Rudných dolů 291, Jílové u Prahy

Umístění: Ordinace Jiný

Pan Doktor,jeli to třeba dojíždí i domů vyšetřit.Popřípadě konzultujte léčbu se specialistou.Takových lékařů je třeba.Snaží se přijít věci na kloub lidově řečeno.

Umístění: Ordinace Jiný

Měla jsem bolesti zad,myslela jsem ze to prejde ale po tydnu,kdyz to neprechazelo sla jsem za panem doktorem.Pan doktor je velice příjemný a ihned mi pomohl,přistupuje profesionalně.

Pan doktor Geleta mne vzal bez problemu prestoze jsem byla jen na chate. Vysetril a poskytl nezbytne osetreni s profesonalitou. Byla trpelivy a mela jsem dobry pocit z navstevy.

Dobrý den, u pana doktora jsem 2 roky, nyní poprvé s ním řeším vážnější věc ohledně pracovního úrazu, a musím říci, že je velice vstřícný a vyslechne mne. a to je pro mne jako pacienta velice důležité. a má moc milou sestřičku :o) Gabriela

Ja jsem k panu doktorovi prisla jako tehotna... byl velice prijemny, bez problemu me hned vzal...a vzdy me uzdravi, kdyz onemocnim.....:) Je mily clovek...:)

jse trans..... znám ho od dětství a nedám na něj dopustit vždy jen mu řekla vše po pravdě a 99 procent vyhověl a pomohl i když vůbec nemusel, mohl říci najděte si specialistu. tak jak chcete pomlouvat Geletu profesně tak se moc nad sebou zamili!!!!

už ho mám od dětství

jsem s panem doktorem vždy spokojená

S tímto lékařem mám dobre zkusenosti.Je vstricny.

Já jsem tedy s Mudr. Geletou spokojena. Přešla jsem k němu od doktora Prouzy, takže jsem možná ráda za každou změnu, ale stejně jsem nikdy neměla problém.