Denisova 352/II, Jindřichův Hradec
Ordinace praktického zubního lékaře (mapa)

Jako lékařka je hrozná. Pomlouvá před Vámi , rozebírají se sestřičkou věci, které by pacient nemusel vůbec slyšet. Hrozná ,spíš jí zajímají drby, než pacient... Nedoporučuji! - Měl jsem problém se zubem a vůbec mi nepomohla, musel jsem jinam.

Jako nový pacient, který přišel s urgentním problémem, zanedbávaným po dva roky předchozím zubařem, jsem maximálně spokojena s tím, jak promptně a racionálně odstraňuje jednotlivé problémy. A doufám, že dokáže nemožné a vzkřísí můj zub k životu.

velmi dobrá profesionální přístup

Je velice dobrá paní doktorka. Je citlivá a od ní odvedené mi dobře sedí a slouží.

Pracuje dobře, plomby od ní přežijí všechno. Vadí mi však, že paní doktorka je dost neosobní a náladová. Mluví se sestrou o pacientovi jako by tam ten pacient nebyl. Známé jsou její věty typu: "ten tam má díru......"

velmi dobrá profesionální přístup