Adresa

Praktický lékař pro dospělé
nám. Míru 3287, Kroměříž

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Specializace

  • všeobecný praktický lékař

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Jsem u něj více než 10let a s tímhle lékařem jsem více než spokojená ...,a jak jedna paní už zmínila lepší odcházet s úsměvem na tváři než zakaboněný na celý svět ...
Tenhle lékař dokáže hodit do klidu,když pozná,že Vám není dobře na duši !!!

M
Ověřený profil

Moje přítelkyně má taky nepříjemný zážitek s vyšetřením prsou, které podle ní s odborným vyšetřením nemělo nic společného, po vyšetření jednoho prsu další vyšetření odmítla a víc se u něj v ordinaci neukázala.

R
Ověřený profil

Nijak bych nehrotila doktorovy dvojsmysly,prostě takhle žertuje. A lepší odcházet s ordinace s úsměvem než v žalu,protože nemohu nijak říct,že by mou léčbu nějak zanedbal nebo mě opravdu honil zběsile z jednoho vyšetření na druhé. Popravdě,mě ty jeho řeči kolikrát uklidní,jelikož se v ordinacích příliš dobře necitím. A co se týče vysedávání v čekárně,zkuste doktorku Žalmanovou,která si v klidu vykecává se známou,jakožto pacientkou,v klidu hodinu:-) Přítel ji to stopnul..


Ověřený profil

pan doktor je neškodný a to, že si s ženama rád popovidá na tom není nic špatnýho, semnou taky laškuje že se má např. potit na cizím těle atd... ale za těch asi 7let co jsem u něho mě nějak neurazil a vždy pomohl a vyšel se vším vstříc, je to dobrý doktor bez problémů


:

Super, doporučuji.


M

tohoto lékaře mohu jen doporučit.vždy mi velmi pomohl.


X

Zatím můžu jen chválit, pečlivý, svědomitý, usměvavý se smyslem pro humor, jsem žena a jeho "dvojsmyslné" řeči mi vůbec nevadí a neuráží, no a návrh na schůzku po ordinačních hodinách nelze brát zase jinak než jen jako humor, určitě tak sranduje s každým pacientem. Chodí k němu i můj manžel a i on se tam zasměje. Vřele doporučuji.


V

je dobrý lékař a mé přirovnání je doktor z hor,prostě obyčejný člověk!!!!!


V

Výborná komunikace i péče, zatím nejlepší praktický lékař, kterého znám. Proto ho mohu jen vřele doporučit. Rozhodně se vám zde nestane, že by péči o vás nějak zanedbal, nebo prováděl zbytečná vyšetření při honbě za body, jak to často bývá u jiných praktických lékařů.


J

dlouhé čekání v čekárně,pomalost.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Specializace

  • všeobecný praktický lékař