Samostatná ordinace PL - gynekologa
Plzeňská 36, Jesenice

516 202 805 mail: help@topkontakt.cz

Je velice schopný, zodpovědný, milý a charakterní jako lékař i jako člověk. Přeji mu hodně zdraví, o které on pečuje u druhých.
JŠ, Kladno

Výborný, velice ochotný, citlivý a navíc milý lékař i člověk. Jsem nadmíru spokojená. Nechala jsem si u něj zavést nitroděložní tělísko a měla jsem opravdu veliké obavy z bolesti, protože v minulosti už jsem tělísko měla a při zavádění u jiného gynekologa jsem si tedy hooodně vytrpěla...
Zavádění tělíska p. doktorem, bylo k mému překvapení úplně bezbolestné, což mě překvapilo natolik, že jsem se rozhodla napsat mu opravdu super kladné hodnocení.
Pan doktor má prostě zlaté ručičky a já ho můžu všem dívkám, ženám i maminkám vřele doporučit. DOPORUČUJI

Podle mě skvělý lékař.

Velmi dobrý lékař,příjemný,erudovaný,citlivý,ochotný poradit i vysvětlit,mohu doporučit.

Jsem velice spokojena

Velmi dobrý lékař.Myslím že vynakládá mnoho ochoty a zkušeností,aby svým pacientkám co nejlépe pomohl.A navíc je to velký simpaťák.Mohu jen doporučit.