Milaad Soldánová

Zubař Více

Jindřichův Hradec 1 adresa

Umístění: Ordinace Jiný

K paní doktorce Soldánové jsme chodili s dcerou asi 10 let. Mysleli jsme si , že tak nějak dobrý(stav uspokojující). To že holka ztratila rovnátka jednou ve škole nechali jsme je udělat nové a za 3 měsíce nám dali rovnátka na pevno to mě taky dostalo. Ten nejhlavnější problém ,který vidím dnes je to: že naše paní zubařka (obvodní, preventivní) říkala, že se ji tam něco nezdá ,tak jsme se nechali objednat, u paní Soldánové nás ujistili, že to lépe nešlo. Tak říkám dobrá je vše ok. No a teď po další kontrole u naší obvodní zubařky už mi bylo objasněno přesně o co jde.
U paní Soldánové nám byli rovnány celou dobu jenom zuby po šestky, sedmičky jsou vyvalené dovnitř a to se neřešilo. Dcera už dnes , žádná rovnátka nosit nechce chce už mít od toho klid. Já jí chápu!
Nejde mi tedy na rozum ,proč se chodí na kontroly, proč se platí takové peníze za rovnátka, když se potom nikdo k tomu nepostaví čelem a problém neřeší.
Nevím, jak se dají takové potíže řešit. Chodíte k lékaři s důvěrou, že se vám snaží pomoci a potom zjistíte, že jenom platíte oni žádnou odpovědnost nenesou. Takže všichni kdo chodíte ať k paní Soldánové nebo nějak jinam, je potřeba aby jsme vystudovali další obory a léčili se doma sami. Jinak nás důvěřivý pacienti jenom pumpují o peníze.
Nechápu dnešní svět bez odpovědností.
Nevím kde se dovolávat svých práv, které bývávali samozřejmostí.

myslím si, že každý nemusí mít hned někoho rád, každýmu sedne jiná osoba. Já osobně sem s pani doktorkou nad míru spokojená a nenutim to nikomu,ale vadí mi když někdo někomu nutí, ýe pani doktorku nemá rád a proto neschvaluju tento server.
Ale když už jsem tady tak jak sem řekla s paní doktorkou vycházím velmi dobře (samozřejmě i s celím personálem).
Moje dvě děti chodí k pani doktorce na rovnátka a jsem velmi ale mile překvapena co ona s těmi zuby umí. Jsem přesvědčená, že jí tato práce baví a proto jiuznávám jako profesionála.
Pani doktorka je velkým vzorem mnoha lidí (mylsím):)
S Pozdravem P.T.

pani doktroka je nejlepší a samozřejmě nesouhlasím s těmi co pani doktorku nemají v lásce a ty co o nich neepíšou pravdu!!!ale pani doktorku můžu jen chválit a taky doporučit

choím k paní doktorce mnoho let a vždy jsem spokojená

paní doktorka sice není tak úplně nepříjemná, já k ní chodila od 5-6 let a do 16 mi nebyla schopná vytrhnout nějaké mléčné zuby a dát mi rovnátka. Vždy mi jen koukla do pusy, řekla čekáme na zuby a jela jsem zase domu. Samozřejmě už jsem v životě rovnátka neměla

super čuper