si myslela, že to asi nepoznám ,tak to zablombovala a hnedka druhý den se mi ulomil o čerstvý rohlík. A sestřička je pěkně namyšlená(si myslí, že je něco víc), jednou jsem se zubařky zeptala jestli nemám problém z dásní a sestra hnedka od stolu stihla ještě dřív než zubařka odštěknout - že bych toho chtěla laskavě nějak moc vědět. Takže lidi od těhlech dvou se držte na míle daleko.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

můj názor na pani doktorku , je negativní :( do dnes mám problémy se zubama..... nebudu dál rozvádět , ale je pro mě velká úleva že mám nového stomatologa :D

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E
Ověřeny pacient

Byl jsem nucen navštívit tuto lékařku na pohotovosti. I přes ujištění , že to mám umrtvené jsem trpěl jako pes.Po příjezdu domů, bolest neslábla, naopak se stupňovala.V pondělí jsem tedy navštívil svojí obvodní lékařku, a ke svému zděšení si vyslechl , že okolí nemocného zubu nebylo vůbec vyčištěné a z toho důvodu se mi pod drenem utvořil opět zánět.Po ošetření bolest polevila a úleva byla nepopsatelná.Nejsem spokojený s ošetřením od této lékařky.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Umí si poradit! Ze svého laického pohledu mohu soudit, že je ve své práci velmi šikovná, vždy jsem byla spokojená. Opravila mi zuby po jiném doktorovi a dodnes jsem jí za to vděčná.


Připojuji se k hodnocení,vždy jsem s přístupem paní doktorky i její prací spokojena.Je milá,vstřícná a ochotná.


Velmi dobrá lékařka, vždy odcházím spokojen.


K paní doktorce chodím i s dětmi už léta a jsme velmi spokojeni. Ošetření u ní není stres, je vstřícná a přátelská. Při vrtání mi zuby vždycky umrtví,nikdy jsem za to neplatila. Mohu doporučit.


Chodím k paní doktorce i s dětmi léta a jsem s péčí velmi spokojená. Je ochotná a přátelská, pro děti má pochopení, ošetření pro ně není stres. Mně zuby na vrtání vždycky umrtvila a nikdy jsem nic nedoplácela. Mohu doporučit!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti