Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Umístění: Psychiatrie psychiatrické vyšetření

Pana doktora Pořického si velice vážím jako lékaře i jako člověka. Je velice profesionální a hodně mi pomohl. S klidným svědomím pana doktora mohu každému, kdo má psychické problémy, doporučit.

Umístění: Psychiatrie psychiatrické konzultace

Pan doktor, již po pár minutách naprosto přesně zjistil, jaké léky potřebuju.. svým způsobem mi zachránil život

Názor přidán dne 11.06.21 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Umístění: Psychiatrie psychiatrické konzultace

U pana doktora jsem se cítil velmi dobře, měl pochopení pro můj problém a dokázal účinně pomoci. Dlouho jsem řešení mého problému oddaloval a jsem rád, že jsem se odhodlal. Pana doktora můžu vřele doporučit.

Umístění: Psychiatrie psychiatrické vyšetření

Pan doktor má velice příjemné vystupování, je vidět profesionalita, není co vytknout. Pomohl mi, mohu určitě návštěvu při potřebě jen doporučit .

Umístění: Psychiatrie psychiatrické konzultace

Naprosto doporucuji pana doktora Porickeho,je to lekar,ktery dokaze pomoci i v te nsjslozitejsi chvili pro pacienty.Ma profesionalni pristup lekare a jeho odbornost je na vysoke urovni...ma cit a pochopeni .Za jeho skvely pristup mu se synem dekujeme

Umístění: Psychiatrie psychiatrické vyšetření

Po několika letech léčení u jiné psychiatričky, kdy se můj stav nelepšil ( úzkost, psychické ataky, deprese). Jsem se objednala k panu doktorovi. Pan doktor je velice sympatický, příjemný člověk. Který Vás opravdu poslouchá. Ihned mi změnil medikaci. Po které se cítím daleko lépe. Moc panu doktorovi děkuji. Je to skvělý člověk i lékař!!! :-)

Umístění: Psychiatrie farmakoterapie

Pan doktor Pořický je jeden z nejempatičtějších lidí, které jsem v životě potkala. Nikdy si u něj nepřipadám jako psychiatrický pacient, ale jako normální člověk, jehož problémy jsou normální a řešitelné. Už jsem u něj 2,5 roku a na návštěvy s ním se opravdu těším. Uklidňuje mě jen tím, že je jaký je. Léčím se s poporodní depresí a úzkostí a upravoval medikaci podle aktuální situace naprosto přesně. Navíc je to jeden z mála lékařů, který odpovídá na emaily a je schopen i díky nim pomoci.

Jediné, co mě malinko mrzí je, že nemůžu pana doktora pozvat na kafe, protože bych ho dokázala poslouchat hodiny. Má příjemný hlas a spoustu zajímavých historek a za těch pár minut v ordinaci si ho nestihnu "užít" :-)

Všem pana doktora moc doporučuji, je to opravdu člověk na správném místě, příjemný, znalý a s velkým srdcem.

U
Umístění: Psychiatrie Jiný

Pan doktor Pořický je prostě skvělý. Po sdělení mých problémů s vtíravými myšlenkami a s tím spojenou úzkostí ihned nasadil správné léky, které skvěle zabraly. A já mu tímto strašně moc děkuji, protože když je člověku opravdu špatně a přemýšlí zda mu ještě někdy bude zase fajn a bude žít kvalitní život a už moc nevěří a najednou zcela náhodou narazí na tak skvělého doktora a člověka, který mu pomůže, tak je svět zase krásnější. Opravdu Vám moc děkuji a všem vřele doporučuji. S pozdravem Urban.

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den je mi 19 let všiml jsem si že mám někdy deprese jsem kluk a chtěl bych se poradit s nějakým lékařem jestli by mi nedoporučil nějaké antidepresiva vážím 60kg a měřím 175cm mám mírnou aritmii už od narození ..
    Předem děkuji za jakoukoliv odpověď

Dobrý den.Váš problém je řešitelný, je třena se objednat k vyšetření. MUDr.POŘICKÝ

MUDr. Michal Pořický

• Dobrý den,
    již 3 roky beru prášky, 1x denně tabletku zoloftu (100 mg) a při akutní úzkosti tabletku ataraxu. Občas dělám takovou věc, že když chci pít alkohol, den před a den po všechny prášky vynechám, abych na prášky nepila. Chci se zeptat na následky, jak moc mi to škodí, nebo jestli existuje jiný způsob, jak si na akcích alkohol dát. Děkuji

Nepít.

MUDr. Michal Pořický