Sokolská tř. 81/2587, Ostrava
AKTIS-plus s.r.o., odborný lékař kožní

Zobrazit ostatní dermatologů v okolí

Pani doktorka je skutočne odborník na svojom mieste.
Máme dcérku, ktorá má exém na obidvoch ručičkách a bola doškriabaná do krvi. Má tri roky a po dva a pol rokoch intenívnych návštev u odborníkov a liečenia všeličím možným aj nemožným, sme navštívili pani doktorku Krištofovú.
Pozrela odborným okom na skutkový stav veci, dala recepis na mastičku, ktorú nám vyhotovili v lekárni a stal sa neuveriteľný zázrak. Po 10 dňoch intenzívneho natierania ráno a večer, a po dodržaní diety, ktorú nám pani doktorka nariadila - obmedzenie papania kakaa, a exotického ovocia, exém úplne zmizol.
Dcérenka si neškriabe ruky a koža je úplne hladká.
Pokiaľ tento článok budete čítať aj Vy, pani doktorka, úprimne Vám zo srdca ďakujeme a sme Vám s manželkou nesmierne zaviazaní a povďační.
Prajeme Vám strašne veľa zdravia a pokoja na duši aspoň takého, aký ste nám vytvorili Vy svojim odborným prístupom.

Paní doktorka je specialista a člověk na svém místě,svým přístupem k pacientům a svým profesionálním přístupem je vzorem všem svým kolegům a mohu všem doporučit ,pokud mají zdravotní problémy,její odbornou péči.

Ano, paní doktorka je profesionál na svém místě, vstřícná, příjemná, rozumí své profesi. Stejně tak musím napsat slova chvály na její sestřičku na Hornické poliklinice v Ostravě, kde si léčím dlouholetý problém. Díky, že jste!
Dagmar

Musim souhlasit s Karlem. Pani doktorka je jedna z mala tech prijemnych a sve praci rozumi.

Paní doktorka má velmi profesionální přítup.Je hodná, vstřícná, vždy dobře poradí.
Všem ji doporučuji.