Michal Šoltés, gynekolog Teplice

Prim. MUDr. Michal Šoltés

Gynekolog Více

6 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Duchcovská, Teplice
Nemocnice Teplice lázně v Čechách

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

1.5

Obecné skóre
6 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient

Tento týden jsem s panem primářem měla také co do činění. Od svého gynekologa mám doporučený císařský řez, při konzultaci s panem primářem jsem nechápala. Přihpadala jsem si jako zlocinec co přišel pana primáře otravovat a něco po něm vůbec chtít. Podotýkám vše měl ve zprávě od gynekologa! Proč prý chci císařský řez,jak si to predstavuji , pproč jsem si tedy dítě vůbec porizovala? Odchazela jsem s děsným pocitem a venku se rozbrecela... Nakonec půjdu do Ústí nad Labem, protože nemám důvěru v nemocnici gynekologii kterou vede tento nepříjemný arogantní neempaticky pan primář... Nerada takto hodnotím ale tohle je skutečnost achci ostatní varovat.


F
Ověřeny pacient

Pan primář je velice arogantní,nepříjemný a opravdu jsem měla pocit,že ho obtěžuji,Dlouho jsem se nesetkala s takovým přístupem a myslím,že už ani nepotkám.Myslím si ,že to jak je vzdělaný mu chybí základní věc a to je slušnost a lidskost.


Po návštěvě poradny pana primáře, kam jsem si měla jít jen domluvit termín operace, jsem zděšená. Z jeho jednání jsem nabyla dojmu, že ho svou přítomností obtěžuji a navíc mi bylo řečeno, že pokud vyloženě netrpím bolestmi, nemám tam co dělat. Upozorňuji, že jsem mu předala jedno doporučení od svého gynekologa a druhé z centra pro léčbu neplodnosti. Operace mě nakonec čeká a já jen doufám, že s panem Šoltésem nebudu muset přijít do kontaktu. Dle mého názoru to není člověk na svém místě. Je velmi necitlivý, arogantní a hulvátský.


JE SUPER...NEMÁM VÝHRADY:-))


Musím říct,že jsem se v životě nesetkala s takovým "panem" doktorem.Jeho velmi arogantní až ironický přístup k pacientce,jako jsem zažila já bych nikomu nepřála.Po návštěvě jeho indikační poradny kvůli doporučené operaci jsem zvažovala,nemám-li operaci podstoupit někde jinde,zůstala jsem v Teplicích,na oddělení,kde mě operovali jsem byla spokojená.Spíš jsem přemýšlela jak se pod takovým panem primařem musí pracovat jiným lékařům a sestrám,já osobně bych takového nadřízeného nechtěla,tak je obdivuji,že to vydrží a vedení nemocnice se divým,že nechá gynekoligii vést takovým člověkem,vypadá to,že to povede do záhuby.


Ověřeny pacient

Pan primář vede ambulanci při nemocnice je velmi náladový,
už v čekárně vás ostatní pacienti před ním varují, ale přesto jsem nečekala
jeho chování. Je hrubý a neomalený.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti