Michal Klácel, internista Zlín

MUDr. Michal Klácel

Internista Více

5 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

třída Tomáše Bati 3705, Zlín
Zlínská poliklinika a.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3.5

Obecné skóre
5 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Z
Ověřeny pacient
Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Pravidelná kontrola zdravotního stavu.

Pan doktor Klácel je vynikající lékař,odborník ve své profesi.Je vstřícný,poradí,uklidní.Plně se věnuje pacientům.Vysoce si cením toho,že vyslechne pacentku s problémy,najde si čas a vše vysvětlí.Ošetřoval i manžela,osobně k němu chodím pravidelně a jsem velice spokojená.Doporučuji i jiným pacientům,.Pane doktore,děkuji Vám za vzornou péči a starostlivost.


A
Ověřeny pacient

Oceňuji vstřícnost při zajištění léků pro syna. Při vyšetření syna se mu MUDr. Klácel věnoval a řešil zdravotní problémy v širším rozsahu. Syn byl s jeho přístupem spokojen. Našel si čas, aby také mně situaci vysvětlil. Vše proběhlo podle předchozí dohody.


D
Ověřeny pacient

Hlavním cílem MUDr. Klácela je přesvědčit lidi, že nejlepším lékem na všechno je Finclub. Stačí tam vlézt, koupit si předražené léky a jste jako rybička. Taky jsem na to naletěla a koupila něco, co mělo jako jediné na světě pomoci mamince. Když jsem to ukázala lékařce, řekla mi, že v lécích, které maminka dostává je víc účinné látky než v těch zázračných tabletách a jsou na předpis.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Jak tak čtu předchozí hodnocení, mám zřejmě štěstí, že jsem se k panu doktorovi ani nedostala.. Má lékařka mne odeslala v rámci těhotenského vyšetření na EKG do jeho ordinace. Po odsezení 20 minut v čekárně vyšla sestřička, přehlédla čekárnu a vzala paní, která přišla až po mě. Vzhledem k tomu, že ještě nikdo neodevzal papíry, tak jsem si řekla, že nemohla vědět, kdo přišel dříve. Ode mne si papíry ani nevzala, čekala jsem na další "vyjítí" sestry, když mě ignorovala i na podruhé, ozvala jsem se, že bych jí aspoň dala žádanku a domluvila se, kdy mě vezme.. byla jsem poučena, že pořadí pacientů určuje lékař a že ji vlastně obtěžuji, protože nejsem jejich pacient a když se mi nelíbí čekat mohu jít jinam.. taky že jsem šla k panu doktorovi VAŠÁTOVI, u kterého je navíc sestřička moc příjemná a milá a o kvalitách nelze pochybovat.. je to můj první konflikt u lékaře, takže tuto ordinaci opravdu důrazně NEDOPORUČUJI

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


D

Pan doktor je dobrý odborník, šetřící úsměvem (úsměv léčí), ale velmi nedochvilný, což považuji za projev neúcty vůči pacientům.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti