Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Názory

Umístění: Psychiatrie psychiatrické konzultace

K panu doktoru Pořickému docházím již třetím rokem a mohu vřele doporučit. Empatický, velmi přátelský a navíc profesionální lékař. Vždy mi velmi pomohl. Mohu jen doporučit.

O
Umístění: Psychiatrie psychiatrické konzultace

Léčím se u pana doktora teprve krátce a velmi oceňuji jeho vlídný přístup, trpělivost, když zvolená medikace nesedne, a snahu pomoci.

Umístění: Psychiatrie farmakoterapie

Pan doktor je naprosto skvělý. Když jsem byl psychicky na dně, byl jsem rád, že sotva chodím, tak po telefonátu mne ihned přijmul a pomohl mi na místě.
Ochota a naprostý zájem. Opravdu mi nejvíce pomohl, když jsem byl na tom nejhůře. Docházím k němu s naprostou důvěrou.

Umístění: Psychiatrie psychiatrické konzultace

MUDr. Poricky je spickovy lekar. Troufnu si rict, ze jsem byla uz na uplnem na konci a nevidela jsem uz vlastne zadny smysl zivota, protoze se mi zacal hroutit cely zivot. Zmenil lecbu, uz jsem ani neverila a ejhle, ja ziju a dokazala jsem udelat dulezite a podstatne kroky vpred v mem zivote. Pri posledni navsteve me chvalil, ze vypadam uplne jinak a usmivam se. Jsem mu vdecna a stale mu dekuju.

Umístění: Psychiatrie psychiatrické vyšetření

Pisi již 2.hodnocení. .a proč? Prtž spousta doktorů se po letech změní k horšímu. Pan doktor Pořicky nikoliv. Stále a už navěky mu budu vděčná za okamzi tou spravnou diagnozu. Za kombinaci léků , ktere mi dal. Za péči, kterou mi věnuje. Za naslouchání, vstřícnost, milý uklidňující hlas, za to-ze tu jste PANE DOKTORE.
Někdy si říkám, co budu dělat, jestli on tu nebude. Kolikrát se mi o tom v noci i zda. Prosím, zůstaňte tu ještě aspoň 100 let ve zdraví ve sve ordinaci.

Umístění: Psychiatrie psychiatrické konzultace

Pan doktor je velmi klidný, empatický a perfektní diagnostik. Jako první v mém případě odhalil úzkosti (jeho předchůdci řešili pouze deprese) a na první pokus stanovil medikaci, která mi pomáhá. Ačkoliv jsem dost introvertně založená, nemám problém s ním otevřeně o svých potížích mluvit, vzbuzuje dojem důvěry a že se na něj lze spolehnout, což je pro mě velmi důležité.

O
Umístění: Psychiatrie farmakoterapie

Pan doktor Pořický mi moc pomohl. Je velmi empatický a trpělivý, i když zvolená medikace třeba napoprvé (ani napodruhé) nesedne kvůli vedlejším účinkům. Už rok normálně funguju jenom díky panu doktorovi.

Umístění: Psychiatrie psychiatrické konzultace

Pan doktor Pořický je velmi zkušený a přátelský člověk, ke kterému se rád vracím. Po první konzultaci jsem prakticky odcházel s řešením mého problému.

Stejně tak jeho pan asistent je vstřícný a snaží se člověku vyhovět.

Umístění: Psychiatrie farmakoterapie

Jsem člověkem, spoléhajícím především na své vlastní síly, který ani lékařskou pomoc moc nevyhledával.
Před rokem se ale, po ztrátě milované osoby a vážných zdravotních problémech dalších členů rodiny, situace změnila.
K panu doktorovi Pořickému mě objednal a odvezl syn. A byla to správná volba.
Díky panu doktorovi, jeho profesionalitě a lidskému přístupu, jsem dnes opět v pořádku.
Mockrát děkuji a vřele doporučuji.

Umístění: Psychiatrie psychiatrické vyšetření

Pan doktor mi po Covidu moc pomohl. Měla jsem strašné stavy úzkosti a strachu, které jsem díky jeho léčbě překonala a za to jsem mu vděčná .

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den je mi 19 let všiml jsem si že mám někdy deprese jsem kluk a chtěl bych se poradit s nějakým lékařem jestli by mi nedoporučil nějaké antidepresiva vážím 60kg a měřím 175cm mám mírnou aritmii už od narození ..
Předem děkuji za jakoukoliv odpověď

Dobrý den.Váš problém je řešitelný, je třena se objednat k vyšetření. MUDr.POŘICKÝ

MUDr. Michal Pořický

Dobrý den,
již 3 roky beru prášky, 1x denně tabletku zoloftu (100 mg) a při akutní úzkosti tabletku ataraxu. Občas dělám takovou věc, že když chci pít alkohol, den před a den po všechny prášky vynechám, abych na prášky nepila. Chci se zeptat na následky, jak moc mi to škodí, nebo jestli existuje jiný způsob, jak si na akcích alkohol dát. Děkuji

Nepít.

MUDr. Michal Pořický