Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Budějovická 911, Tábor
Ordinace PL pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost Jiný

K panu doktorovi jsem jako pacientka chodila zhruba třináct let a kdybych věkově mohla, tak bych u něj zůstala i nadále. Vždy všechno pečlivě vyšetřil a odhalil i skrytá onemocnění, která se neprojevila při běžných testech (konkrétně např. atypický zápal plic, který nebyl pomocí fonendoskopu slyšet). Zajímá se o novinky v lékařském prostředí. Vždy mi dobře poradil, vyšetřil vše, aby mohl vyloučit jiné příčiny, zajímal se i o moje psychické zdraví a pohybové ústrojí. Dokonce mě osobně navštívil v nemocnici po operaci slepého střeva. Všem bych pana doktora doporučila a jestli budu bydlet v Táboře, až budu mít vlastní děti, mám jasnou volbu.

Děkuji za vše,
Anna Kubová


M
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost

K panu doktorovi jsme presli a bylo to nejlepsi rozhodnuti,co jsme mohli udelat.Manzel,ktery je kritik na vsechno,je s panem doktorem neskutecne spokojeny,vzdy nam vse vysvetli,ze to i lajk chape,je lidsky a peclivy.A deti ho miluji,ma uzasny pristup.Sestricka je take super ☺ vic takovych lekaru...


L
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsme přešli od jiného pediatra a jsme za to velice vděční že nás vzdal pod svá křídla. Dává skutečně užitečné rady, nepředepisuje stále to samé, vyšetření je vždy kompletní a nikdy nic nezanedbal. Vždy vše podrobně vysvětlí, jsme moc spokojení.


P
Ověřeny pacient

Výborný pediatr, který vždy vše vysvětlí. Je velmi pečlivý. Sestřičky jsou také úžasné. Nemám žádné proti. Chodíme tam už 13 let a nemohu si nikdy stěžovat.


E
Ověřeny pacient

K panu doktoru jsme přešli od pana "Dr." Veselého, který nelidsky zacházel s mou dcerou. Sice chvilku trvalo než malá opět získala důvěru, ale teď tam chodí vcelku ráda. Jelikož je malá postižená, potřebuje vstřícnější jednání, které se nám tady dostává, i sestřičky jsou moc milé. Můžeme volat kdykoliv a pan doktor nám vše milerád vysvětlí a poradí. Velice doporučuji


K
Ověřeny pacient

S panem doktorem Rytířem jsem velmi spokojená. Chodí k němu moje dvě dcery a to již od roku 2003. Vždy perfektní přístup jako člověk a samozřejmě i jako lékař. Kdykoliv mu mohu zavolat, poradit se a ordinuje v jakoukoli hodinu a den.Rozhodně bych neměnila.


M
Ověřeny pacient

"Vážená" společnosti, která zveřejňujete ANONYMNÍ pomluvy. Ověřil jsem si v databázi pacientů, že ode mne v neodešli žádní rodiče s dítětem narozeným v poledním roce a už vůbec ne důvodu, který je uveden v posledním zápisu v listopadu 2012! Jde buď o výplod choré mysli,či nekalou konkurenci. Stejně tak dva údaje z minulosti o infekční mononukleóze jsou nesmyslem - hodnotí se několik typů protilátek, i při jejich pozitiviě nemusí jít o infekční mononukleózu.
MUDr. Milan Rytíř s plným vědomím toho, že všem se přece jen zavděčit nedá....


M
Ověřeny pacient

Odešla jsem!!!ze začátku vypadalo vše jinak,pan doktor by celkem milý,postupem času se ale začalo vše měnit až to dospělo k nelidskému zachazení s mým 6měsíčním synem a navážením i do mé osoby.To mě natolik rozčílilo že jsem se rozhodla že si budu hledat jiného pediatra,a nasla jsem.ted jsem naprosto spokojena!!jen muj syn má od posledni navštěvy pana doktora Rytíře neskutečný strach u každého lekare ale postupem casu zjistuje ze ne vsichni lekari jsou stejni!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

skvělí doktor i člověk. Jsem ráda, že se v dnešní době najde lékař, který je své práci tak oddaný. Vřele ho doporučuji.


Y
Ověřeny pacient

Bohužel od něj po letech odcházíme. Zanedbal mi mononukleozu, neustále nám nadával, že jsme obézní(což tvrdí i o mých dětech) a není to vůbec pravda a když potřebuji poradit, jen mi řekne, že nejsem zvyklá, že jsou moje děti nemocné a je vymalováno. Kdybych tam chodila s každou kravinou tak neřeknu, ale když potřebuju poradit, proč má dcera opakovaně bezdůvodně vysoké horečky a on mě odbyde bez vyšetření tak to zkrátka není doktor kterému chci svěřit zdraví svých dětí. Našla jsem lékařku s výborným přístupem a vždy ochotnou poradit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti