Psychiatrie (mapa)

Přijímám: dospělí
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, + 2 Více
311 61.....

Psychiatrické vyšetření

Psychiatrické konzultace

Farmakoterapie

Umístění: Psychiatrie deprese

Mohl bych vrele doporucit s panem doktorem jsem velmi spokojen. Dokaze odhadnout co za leky je treba a dokaze i velmi dopre poradit co se tyce psichologicke stranky. Diky s pozdravem Petr V ☺

Umístění: Psychiatrie

Pravděpodobně nejlepší psychiatr, kterého můžete u nás v současnosti nalézt. Nemyslím si, že existuje něco s čím by si nevěděl rady. Člověka má prohlédlého už ve dveřích a nabývám pocitu, že by mi pomohl, i když bych slova nepromluvil. Psychiatr, kterého jsem měl před ním, byl zoufalý, cpal do mě špatné prášky, co fungují jen dočasně. Jsem moc rád, že jsem narazil na pana doktora Pořického, který mi pomohl v tak rychlém čase dát život znovu do pořádku. Silně pochybuji o tom, že je tu v jeho oboru někdo zkušenější než on...

Muj prvni a nejlepsi mudr. Okamzite mi pomohl a trefil do cerneho duagnozu q leky.diky nemu zas muzu normalne zit. Diky doktore.Romana Pl.

MUDr.Pořický je skvělý odborník.Při množství pacientů žasnu, jak trpělivě se zabývá mým problémem. Také mě vrátil do běžného života ze situace, kdy jsem byla naprosto bezradná, živořila jsem a neviděla vůbec způsob, jak dál přežívat Je výborný farmakolog s obrovskou praxí. Neexistuje, že by nebyl přítomen a dokonce jednou za celá ta léta přišel dopis s omluvou a náhradním termínem.Ve srovnání s mnoha záhadnými poradnami, které provozují široký rejstřík terapií i tzv. bez chemie, kdy vážným pacientům za jejich peníze ještě nakonec ublíží, pan doktor Michal Pořický lidsky rychle pomůže, jak nejlépe umí, nesplete se, nevydělává na tom horentní sumy ani náhodou a mnoha pacientům - a jejich rodinám - zkvalitnil a prodloužil život.Těžké povolání a zásluhy obrovské, neznám kvalitnějšího lékaře.

Díky p.doktorovi jsem schopna normálně žít.Nevěřila jsem ve svých nejhorších dnech ,že ještě budu normálně fungovat,ted už vím,že pokud narazíte na profesionála ,s lidským přístupem,vše se může změnit a mít zase radost ze života.Na p.doktora nedám dopustit,je úžasný a vrací lidi do normálního života....

