Pavlákova 3943, Kroměříž
Praktický lékař pro dospělé (mapa)

Moravská 3879/51, Kroměříž
Praktický lékař pro dospělé (mapa)

Dobrý den, rovněž pana doktora doporučuji i paní sestřičku. Oba jsou vstřícní, profesionální, ochotní...
Sestřička si pamatuje informace o pacientech, to svědčí o jejím vztahu a milém přístupu k pacientům.

Š

Pan doktor je skutečný profesionál, skvělý a inteligentní člověk. Chválím jeho osobní přistup, vstřícné a uctivé jednání, jako jeden z mála lidí s Vámi dovede jednat jako s živou bytostí.

nemá chybu

Pana doktora doporučuji pro lidský přístup a odborné znalosti, sestřička je milá a dokáže se vcítit do našich bolestí. Je vidět, že má svoje povolání/poslání ráda. Děkuju moc za ně.

- vždy vstřícný přístup, ochotný pomoci, fundovaný odborník, sestřička též moc milá a zkušená. Mohu všem jen doporučit.

Bývalý vojenský šéflékař, což zaručuje jeho kvality, vždy ochotný a vstřícný, stejně tak jeho zdravotní sestra. Doporučuji.

Š

nemá chybu