Jindřichův Hradec
Ordinace (mapa)

myslím si, že každý nemusí mít hned někoho rád, každýmu sedne jiná osoba. Já osobně sem s pani doktorkou nad míru spokojená a nenutim to nikomu,ale vadí mi když někdo někomu nutí, ýe pani doktorku nemá rád a proto neschvaluju tento server.
Ale když už jsem tady tak jak sem řekla s paní doktorkou vycházím velmi dobře (samozřejmě i s celím personálem).
Moje dvě děti chodí k pani doktorce na rovnátka a jsem velmi ale mile překvapena co ona s těmi zuby umí. Jsem přesvědčená, že jí tato práce baví a proto jiuznávám jako profesionála.
Pani doktorka je velkým vzorem mnoha lidí (mylsím):)
S Pozdravem P.T.

pani doktroka je nejlepší a samozřejmě nesouhlasím s těmi co pani doktorku nemají v lásce a ty co o nich neepíšou pravdu!!!ale pani doktorku můžu jen chválit a taky doporučit

choím k paní doktorce mnoho let a vždy jsem spokojená

paní doktorka sice není tak úplně nepříjemná, já k ní chodila od 5-6 let a do 16 mi nebyla schopná vytrhnout nějaké mléčné zuby a dát mi rovnátka. Vždy mi jen koukla do pusy, řekla čekáme na zuby a jela jsem zase domu. Samozřejmě už jsem v životě rovnátka neměla

super čuper

Pani doktorka je velkým vzorem mnoha lidí (mylsím):)
S Pozdravem P.T.

choím k paní doktorce mnoho let a vždy jsem spokojená