Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nad Stadionem 484, Vimperk
Stomatologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Naprostá spokojenost. Vysoká kvalita práce, dobrý přístup k pacientovi, není co vytknout a dovolám se do ordinace bez problémů. PM

G
Ověřeny pacient

Moc spokojenej nejsem, protože dovolat se mu do ordinace a objednat se je celkem nemožné. Když jsem to zkoušel mu volat 3x týdně po dobu 4 měsíců bylo to jako nemožné. Ale nakonec po dlouhém usilování jsem se tam dovolal. A co se týče vyšetření, to docela ujde, ale nesmíte mít vážnější problém, protože ten vyřešit neumí ani po dvou letech. Takže to mě vedlo ke změně lékaře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J
Ověřeny pacient

Velmi profesionální přístup k práci, rychlá a přesto precizní ! Krom toho jeho jednání působí klidně a vyrovnaně, což stresovaný pacient jistě ocení.

Ve Vimperku jsem už pár zubařů obešla,ale až tady jsem maximálně spokojená.Při objednávání nikdy nebyl problém a při akutním ošetření mě vzal pokaždé.Co se týče protetiky,taky maximální spokojenost.Prostě výborej lékař

Citlivy,leči moc dobře.

je to nejlepší zubař ktrého jsem kdy poznal

Ověřeny pacient

Lidský přístup je v klidu a v pohodě, žádný řev ani stres! všechno v nejlepším pořádku a žádný problém! A myslím že přibírá i nové pacienty!!

A

Vyzařuje z něj klid a rozvaha, to se mi líbí. Jsem s jeho péčí spokojená, jediné, k čemu mám výhrady, jsou ty od cigaret smrdící prsty a odbíhání na cigáro :)

M
Ověřeny pacient

Je to opravdu skvělý lékař, s jeho péčí jsem bez výhrad spokojená. Rozhodně vás nevystavuje zbytečnému riziku, nebo bolesti, má k pacientům perfektní přístup, stejně tak i sestřička.

V

Zatím nejlepší zubař co sem kdy měl.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti