Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Umístění: Psychiatrie psychiatrické konzultace

Pan doktor je vstřícný, ochotný pomoci, zkušený profesionál. Empaticky vyslechne problémy a doporučí vhodnou léčbu.

Umístění: Psychiatrie psychiatrické vyšetření

Pan doktor je velmi empatický, milý, znalý a zkušený v oboru.Velmi mi pomohl svymi povzbudivymi slovy a jeho výběrem léčby. Jsem mu moc vděčná.

Umístění: Psychiatrie psychiatrické vyšetření

Pana doktora Porickeho znám již delší dobu.Je to skvělý odborník, empatický,vždy ochotný vyjít vstříc a pomocí.Kazdemu,kdo potřebuje odbornou psychiatrickou péči, mohu pana doktora jen doporučit.

Umístění: Psychiatrie psychiatrické vyšetření

Pana doktora mohu jen doporučit. Po mém rozhodnutí navštívit specialistu jsem na základě doporučení kontaktoval jeho ordinaci. Objednán na následující týden a hned při první návštěvě zvolena dobrá medikace, dostal jsem se během krátké doby do naprosté pohody. Znova jen doporučuji !!!

Umístění: Psychiatrie psychiatrické vyšetření

Pan doktor mi pomohl v doposud nejhorším období mého života. Zažil jsem totální vyhoření způsobené problémy v rodině a zaměstnání doprovázené úzkostmi. Nemohl jsem spát a nenacházel cestu ven. Moc si vážím jeho znalostí s kterými mě "vrátil opět do hry". Nic není hned a je to dlouhý proces léčby, který se nesmí uspěchat. Po dvou letech léčby můžu říct že se cítím opět plný síly. Ještě jednou mnohokrát děkuji.

Umístění: Psychiatrie farmakoterapie

Řeším již několik let potíže se spánkem, které mě několikrát dovedly do extrémního vyčerpání, donutily zrušit mnoho plánů a omezily osobní život. Naštěstí jsem vyhledal pomoc pana doktora Pořického, který mi tyto potíže pomáhá řešit, i když chápu, že najít ideální medikaci, která bude dlouhodobě fungovat a zároveň nepřinášet nežádoucí účinky je těžké. Proto si naprosto cením přístupu a trpělivosti pana doktora v hledání té ideální kombinace léků, s nimiž budu uléhat bez obav z probdělé noci. Děkuji za to, jakou snahu do toho dáváte a že jste tady vždy, když potřebuji pomoci.

Umístění: Psychiatrie psychiatrické konzultace

K panu doktoru Pořickému docházím již třetím rokem a mohu vřele doporučit. Empatický, velmi přátelský a navíc profesionální lékař. Vždy mi velmi pomohl. Mohu jen doporučit.

O
Umístění: Psychiatrie psychiatrické konzultace

Léčím se u pana doktora teprve krátce a velmi oceňuji jeho vlídný přístup, trpělivost, když zvolená medikace nesedne, a snahu pomoci.

Umístění: Psychiatrie farmakoterapie

Pan doktor je naprosto skvělý. Když jsem byl psychicky na dně, byl jsem rád, že sotva chodím, tak po telefonátu mne ihned přijmul a pomohl mi na místě.
Ochota a naprostý zájem. Opravdu mi nejvíce pomohl, když jsem byl na tom nejhůře. Docházím k němu s naprostou důvěrou.

Umístění: Psychiatrie psychiatrické konzultace

MUDr. Poricky je spickovy lekar. Troufnu si rict, ze jsem byla uz na uplnem na konci a nevidela jsem uz vlastne zadny smysl zivota, protoze se mi zacal hroutit cely zivot. Zmenil lecbu, uz jsem ani neverila a ejhle, ja ziju a dokazala jsem udelat dulezite a podstatne kroky vpred v mem zivote. Pri posledni navsteve me chvalil, ze vypadam uplne jinak a usmivam se. Jsem mu vdecna a stale mu dekuju.

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den je mi 19 let všiml jsem si že mám někdy deprese jsem kluk a chtěl bych se poradit s nějakým lékařem jestli by mi nedoporučil nějaké antidepresiva vážím 60kg a měřím 175cm mám mírnou aritmii už od narození ..
Předem děkuji za jakoukoliv odpověď

Dobrý den.Váš problém je řešitelný, je třena se objednat k vyšetření. MUDr.POŘICKÝ

MUDr. Michal Pořický

Dobrý den,
již 3 roky beru prášky, 1x denně tabletku zoloftu (100 mg) a při akutní úzkosti tabletku ataraxu. Občas dělám takovou věc, že když chci pít alkohol, den před a den po všechny prášky vynechám, abych na prášky nepila. Chci se zeptat na následky, jak moc mi to škodí, nebo jestli existuje jiný způsob, jak si na akcích alkohol dát. Děkuji

Nepít.

MUDr. Michal Pořický