Ord. praktického lékaře pro dospělé
Školní 1/41, Lovosice

Výborný lékař,super přístup nebojí se poradit ani zeptat jestli to tak vyhovuje i pacientovi prostě ví co dělá.

Výborný lékař, s lidským přístupem, trpělivě vyslechne pacienta, poradí, pomůže. Mam s ním výbornou zkušenost. Je to pravý lékař, takový jak má lékař být. Sestřička je milá, usměvavá, ochotná pomoci. Tohoto lékaře všem vřele doporučuji a v případě zdravotníchobtíží neváhejte a navštivte ho. Vslechne, poradí, pomůže, vysvětlí, dodá odvahu, povzbudí. V příopadě, že někdo nechce určité léky dopručí jiné ani antibiotika nenutí, vše je na domluvě. Ještě jednou doporučuji. Libor

Jsem spokojený ve všech směrech.Nevím,zda ostatní komentující nebyli u jiného praktického lékaře.O znalostech lékařské vědy nemuže nikdo z komentujících vůbec polemizovat a pokud si snad myslí,že to co si přečte v Blesku je dobrou radou pro lékaře,tak nemusí vůbec k žádnému lékaři chodit a využít svých znalostí,pokud si myslíte,že Vaše rady k lékaři mají nějakou smysluplnou hodnotu.
Doporučuji vřele všem!!!!

Musím souhlasit s každým záporným hodnocením co je zde napsáno. Vše co je v nich uvedeno jsem u pana "doktora" sama také zažila. Na vše antibiotika, vůbec pacienta nevyšetří pozorně, pokud mu neřeknete co má udělat nenapadne ho jiné řešení. Rozhovor s pacientem je podle jeho nálady,někdy je zralý opravdu na f ....,arogantní, dává Vám jasně najevo, že jste magor a on nejchytřejší na světě. Znalosti pana doktora jsou stejně jako jeho přístup k pacientovi je opravdu slabé. Rozhodně nedoporučuji !!!

Jsem velice spokojena s osobním přístupem pana doktora. Je velmi pečlivý a pokud si přijdete jen nechat předepsat prášky, nepošle vám recept po sestřičce, ale sám vám ho předá do ruky s dotazem jak se vám vede. To jsem jinde opravdu nezažila. Nyní jsem právě prodělala u pana doktora Štoska během 6 let druhé předoperační vyšetření. Veškeré výsledky se mnou prodiskutovat, poradil co bych mohla udělat pro zlepšení mého zdraví. Nezapomněl popřát dobrý průběh operace. Mezi těmito vyšetřeními jsem byla vyzvána k preventivní prohlídce, protože sama jsem trochu laxní k těmto akcím. Za toto a jeho laskavý, obětavý přístup mu i touto cestou děkuji. Nejsem z přízně,ale již dlouholetý důchodce. No a že se v čekárně čeká, tak to už bývá v čekárnách.

Cetla jsem pár negativních komentářů na pana doktora Stoska,ohledně delšího čekání v čekárně.Je to,ale z toho důvodu,že pan doktor nikoho neodbyde a ke každému pacientovi přistupuje s plnou a laskavou péčí.Dokáže vás vyslechnout a poradit co nejlépe.Takže s názory některých pacientů nesouhlasím.Je to nejen užasný lékař,ale také užasný a laskavý člověk.Takových lékařů v našem zdravotnictví máme málo.Proto by jsme si jich měli vážit a být za ně rádi.Jsem v evidenci pana doktora Stoska už 5 let a nemohu si stěžovat v žádném případě.Pomohl mi vždy,když jsem ho potřebovala.Když jsem přišla k mé předešlé praktické lékařce,nejprve mě s unuděným a protivným výrazem ve tváři přivítala sestra.A už jen to vám na náladě a tom jak se cítíte nepřidá.Tohle se vám u pana doktora Stoska nestane.Pokud opravdu stojíte o pečlivou péči o vaše zdraví,pak vám ho vřele doporučuji.

Pan doktor je velmi ochotný, obětavý, vždy dokáže dobře poradit,nic nepodceňuje,vážím si ho a jsem velmi šťastná ,že takového lékaře na úrovni a s
lidským přístupem máme v našem městě Lovosice.Mám dojem,že lidé si umí jen stěžovat a málo chválit.

Nemám žádné závažné problémy, takže nevím s čím se setkali ostatní , ale za to, že když mi nebylo dobře a měla jsem podezření na všechno možné co jsem našla na internetu s podobnými příznaky mi na požádání bez řečí nechal udělat testy na chlamydie, boreliózu a ještě něco - prostě vyhověl mému přání, tak to jsem ráda, protože vím, že se doktoři rádi cukaj, protože pojišťovna je pak může potrestat, že maj příliš velké výdaje. Jsem ráda, že jsem se nemusela dohadovat o tom, zda je test na choroby vhodný či ne.
Naštěstí to byla jen silná chřipka. Neřekla bych, že je sestra drzá, doktor je příjemný, arogantní taky ne- jestli si takhle někdo představuje aroganci tak nevim... Takže za mně OK

pan mudr.stosek je velmi mily obetavy vzdy vyslechne a poradi mam ty nejlepsi zkusenosti moc mu timto dekuji

Laxní, neprofesionální. Prostě běžící pás. Kašlete? Stoptussin. Teplota? Antibiotika.
Nechodím k doktorovi s každou prkotinou, ale pan doktor se ke mně vždycky tak choval. Jako bych ho snad svou přítomností obtěžoval.
Už jsem od něj odešel. Doporučuji to všem, co se chtějí léčit a ne jen chodit pro lístek na nemocenskou...