Praktická zubní lékařka
9. května 9, Zbýšov

U poctivého lékaře se musí čekat v čekárně dlouho, to je známka velice pozorného, neflegmatického lékaře, a já si velice ráda počkám a vím,že nic se nenechá náhodě.Doktorka je velmi příjemná, ctižádostivá a přesná.Proto jí přeji pevné zdraví , citlivou ruku, hodně pacientů-pořád spokojených.(Myslíte, že oblíbený a šikovný doktor je ten,který má prázdnou čekárnu a pacienti jsou hned na řadě při příchodu do ordinace?....MUDr Milena Čermáková pracuje velice výborně a důsledně.Je nejlepší lékař, kterého znám!!!!Děkuji.

dlouhé čekací doby

Nejlepší zubařka jaká může být, nikdy jsem neměla problémy s tím, že bych se bála jít k zubařce i když jsem věděla, že půjdu na vrtání nebo trhání zubu. Moc si jí vážím a vím, že takovou zubařku bych už nikdy nikde nenašla.

k zubařce chodím už 20 let,jsem velmi spokojená,vždy ochotná,usměvavá,když náhle rozbolí zub,neodmítne ošetřit,....

super