Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Husovo nám 37, Beroun

PsychiatrieHusovo nám 37, Beroun

PsychiatrieHusovo nám 37, Beroun

Psychiatrie

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Umístění: Psychiatrie psychiatrické vyšetření

Empatický, starostlivý, profesionální, konstruktivní, objektivní, moudrý, zkušený, věcný, odborník na úrovni s patřičným nadhledem, který dokáže opravdu pomoci, i když je nejhůře… Zkrátka srdcař, co vás nezklame, ale podrží, ev. i rozesměje. :) Takový je pan doktor Pořický. Kdo u něj nebyl, neví, a proto jej doporučuji všem a doporučovat budu. Vděčím mu za hodně! ;)

J
Umístění: Psychiatrie psychiatrické vyšetření

Pan doktor velice pomohl mé manželce při léčbě závažného onemocnění.
Velice profesionální přístup.

Ověřený profil
Umístění: Psychiatrie psychiatrické vyšetření

Pan doktor mě zachranil téměř před absolutním vyčerpáním, kdy mi byla mou bývalou psychiatrickou půl roku ordinovana špatná medikace.
Jsem bipolární a můj život i rodina se mi rozpadali před očima, bála jsem se hospitalizace (nikdy jsem totiž nebyla) a nic mi nedavalo smysl … moje dvě malé dcery i manžel trpěli a Ja nejvíc!
Pan doktor velmi klidne a mile reagoval na můj manicky stav , s novou a účinnou medikaci se mi hned po par dnech život začal vracet do normálu! Hospitalizace nebyla nutná.

Pan doktor má můj veliký obdiv a jsem vděčná za lékaře, který tímto přístupem zachranil celou mou rodinu. Tesim se s nim na další spolupráci.

M
Umístění: Psychiatrie psychiatrické vyšetření

Pan Pořický je velmi příjemný a ochotný. Pomohl mi znovu nastartovat a dostat se zpět do normálního života.

J
Umístění: Psychiatrie psychiatrické konzultace

Je mi ctí, že právě tento pan doktor pomáhá mé duši setřásat temnotu dnešní bláznivé doby, kdy je člověk člověku vlkem a hlubší hodnoty se vytrácejí. Pan Pořický skutečně léčí, naslouchá a vyzařuje z něho upřímnost. Dle mého názoru je to opravdový profík na svém místě, kterého si vážím.

M
Umístění: Psychiatrie psychiatrické vyšetření

Zpětně musím říct, že jsem měla neskutečné štěstí, že jsem se k panu doktorovi Pořickému dostala. Nevím, zda to také registrujete, ale přístup lékařů k pacientům se v poslední době trochu změnil k horšímu. Ale to není tento případ. Oceňuji zejména jeho vstřícný a lidský přístup. Připadala jsem si, jako když jdu za dobrým známým, který si vás najde čas, rád vás vyslechne, tu pro vás a snaží se vám pomoci. Hodně mi pomohla nově nastavená medikace a rady ke zlepšení mého zdravotního stavu. Takového lékaře s takovým přístupem bych přála všem pacientům.

M
Ověřený profil
Umístění: Psychiatrie psychiatrické konzultace

Velice oceňuji lidský přístup a hlavně, konkrétní návrh řešení. Vždy se snaží vyjít vstříc a umí naslouchat potřebám pacienta.

M
Umístění: Psychiatrie psychiatrické vyšetření

Nejlepší psychiatr na světě, žil jsem den co den ve stresu a úzkosti. Mám zcela nový pohled na svět.Je pro mě jako anděl na nebi. Nikdy jsem netušil co dokáží pouhá slova.

K
Umístění: Psychiatrie Jiný

K doktorovy jsem se objednala z důvodu špatné léčby u minulého lékaře a dojíždím za ním z Příbrami a chci velice poděkovat pane doktore za Váš krásný přístup ,lidskost a ochotu pomoci .Přijela jsem do Vaší ordinace ve stavu, kdy jsem již byla na dně a nevěděla jsem co bude dál. Již při rozhovoru jsem z Vás cítila dobro a snachu mi pomoci a hlavně porozumění. Mohu z velkou radostí napsat ,že po změně léků, kterou jste vzal od základu a vše mi změnil začínám dostávat sílu do života ,cítím na sobě již náznaky zlepšení což jsem vůbec nečekala po první konzultaci. Ano je to tak a doufám že bude ještě lépe. Pane doktore velice Vám děkuji že jste to vzal jako opravdový specialista a pomáháte mi. Jste super člověk a vážím si Vás. Pana doktora doporučuji na milion procent .Pokud Vám někdo má pomoci tak jedině pan doktor Pořícký. Jsem ráda že ho mám. a klidně budu dojíždět jelikož to za to stojí. Pochvala i asistentovi, který je ochotný. Tak ještě jednou pane doktore děkuji a těším se na další kontrolu. Kamenská

H
Umístění: Psychiatrie psychiatrické konzultace

Dobrý den, chci se zeptat, pan doktor na stránkách píše , ze je možné konzultovat stav e-mailem, který je zpoplatneny, ale nikde nemá napsanou cenu . Nevíte někdo?

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den je mi 19 let všiml jsem si že mám někdy deprese jsem kluk a chtěl bych se poradit s nějakým lékařem jestli by mi nedoporučil nějaké antidepresiva vážím 60kg a měřím 175cm mám mírnou aritmii už od narození ..
Předem děkuji za jakoukoliv odpověď

Dobrý den.Váš problém je řešitelný, je třena se objednat k vyšetření. MUDr.POŘICKÝ

MUDr. Michal Pořický

Dobrý den,
již 3 roky beru prášky, 1x denně tabletku zoloftu (100 mg) a při akutní úzkosti tabletku ataraxu. Občas dělám takovou věc, že když chci pít alkohol, den před a den po všechny prášky vynechám, abych na prášky nepila. Chci se zeptat na následky, jak moc mi to škodí, nebo jestli existuje jiný způsob, jak si na akcích alkohol dát. Děkuji

Nepít.

MUDr. Michal Pořický

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti