Adresa

Ordinace PL pro děti a dorost
Budějovická 911, Tábor

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

25 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost Jiný

K panu doktorovi jsem jako pacientka chodila zhruba třináct let a kdybych věkově mohla, tak bych u něj zůstala i nadále. Vždy všechno pečlivě vyšetřil a odhalil i skrytá onemocnění, která se neprojevila při běžných testech (konkrétně např. atypický zápal plic, který nebyl pomocí fonendoskopu slyšet). Zajímá se o novinky v lékařském prostředí. Vždy mi dobře poradil, vyšetřil vše, aby mohl vyloučit jiné příčiny, zajímal se i o moje psychické zdraví a pohybové ústrojí. Dokonce mě osobně navštívil v nemocnici po operaci slepého střeva. Všem bych pana doktora doporučila a jestli budu bydlet v Táboře, až budu mít vlastní děti, mám jasnou volbu.

Děkuji za vše,
Anna Kubová

M
Ověřený profil
Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost

K panu doktorovi jsme presli a bylo to nejlepsi rozhodnuti,co jsme mohli udelat.Manzel,ktery je kritik na vsechno,je s panem doktorem neskutecne spokojeny,vzdy nam vse vysvetli,ze to i lajk chape,je lidsky a peclivy.A deti ho miluji,ma uzasny pristup.Sestricka je take super ☺ vic takovych lekaru...

L
Ověřený profil

K panu doktorovi jsme přešli od jiného pediatra a jsme za to velice vděční že nás vzdal pod svá křídla. Dává skutečně užitečné rady, nepředepisuje stále to samé, vyšetření je vždy kompletní a nikdy nic nezanedbal. Vždy vše podrobně vysvětlí, jsme moc spokojení.


P
Ověřený profil

Výborný pediatr, který vždy vše vysvětlí. Je velmi pečlivý. Sestřičky jsou také úžasné. Nemám žádné proti. Chodíme tam už 13 let a nemohu si nikdy stěžovat.


E
Ověřený profil

K panu doktoru jsme přešli od pana "Dr." Veselého, který nelidsky zacházel s mou dcerou. Sice chvilku trvalo než malá opět získala důvěru, ale teď tam chodí vcelku ráda. Jelikož je malá postižená, potřebuje vstřícnější jednání, které se nám tady dostává, i sestřičky jsou moc milé. Můžeme volat kdykoliv a pan doktor nám vše milerád vysvětlí a poradí. Velice doporučuji


K
Ověřený profil

S panem doktorem Rytířem jsem velmi spokojená. Chodí k němu moje dvě dcery a to již od roku 2003. Vždy perfektní přístup jako člověk a samozřejmě i jako lékař. Kdykoliv mu mohu zavolat, poradit se a ordinuje v jakoukoli hodinu a den.Rozhodně bych neměnila.


M
Ověřený profil

"Vážená" společnosti, která zveřejňujete ANONYMNÍ pomluvy. Ověřil jsem si v databázi pacientů, že ode mne v neodešli žádní rodiče s dítětem narozeným v poledním roce a už vůbec ne důvodu, který je uveden v posledním zápisu v listopadu 2012! Jde buď o výplod choré mysli,či nekalou konkurenci. Stejně tak dva údaje z minulosti o infekční mononukleóze jsou nesmyslem - hodnotí se několik typů protilátek, i při jejich pozitiviě nemusí jít o infekční mononukleózu.
MUDr. Milan Rytíř s plným vědomím toho, že všem se přece jen zavděčit nedá....


M
Ověřený profil

Odešla jsem!!!ze začátku vypadalo vše jinak,pan doktor by celkem milý,postupem času se ale začalo vše měnit až to dospělo k nelidskému zachazení s mým 6měsíčním synem a navážením i do mé osoby.To mě natolik rozčílilo že jsem se rozhodla že si budu hledat jiného pediatra,a nasla jsem.ted jsem naprosto spokojena!!jen muj syn má od posledni navštěvy pana doktora Rytíře neskutečný strach u každého lekare ale postupem casu zjistuje ze ne vsichni lekari jsou stejni!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřený profil

skvělí doktor i člověk. Jsem ráda, že se v dnešní době najde lékař, který je své práci tak oddaný. Vřele ho doporučuji.


Y
Ověřený profil

Bohužel od něj po letech odcházíme. Zanedbal mi mononukleozu, neustále nám nadával, že jsme obézní(což tvrdí i o mých dětech) a není to vůbec pravda a když potřebuji poradit, jen mi řekne, že nejsem zvyklá, že jsou moje děti nemocné a je vymalováno. Kdybych tam chodila s každou kravinou tak neřeknu, ale když potřebuju poradit, proč má dcera opakovaně bezdůvodně vysoké horečky a on mě odbyde bez vyšetření tak to zkrátka není doktor kterému chci svěřit zdraví svých dětí. Našla jsem lékařku s výborným přístupem a vždy ochotnou poradit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu