Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Umístění: Psychiatrie farmakoterapie

Pana doktora mohu vřele doporučit. Díky jeho skvěle nastavené medikaci skončila pro mne dvě léta utrpení, zaviněná nedostatečnou léčbou předchozího lékaře. Pan doktor je skutečný odborník, perfektní diagnostik, k tomu velmi přátelský, milý a dokáže člověka povzbudit.

Umístění: Psychiatrie psychiatrické konzultace

Jestli mohu o někom říci že je skvělý lékař, tak je to právě pan doktor Pořický. Nevyměnila bych ho za žádnou cenu. Vždy velice příjemná komunikace, léčba ihned pomohla a potíže pominuly. Pane doktore, moc děkuji za Vaši péči a starostlivost a přeji Vám mnoho úspěchů a mnoho takových spokojených pacientů jako jsem já.

Umístění: Psychiatrie farmakoterapie

U pana doktora se léčím již 12 let a musím říct, že je to "Bůh". Vždy se mi snažil pomoct, je empaticky, vždy našel pro mě vyhovující léčbu s moderními léky bez výrazných vedlejších účinků. Je ochotný, rád vás vyslechne a vždy dobře vyřeší potíže, se kterými máte problém. Chodil jsem celkem ke 4 doktorům, ale pana doktora bych za žádného už nikdy neměnil. Mám v něm plnou důvěru a nemám problém se mu s čímkoliv svěřit. Vždy mi moc pomohl a za to mu moc děkuji.

Umístění: Psychiatrie psychiatrické vyšetření

Pan doktor je odbornik s moderni erudici a empaticky clovek. Duvera jiz po prvni navsteve. Ma uprimny zajem o pacienty, ktery kombinuje s pozitivnim myslenim, ktere se prenasi i na vas. Skutecne mu zalezi na tom, aby vam pomohl. Dekuji mu za ucinnou lecbu a za mnoho prinosnych poznatku o dusevnim zdravi. Nejlepsi lekar, ktereho jsem v CR poznal.

O
Umístění: Psychiatrie Jiný

Pán Dr. je velmi milý člověk na pravém místě a je videt, že je opravdový specialitsta. O problémy pacienta se vždy dukladně zajímá a snaží se najít nejlepší řešení a pomoc. Velice mi pomohl s mými problémy a určitě mohu jen a jen doporučit.

Umístění: Psychiatrie psychiatrické konzultace

Dobry den. Jsem u pana Dr. jiz 16tym rokem a nemenila bych za zadnou cenu. Vyborna komunikace,lecba ihned sedla a ja byla zase JA. Moc dekuji za Vasi starost a peci,nejen o me,ale i u ostatnich pacientu. Preji mnoho uspechu a dalsi leta v teto ordinaci. :-)

Umístění: Psychiatrie Jiný

Pan doktor je velice ochotný, snaží se pacientům maximálně vyjít vstříc. Zajímá se o problémy, snaží se je řešit. Používá moderní farmaka.

Umístění: Psychiatrie Jiný

Pan doktor je vynikající odborník, velmi milý, ochotný, vyslechne vás a je na něm vidět že se opravdu o pacienty zajímá. Za mě obrovská spokojenost. Hodně jste mi pomohl a zvolil správnou léčbu. Poděkování patří také Vašemu asistentovi, se kterým vždy nalezneme vhodný termín další návštěvy. Velice Vám děkuji za vše. P.U.

Umístění: Psychiatrie Jiný

Pan doktor Pořický mi velmi pomohl, když jsem byla tzv. na dně. Díky němu se dnes cítím dobře . V jeho ordinaci se nikdo nemůže cítit jako u lékaře , ale jako na návštěvě u přátel. Velice mu děkuji

Názor přidán dne 14.08.22 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den je mi 19 let všiml jsem si že mám někdy deprese jsem kluk a chtěl bych se poradit s nějakým lékařem jestli by mi nedoporučil nějaké antidepresiva vážím 60kg a měřím 175cm mám mírnou aritmii už od narození ..
Předem děkuji za jakoukoliv odpověď

Dobrý den.Váš problém je řešitelný, je třena se objednat k vyšetření. MUDr.POŘICKÝ

MUDr. Michal Pořický

Dobrý den,
již 3 roky beru prášky, 1x denně tabletku zoloftu (100 mg) a při akutní úzkosti tabletku ataraxu. Občas dělám takovou věc, že když chci pít alkohol, den před a den po všechny prášky vynechám, abych na prášky nepila. Chci se zeptat na následky, jak moc mi to škodí, nebo jestli existuje jiný způsob, jak si na akcích alkohol dát. Děkuji

Nepít.

MUDr. Michal Pořický