Adresa

Ord. praktického lékaře pro dospělé
Za humny 950, Trmice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil

Je to dobrý pan doktor s velkými skušenostmi které umí podat pacientovi

P

nevim co si nekteri hypochondri stezuji kdyz chodi k lekari s kazdou kravinou. ja jsem tez nekdy dost nevrly kdyz slysim jak si dost lidi jen stezuji ale nic pro sebe neudelaji nebo nechteji nic dokazat-typicky cesky narod.jen si stezovat u piva a neumt zatnout zuby jsme narod zavistivcu.ja jsem s p.doktorem spokojen.

M

Normální praktický lékař,má normální předpoklady ku svému oboru.Je sice starší,ale to mu nebrání chovat se k pacientům slušně a solidně.


H

Starý nevrlý doktor, který je neschopný, neochotný. Nevím proč se tam drží zuby nechty.
Byl zvyklý, že mu lidé z vesnic nosili zabijačky a proto se také tak k lidem chová. Už vzpomíná jen na staré časy. Nedoporučuji

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K

Starý nevrlý lékař, který vyhazuje pacienty z ordinace stím, že až zhubnou tak je bude léčit s jinými problémy. NEDOPORUČUJI

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P

Můj bývalý obvodní lékař. Na mou vlastní žádost o vyšetření novotvaru v podbřišku mi sdělil, že si MYSLÍ, že se jedná o tukovou bulku. Na mé další naléhání žádanku vypsal, nicméně s dovětkem, že se jsem hypochondr. Na pomyslném vrcholu jím uznávaných léčiv stojí Paralen (berte trochu s nadsázkou). Po ukončení střední školy jsem byl k němu automaticky přiřazen, po třetí návštěvě při absenci sestry nemohl najít mou kartu v kartotéce, po odběru moči (započato vstupní vyšetření) ji konečně našel. Vypsat posudek o zdravotní způsobilosti pro řidiče je pro něj nadlidský úkol. Rád omezoval posudky po dobu výuky v autoškole. Každý máme své chyby, nicméně být přesvědčen o své neomylnosti a neodborně léčit pacienty si oprávněnou kritiku zaslouží. Měl by jít do důchodu, má na to věk.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J

Lékař, který by měl odbornou praxi opustit. Spíše ohrožuje pacienty na zdraví, než léčí. Jeho praktiky (růže na noze - doporučení zakoupení kartáčku na ruce, staří pacienti se mají podívat do občanky a nejspíš neotravovat, administrativu nyní nezvládá vůbec - vypsat neschopenku, doporučení k odbornému vyšetření, lístek na peníze bez sestřičky téměř nadlidský úkol).

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu