Michal Klácel, internista Zlín

MUDr. Michal Klácel

Internista Více

třída Tomáše Bati 3705, Zlín
Zlínská poliklinika a.s.

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Názory

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Pravidelná kontrola zdravotního stavu.

Pan doktor Klácel je vynikající lékař,odborník ve své profesi.Je vstřícný,poradí,uklidní.Plně se věnuje pacientům.Vysoce si cením toho,že vyslechne pacentku s problémy,najde si čas a vše vysvětlí.Ošetřoval i manžela,osobně k němu chodím pravidelně a jsem velice spokojená.Doporučuji i jiným pacientům,.Pane doktore,děkuji Vám za vzornou péči a starostlivost.

Oceňuji vstřícnost při zajištění léků pro syna. Při vyšetření syna se mu MUDr. Klácel věnoval a řešil zdravotní problémy v širším rozsahu. Syn byl s jeho přístupem spokojen. Našel si čas, aby také mně situaci vysvětlil. Vše proběhlo podle předchozí dohody.

Hlavním cílem MUDr. Klácela je přesvědčit lidi, že nejlepším lékem na všechno je Finclub. Stačí tam vlézt, koupit si předražené léky a jste jako rybička. Taky jsem na to naletěla a koupila něco, co mělo jako jediné na světě pomoci mamince. Když jsem to ukázala lékařce, řekla mi, že v lécích, které maminka dostává je víc účinné látky než v těch zázračných tabletách a jsou na předpis.

Jak tak čtu předchozí hodnocení, mám zřejmě štěstí, že jsem se k panu doktorovi ani nedostala.. Má lékařka mne odeslala v rámci těhotenského vyšetření na EKG do jeho ordinace. Po odsezení 20 minut v čekárně vyšla sestřička, přehlédla čekárnu a vzala paní, která přišla až po mě. Vzhledem k tomu, že ještě nikdo neodevzal papíry, tak jsem si řekla, že nemohla vědět, kdo přišel dříve. Ode mne si papíry ani nevzala, čekala jsem na další "vyjítí" sestry, když mě ignorovala i na podruhé, ozvala jsem se, že bych jí aspoň dala žádanku a domluvila se, kdy mě vezme.. byla jsem poučena, že pořadí pacientů určuje lékař a že ji vlastně obtěžuji, protože nejsem jejich pacient a když se mi nelíbí čekat mohu jít jinam.. taky že jsem šla k panu doktorovi VAŠÁTOVI, u kterého je navíc sestřička moc příjemná a milá a o kvalitách nelze pochybovat.. je to můj první konflikt u lékaře, takže tuto ordinaci opravdu důrazně NEDOPORUČUJI

Pan doktor je dobrý odborník, šetřící úsměvem (úsměv léčí), ale velmi nedochvilný, což považuji za projev neúcty vůči pacientům.