Dobrý den, vlastně mě stále něco nutí komentovat sl./ppi. Kozelkovou. Vlastně ji plně chápu - lékař, který mi řekne na rovinu, že jsem závislák, je odporný, neodborný a měl by vrátit diplom - vždy´t nemá soucit a bere mi něco, co mi dodává radost, poci blaha bez námahy.....:-). Ale teď vážně. Psala jsem někdy před 6 měs. svůj příběh, kdy jsem byla k MUDr. Pořickému dotažena a on se ke mně (z mého pohledu díval opvržlivě,dovolil si říct, že jsem závislá, nastínil mou budoucnost degradující osobnosti.Snad jsem tehdy měla taky chuť prásknout dveřmi a snad i říct něco nelichotivého na jeho adresu. Ale nešlo to, v zádveří můj bráška a já v koncích psychických i fyzických sil. Vlastně si z toho příliš nepamatuji. Jen jeho prognózu, pokud se nebudu léčit a mé zbytky ega, která si říkala -"já, která studuji LF UK,, bych měla takhle dopadnout, já, která mám ambice být nej, nikdy nemuset říct, že něco neumím, nevím, nezvládnu - já se mám stát hadrem na podlahu?" V tu chvíli jsem ač nerada přijala pomocnou ruku, ač nevypaada příliš vstřícně. Dnes mohu s odstupéem říct, že k závislému se nelze chovat jinak než tvrdě. Záleží jen, jak dotyčný klesl. Samozřejmě je lepší čím méně, tím lépe. Trvalo mi stejně tak 2 měs. léčby, než jsem sama sobě dokázala upřímně říct:"jsem závislá"..Po léčbě jsem to brala jako stigma. Dnes to beru jako výhodu. Ne, že by to bylo něco, čím bych se chlubila, ale mí blízcí to o mě ví. Byla to prověrka i vztahů kolem. Lidé, kteří, mě neznají, mě berou z někoho,kdo má život nalajnovaný, nepije, nekouří, je disciplinovaný, přesto se bez chemie dokáže bavit. Taky se ve mě odblokovala vlastnost nekopat jen za cizí, ale hájit i své území. Mám náročnou, ale zajímavou práci, kde jsem uznávaná za to co umím, znám, jak se se projevuji k okolí, vystoupila jsem z nefunkčního a zraňujícího vztahu, cestuji, věnuji se svým zálibám (koním, psům, divadlo, vyjdu si na disco), studuji....Dg. závislosti dnes pro mě není nic ponižujícíh. Naopak je ukazatelem, že je v našem životě něco špatně. Závislost na nějaké látce je kompenzace za něco, co nám chybí - láska, dítě, uspokující práce, pochopení........Krásně jsem se a moudře rozepsala - teprv za pár dní budu slavit rok nástupu do léčby - nebudu nikdy vyléčená, ale pouze abstinující, Ale i pokud jste po léčbě a cítíte, že se hrnete do průšvihu, máte sppoustu možností intervencí - rehabilitační pobyty, různé doléčovací pobyty, navíc sestřičky co mám zkušenost (neřešila jsem sebe, ale bývalou spolupac.), si najdou čas ajsou schopny podat erudovanou odpověď nebo Vás odkázat k patřičnému odborníkovi. DÍKY TOMUTO LÉKAŘI A KOLEKTIVU PL DOBŘANY ŽIJI NORMÁLNÍ ŽIVOT. Ještě na závěr:"Není oostuda upadnout, ale nezvednout se". Vendy

Já jsem s ním spokojená,vždy jsem za pár minut hotová i s prášky,které mi perfektně sedí.
A navíc je velmi milý

Pan MUDr. Pořický je vynikající odborník, který své profesi rozumí a dokáže pacientovi pomoci s tím, že rovněž dokáže vše srozumitelně a lidsky vysvětlit. Vůbec nechápu a nerozumím negativním názorům zde uvedeným. Jen si tady léčíte svoje mindráky a pomlouváte člověka, který si to ani v nejmenším nezaslouží. Já mu moc a moc děkuji a obdivuji jeho trpělivost a laskavost vůči mně.

Pokud někdo považuje za aroganci diagnozu závislosti na návykových látkách a za odsouzení nutnost naprosté abstinence jako prvotní řešení problému, je asi skutečně na místě hledat charitu, nikoli tedy poskytování lékařské péče. O jejím zneužívání nemluvě.

Před objednáním k psychiatrovi jsem pečlivě vybírala,četla recenze a názory ostatních lidí,kteří již jeho ordinaci navštívili. Po příspěvcích,které jsem zde měla možnost číst jsem se objednala s dobrým pocitem,že jsem si určitě vybrala dobře. Po dnešní návštěvě mám pocit,že jsem byla asi zcela jinde a ne u doktora,kterého zde ostatní chválí MUDr.Pořického. Z jeho přístupu jsem byla v šoku,jednání a vystupování,arogance se kterou mě odsoudil zřejmě již mezi dveřmi,neskutečné. Ihned jsem se objednala k jinému lékaři,který snad již bude opravdu léčit a pomáhat a ne odsuzovat už ode dveří. Maximální nespokojenost a ani svého úhlavního nepřítele bych k němu neposlala.

Psychiatrické vyšetření

Psychiatrické konzultace