Ord. praktického lékaře stomatologa
Masarykova 18/38, Krásná Lípa

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Skoro půl roku jsem s tímto zubařem řešil bolesti zubů při pití studených i teplých nápoju, včetně bolestí při rozžvýkávání něčeho tužšího, zelenina, maso atd. Všechny zuby prokouknul, poťukal a zkonstatoval, že mám zuby včetně dásní v pořádku a že tomu sám nerozumí. Ok, tak ať proplachuju Paradontaxem a když to nepomůže, zkusí mě objednat k paradontologovi. Ale to že budu muset čekat i 2měsíce. Nerozumím tomu proč mi to nezkontroloval rentgenem. Nakonec ten rentgen použil při vstupní prohlídce specialista, zubař z Nového Boru. Povídal, že mám zkažené dva zuby a zanícené kanálky, ač to pouhým okem nemohlo být vidět. Celá léčba byla do teď velice nákladná a to ještě není u konce. Mudr. Gottwalda zásadně nedoporučuji!

Bohužel musím dát panu zubaři negativní hodnocení. Z toho důvodu, že jsem si u něj nechala udělat nové zuby - můstek, které
mne stály 2 800,-.
Jenže po zákroku jsem se necítila dobře, poněvadž mi můstek neseděl a v ústech mne tlačil.
Zuby jsem měla špatně zbroušené a když jsem za ním šla s prosbou, zda by mi je lépe zbrousil čekal mne šok.
Pan Gottwald byl velice nepříjemný, byl vulgární a nechtěl se se mnou vůbec zabývat. Dále bych chtěla upozornit na sestru, která je taktéž nepříjemná.
Je to velice špatný lékař, většina lidí s ním není spokojena a stěžuje si na něj. Sama jsem se o tom přesvědčila. Nedoporučuji lidem, aby ho navštěvovali.

Byla jsem u tohoto lékaře, protože ten můj je nemocný, měla jsem bolesti a tak jsem nemohla čekat. S tímto doktorem jsem nebyla vůbec spokojená, téměř mě ani nepozdravil za celou dobu semnou vůbec nemluvil, během zákroku byl surovej, a dost to bolelo (obyčejné vrtání). Ani se mě nezeptal, zda souhlasím s injekcí (léčím se na štítnou žlázu a lék co mi chtěl dát mít nemohu), kdybych se neohradila, měla bych injekci aplikovanou. Vrcholem všeho bylo to, že si po předchozím pacientovi nesundal rukavice a pouze si je umyl. Opravdu děs. Už bych k němu NIKDY nešla.

Jednoznačný odborník, který své práci rozumí. Jsem rád, že jsem jeho pacient.
J. O. De Bären

Opět musíme jenom chválit - vzorný přístup k vystrašenému pacientovi, komunikace i konečný efekt. Celá naše rodina jenom moc chválíme .Děkujeme

vynikající

Velmi dobrý

Prostě jednička, ve výběžku nemá konkurenci

Pana doktora si velice vážím. Chodím k němu odmalička a i když jsem se přestěhovala na druhý konec republiky, zůstala jsem v jeho odborné péči, nedám na něj zkrátka dopustit. Je to odborník na svém místě, velmi pečlivý, s laskavým přístupem. Mohu ho jen a jen doporučit!!

Skvělý odborník s lidským přístupem. A díky panu doktorovi jsem vzorný pacient, co se chodí pravidelně "usmát" na svého zubaře ! PS: a téměř se na to těším :-)