Zubní ordinace a laboratoř
Smetanova 645, Sušice

Umístění: Zubní ordinace a laboratoř Jiný

Lékař neposkytuje pracovní neschopnost při chirurgickém zákroku, co jsem se ptala v jiných ordinací, tak běžně aspoň 5 dní se poskytuje nemocenská na zotavení a je nařízený léčebný režim.

Umístění: Zubní ordinace a laboratoř Jiný

Pan doktor mi pomohl, když jsem byla v nouzi, ačkoliv nejsem jeho pacientka a i když mám svého zubaře 400 km daleko. Potřebovala jsem jen vyměnit dren, pan doktor neponechal nic náhodě, hned zub zrentgenoval a opravil práci paní doktorky na pohotovostnim. Místo očekávaných pěti minut jsem strávila v křesle asi půl hodiny, kdy mi vysvětlil, co bude se zubem dále a mé možnosti. Pan doktor je zubním chirurgem, proto je schopen nabídnout i jiné možnosti léčby tak, aby se co možná nejvíce vyhnul extrakci zubů. Moc děkuji za ochotu mě přijmout při akutní potřebě.

Umístění: Zubní ordinace a laboratoř Jiný

Precizně mi implantoval horní dvojky, navzdory limitnímu prostoru pro implantaci. Výslednou estetiku řeší od počátku zákroku.

Díky panu doktorovi jsem překonala strach ze zubařů, který jsem měla od dětství. Pan zubař je velmi šikovný, umí trhat zuby moudrosti bez bolesti a rychle. Vše tam funguje tak, jak má. Kéž by to tak fungovalo všude u lékařů, jako tady.

Pan zubař je precizní, milý a vše dobře vysvětlí. Objednávací systém mají dobře propracovaný, proto vždy čekám max 5 minut. Sestřičky jsou rovněž milé a vstřícné. Doporučuji.

Dnes jsem podstoupila zákrok u pana doktora a jsem velice spokojena. Přijela jsem na doporučení z Klatov a rozhodně nelituji. Pan doktor usměvavý, příjemný a sestřička ochotná. Zub moudrosti byl odstraněn rychle a bez bolesti a kořen z jiného zubu byl bezbolestně taktéž vytažen. Pokud hledáte skvělého zubaře s lidským přístupem, rozhodně doporučuji MUDr. M. Svobodu. Přeji krásný den. M. L. Klatovy.

U pana doktora jsem byla vždy spokojená. Je velice ochotný a šikovný. Zub moudrosti jsem měla venku během chvilky bez bolesti a pozdějších otoků.
Vždy mi vše pokaždé vysvětlil, pokud jsem něčemu nerozuměla.
Má velice hezký přístup k dětem.
Tohoto lékaře hodnotím velice kladně.

Pan doktor je velice pozorný, milý a komunikativní. Velice mi pomohl a jsem rád, že mohu navštěvovat jeho ordinaci. Sestřičky jsou též velmi milé a usměvavé.