Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
21 názorů

P
Umístění: Ordinace Jiný

K paní doktorce jsem chodila s oběma dcerami, jsou od sebe 7 let, a vždy jsem byla spokojená, byla pečlivá, nikdy nic nezanedbala . Škoda, že dcery bydlí i s dětmi mimo Jablonec, protože by chodili k ni.


K
Ověřeny pacient

K paní doktorce docházíme se synem již 9 let. Vždy jsem se setkala s velmi citlivým a profesionálním přístupem. Paní doktorka výborně diagnostikovala závažné onemocnění a dokonale nasadila léčbu. Jen díky tomu se podařilo onemocnění překonat.Vždy je ochotná pomoci i nad rámec svých povinností.
Ing. Kittelová


výborná doktorka, milá,c itlivý přístup, nedává zbytečně antibiotika, pošle ke specialistovi. Po přestěhování jsme přešli jinam, ale radši jsme se vrátili a dojíždíme.


Mudr. Ciprová je již třetím naším pediatrem. S prvním dítětem jsem chodila k mudr. Foglové pak mudr. Fastrovi a ona je jednoznačně nejlepší. I když může působit odtažitě, není taková. Je to jen její výraz. Chodím tam s dětmi již 10 let a nikdy bych neměnila. Konzultuje s rodiči a nechová se tak, jako jiní, že ona je ta mudr. Mám s dětmi spoustu problémů, jsou často nemocné a vždycky mi výborně poradí a operativně řeší. Nabízí vše, co je pro děti dostupné, nejlepší a o čem rodiče ani nevědí.Ozdravovny, ozdravné pobyty, návštěvy specialistů atd.
Neměnila bych. Je výborná!


A

Nemám osobní lékařskou zkušenost s paní doktorkou. jen mě vadí její nezodpovědný přístup k "rádoby nemocným" dětem, kterým záškoláctví kouká z očí. Ale takových je mezi námi bohužel dost...a jsou to vděční "pacienti" bez rizika.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M

S paní doktorkou jme měli tu čest na pohotovosti a s horším přístupem lékaře k dítěti jsem se nikdy nesetkala. Zvažuji podání stížnosti vyšším instancím.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K této lékařce chodíme pouze v době záskoku,ale spokojení nejsme.Ordinuje ode dveří,nemocné dítě pořádně neprohlédne,paragraf na dítě nenapíše.Tváří se jako,že jí obtěžujeme.Asi nikdy nemá svůj den.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Na paní doktorku si nemůži stěžovat.Vždy mi poradí když se mé holčičce něco děje.Neměnila bych i přes to že za paní doktorkou dojíždíme až z Velkých Hamrů.


T

Pani doktorku doporučují všem maminkám, které chtějí mít pod výbornou kontrolou p. doktorky. Ja vím, že když k ni přijdu s dcérou tak mi vždy mile i ochotně poradí spolu s pani sestřičkou. Moc a moc děkuji, Teršlovi.
www.okg-fit.cz/prevence


V

skoda, ze jsem od ni v 18ti musel pryc, prisla mi jako vyborna doktorka


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti