Tyršova 238, Rakovník
Samostatná ordinace PL - stomatologa

Umístění: Samostatná ordinace PL - stomatologa Osmičky

Takže, přístup pana doktora byl odstrašující případ. Já se zubařů velmi bojím a na doporučení mojí milované zubařky jsem byla poslána k panu doktorovi, jen co jsme vlezli do dveří začal se ptát co teda vlastně chceme a že je všechno zbytečný. Ptal se nás na otázky které jako laici nejsme schopni zodpovědět. Další věc je ta-že nepoužívá rukavice když se kouká pacientovi do úst? Kde je tedy slavmá hygiena? V životě už sem nevkročím, může to být sebelepší zubař ale přístup ke svým klientům je očividně na nule.

Je to velmi svérázný člověk, ale je to výborný odborník. Velice mi pomohl, do konce života na něj nezapomenu. Děkuji, pane doktore! Martina Patrochová

Nechce se mu podívat na chrup. Říká:dobrý, jdete. Já: a co tento zub? Jo, máte pravdu!

Výborný stomatochirurg.

velmi dobrý zubař, jsem u něj teprve půl roku, ale z místních ten nej. A že je trochu nepříjemný mně nevadí, chodím tam kvůli zubům a ne si pokecat u kafe!

Možná odborník, ale lidský přístup nemá.