Brandlova 374, Hradec Králové
Sam. ordinace PL pro dospělé

Je to vynikající lékař zjevně s léty zkušeností. Nejsem u něj déle jak rok a půl, ale pokaždé, když k němu jdu tak řádně a pečlivě kontroluje zdravotní stav. Taktéž si vede detailní agendu o osobě a zdravotním stavu, což považuji za velké plus. Je slušný a empatický. Mohu jen vřele doporučit - člověk se u něj cítí opravdu jako u "doktora-odborníka".

velice kvalifikováný odborník s osobním přístupem k pacientům

Léčí naši celou rodinu už druhou generaci a všichni jsme byli vždycky spokojeni.

Pro mě je rozhodující,že chodím ke zkušenému praktikovi,který mě vyslechne, poctivě vyšetří a v případě potřeby odešle do laboratoře, na rentgen nebo ultrazvuk a vysvětlí mi ,proč je třeba pokračovat v případě nutnosti v léčbě u specialisty.I když se moc neusmívá budí značnou důvěru.

K pacientům vstřícný, pečlivý. V čekárně se dlouho nečeká. Milá sestřička.

Pan doktor, který nepíše jen tak na všechno ATB, ale moudrostí rozhodne , co je pro pacienta v daném případě to nejlepší. Taky výborný akupunkturista. dávám 100%

Svérázný, ale ochotný pomoci a v případě potřeby pošle k dalšímu odborníkovi.

Někdy má dost svérázný přístup k pacientům, ale patří pravděpodobně k těm lékařům, kteří chtějí léčit efektivně, bez zbytečných nákladů a používá i zdravý selský rozum, což je v dnešní době velmi nezvyklé. Pokud stav pacienta vyžaduje, sám ho pošle ke specialistovi. V ordinaci přijímá jak staré lidi, tak i cizince. Je vstřícný.