Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Komenského 490, Nová Paka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

14 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil

Pokud sami nevíte, co vás trápí, udělá "paní doktorka " diagnozu od stolu, většinou angina nebo chřipka.Není schopna rozpoznat zánět močového měchýře, není ochotna vypsat žádanku na vyšetření. K téhle doktorce bych nešla ani na poslední pomazání.

V
Ověřený profil

S paní doktorkou jsem zatím vážnější zdravotní problémy neřešila, ale nepůsobí na mě moc profesionálně. Jak tu píše většina jejích pacientů, je velice milá a příjemná, ale někdy mi přijde, že je to vše co umí. Na druhou stranu chválím za to, že zbytečně nepředepisuje antibiotika.

Ochotná, přístupná konzultacím. Naslouchá. Odbornost nemůžu ohodnotit, avšak narozdíl od jiných lékařů o ní nekolují fámy, že má problémy s alkoholem etc.


Velmi hodná a vstřícná, příjemná.


Ověřený profil

Pokud se tady vztekate kvuli tomu, ze vam nenapsala neschopenku kdyz ste chteli zustat doma, tak v tom nevidim zadny lekarsky nedostatky. Moje zkusenosti jsou spis opacnyho razu: Musel sem pani doktorku premlouvat aby mi neschopenku nepsala.. ono se to lehce kdekoho s.v.i.n.i. v anonymnich diskuzich kdyz je clovek nakrklej,
v pripade negativcu se to tyka jak je videt prokouknuty simulace a neuznani neschopnosti


Ověřený profil

Doporučuji všem z okolí Nové Paky. Velmi svědomitá a pečlivá.


Doporučuji, velmi vstřícná, poradí i po telefonu...Nic nenechá náhodě a vše detailně prozkoumá.


Ověřený profil

S paní doktorkou jsem spokojen. Své práci rozumí.O jejích schopnostech jistě svědčí i to,že je u ní stále plná čekárna.


Ověřený profil

S paní doktorkou jsem velmi spokojen,je velmi dobrá lékařka, s pěkným přístupem k pacientům,vždy mi vyhoví. Ovšem neseriozní zneužívači dávek v nemoci u ní neuspějí.


Ověřený profil

Při mé nové registraci byla paní doktorka velmi příjemná a ochotná. Bohužel časem se vše změnilo, a to k horšímu. Při poslední návštěvě mně odmítla napsat neschopenku, protože dle krve prý nemocná nejsem. Měla jsem takový pocit, že z krve asi "pozná VŠE". A to, že nemůžu mluvit, mám hroznou rýmu, bolest v krku, bolest hlavy a kašel je asi můj výmysl, nebo co. Alespoň takový jsem z toho měla pocit. To, že člověk nemůže skoro mluvit jen tak nenahrajete, ale jí to asi připadlo nedůležité a nevěrohodné. Při dotazu na léky, které může brát těhotná žena mi řekla, že neví, ať se poradím v lékárně. V lékárně mě ovšem před tím odkázali na lékaře. Při dotazu na jistý lék mi jednoduše sdělila, že ho nezná. A absolutně se neobtěžovala lék alespoň najít v seznamech a sdělit mi, zda-li bych ho mohla užívat. Když jsem se pak dotázala, co si tedy můžu vzít, řekla, že neví.Hned mě ovšem požádala o 30kč...a to jako za co? že mi nic neporadila a odmítla napsat neschopenku?? směšné, že?? byla jsem dost znechucená, což také paní doktorka "správně poznala", takže nakonec z ní vyšel jeden název léku, který mi ovšem v lékarně rozhodně nedoporučili. Byla jsem z tohoto naprosto otřesného přístupu šokovaná. Když jsem se pak bavila o mém zážitku s kamarádkou, smála se a říkala, jestli nechodím k Mudr. Frýbové, protože prý stejné story o neochotě napsat neschopenku prý slyšela už od min. 4 lidí. Takže závěrem mohu bohužel jen zkonstatovat - neuvěřitelné a rozhodně NEDOPORUČUJI


Došlo k chybě, zkuste to znovu