Adresa

Foerstrova 1656, Hradec Králové
Sam. ordinace PL pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
17 názorů

G
Ověřeny pacient

Paní doktorka je moc hodná a po profesionální stránce bych ji nic nevytýkal. Problémem je ale zde již zmiňovaná čekací doba. Pacient u ní tráví běžně půl hodiny, takže přestože při příchodu vcházíte do téměř prázdné čekárny, můžete počítat s časem více než dvě hodiny. I v době, kdy v ordinaci nikdo není, se několik minut nic neděje. Kolegové doktoři, kteří sídlí na stejném patře, jsou schopni během 1/2 hodiny přijmou několik pacientů. Nevím, čím to je, ale já sám se u paní doktorky nezdržím déle než 10 minut. Když potřebujete něco rychlého, např. informaci, nebo předat zdravotnickou dokumentaci, čekáte také. Na dveřích je sice napsáno "Neklepejte, sestra vychází!", není však výjimkou, že sestra nevyjde během 30 minut ani jednou a můžete klepat, jak chcete.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice lidská, příjemná a člověk se může na ni spolehnout. Vyslechne, prohlédne a když si není jistá, pošle k odborníkovi. Před 20 lety nám zachránila syna, který měl v pubertě těžký zápal plic a nikdo z několika přivolaných lékařů to nepoznal. Svědčí to o její poctivosti a odbornosti.


I
Ověřeny pacient

K pani doktorce chodím již dlouhá léta a jsem velice spokojen.Pani doktorka svojí péčí mi pomohla odhalit nebezpečný problém.Velice jí děkuji


K paní doktorce chodím již několik let a nemohu si na nic stěžovat. Vždy milá, ochotná s lidským přístupem!


Ochotná a pečlivá paní doktorka!!!


Paní doktorka je milá a léčba účinná. Problém je že jeden pacient je odbaven za 20-30 minut. To je pro mě jako pro zaměstnance časově dost náročné. Taky začátek ordinační doby, kdy třeba ve čtvrtek se začíná až od 10:00 je dost obtížný. Prostě návštěva tam = ztráta celého dopoledne.


Velice vstřícná paní doktorka,nepodceňuje jakékoliv problémy,perfektní léčba.Vůbec mi nevadí čekací doba i když pracuji,protože se vyplatí počkat na dobrou péči lékaře,než navštěvovat doktora,který ordinuje od dveří za 5 minut.Neměnila bych.


Ověřeny pacient

Výborná lékařka, která se o pacienta velmi dobře stará a nepodceňuje žádný problém se kterým pacient přijde. Velmi dobře poradí i nad rámec svých povinností kam se pacient může navíc obrátit. Vždy má čas pacienta vyslechnout se zájmem a její přístup je skutečný, lidově řečeno dobrý člověk na správném místě který má srdíčko pro svou práci. Děkujeme za ni. Anna Rumianová


je to nej lékař!!!!


Ověřeny pacient

Vstřícná a milá paní MUDr.Vždy se lidem věnuje s velikou pečlivostí a ochotou.Člověk má u ní pocit jistoty,že nic nezanedbá.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti