Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

K paní doktorce jsem chodila s oběma dcerami, jsou od sebe 7 let, a vždy jsem byla spokojená, byla pečlivá, nikdy nic nezanedbala . Škoda, že dcery bydlí i s dětmi mimo Jablonec, protože by chodili k ni.

K paní doktorce docházíme se synem již 9 let. Vždy jsem se setkala s velmi citlivým a profesionálním přístupem. Paní doktorka výborně diagnostikovala závažné onemocnění a dokonale nasadila léčbu. Jen díky tomu se podařilo onemocnění překonat.Vždy je ochotná pomoci i nad rámec svých povinností.
Ing. Kittelová

výborná doktorka, milá,c itlivý přístup, nedává zbytečně antibiotika, pošle ke specialistovi. Po přestěhování jsme přešli jinam, ale radši jsme se vrátili a dojíždíme.

Mudr. Ciprová je již třetím naším pediatrem. S prvním dítětem jsem chodila k mudr. Foglové pak mudr. Fastrovi a ona je jednoznačně nejlepší. I když může působit odtažitě, není taková. Je to jen její výraz. Chodím tam s dětmi již 10 let a nikdy bych neměnila. Konzultuje s rodiči a nechová se tak, jako jiní, že ona je ta mudr. Mám s dětmi spoustu problémů, jsou často nemocné a vždycky mi výborně poradí a operativně řeší. Nabízí vše, co je pro děti dostupné, nejlepší a o čem rodiče ani nevědí.Ozdravovny, ozdravné pobyty, návštěvy specialistů atd.
Neměnila bych. Je výborná!

Nemám osobní lékařskou zkušenost s paní doktorkou. jen mě vadí její nezodpovědný přístup k "rádoby nemocným" dětem, kterým záškoláctví kouká z očí. Ale takových je mezi námi bohužel dost...a jsou to vděční "pacienti" bez rizika.

S paní doktorkou jme měli tu čest na pohotovosti a s horším přístupem lékaře k dítěti jsem se nikdy nesetkala. Zvažuji podání stížnosti vyšším instancím.

K této lékařce chodíme pouze v době záskoku,ale spokojení nejsme.Ordinuje ode dveří,nemocné dítě pořádně neprohlédne,paragraf na dítě nenapíše.Tváří se jako,že jí obtěžujeme.Asi nikdy nemá svůj den.

Na paní doktorku si nemůži stěžovat.Vždy mi poradí když se mé holčičce něco děje.Neměnila bych i přes to že za paní doktorkou dojíždíme až z Velkých Hamrů.

Pani doktorku doporučují všem maminkám, které chtějí mít pod výbornou kontrolou p. doktorky. Ja vím, že když k ni přijdu s dcérou tak mi vždy mile i ochotně poradí spolu s pani sestřičkou. Moc a moc děkuji, Teršlovi.
www.okg-fit.cz/prevence

skoda, ze jsem od ni v 18ti musel pryc, prisla mi jako vyborna doktorka