Praktický lékař pro dospělé
nám. Míru 3287, Kroměříž

• všeobecný praktický lékař

Jsem u něj více než 10let a s tímhle lékařem jsem více než spokojená ...,a jak jedna paní už zmínila lepší odcházet s úsměvem na tváři než zakaboněný na celý svět ...
Tenhle lékař dokáže hodit do klidu,když pozná,že Vám není dobře na duši !!!

Moje přítelkyně má taky nepříjemný zážitek s vyšetřením prsou, které podle ní s odborným vyšetřením nemělo nic společného, po vyšetření jednoho prsu další vyšetření odmítla a víc se u něj v ordinaci neukázala.

Nijak bych nehrotila doktorovy dvojsmysly,prostě takhle žertuje. A lepší odcházet s ordinace s úsměvem než v žalu,protože nemohu nijak říct,že by mou léčbu nějak zanedbal nebo mě opravdu honil zběsile z jednoho vyšetření na druhé. Popravdě,mě ty jeho řeči kolikrát uklidní,jelikož se v ordinacích příliš dobře necitím. A co se týče vysedávání v čekárně,zkuste doktorku Žalmanovou,která si v klidu vykecává se známou,jakožto pacientkou,v klidu hodinu:-) Přítel ji to stopnul..

pan doktor je neškodný a to, že si s ženama rád popovidá na tom není nic špatnýho, semnou taky laškuje že se má např. potit na cizím těle atd... ale za těch asi 7let co jsem u něho mě nějak neurazil a vždy pomohl a vyšel se vším vstříc, je to dobrý doktor bez problémů

Super, doporučuji.

tohoto lékaře mohu jen doporučit.vždy mi velmi pomohl.

X

Zatím můžu jen chválit, pečlivý, svědomitý, usměvavý se smyslem pro humor, jsem žena a jeho "dvojsmyslné" řeči mi vůbec nevadí a neuráží, no a návrh na schůzku po ordinačních hodinách nelze brát zase jinak než jen jako humor, určitě tak sranduje s každým pacientem. Chodí k němu i můj manžel a i on se tam zasměje. Vřele doporučuji.

je dobrý lékař a mé přirovnání je doktor z hor,prostě obyčejný člověk!!!!!

Výborná komunikace i péče, zatím nejlepší praktický lékař, kterého znám. Proto ho mohu jen vřele doporučit. Rozhodně se vám zde nestane, že by péči o vás nějak zanedbal, nebo prováděl zbytečná vyšetření při honbě za body, jak to často bývá u jiných praktických lékařů.

dlouhé čekání v čekárně,pomalost.