Michal Hlaváček, praktický lékař Miletín

Praktický lékař Více

náměstí K. J. Erbena 7, Miletín
Sam. ordinace PL pro dospělé

Umístění: jiné místo Jiný

Příjemný, ochotný, umí vysvětlit a hlavně umí pomoci! Pan doktor i sestřička jsou skvělí! Mám nejlepší zkušenost!

Pan doktor Hlaváček je lékař na baterky..v lednu jsem měla týden horečky 39,,šla jsem k doktorovi- je to viroza..druhý týden mi řekl to samé a to už jsem měla horečky kolem 40..prostě jen viroza..třetí týden horeček jsem šla k jinému lékaři, který mi ihned nasadil antibiotika - šlo o anginu..byla pěkně rozjetá, takže dva týdny léčby..Když to shrnu..pět týdnů s angínou..To tedy potom můžeme mít všichni diplomy na blbost..po všech vyšetřeních u nového doktora jsme zjistily, že moje imunita je na tom hůř než u novorozence a to je mi 23let. nekouřím, nepiju..Co všechno se bude muset stát než si někdo všimne, že tu není vše v pořádku..Určitě by se mi taky hodil nějaký ten úplateček, za to že napíšu alkoholikům neschopenku..ale uvidíme jak to s nimi dopadne až jim opravdu něco bude.

Už jsem jednou hodnocení psal,jen reaguji na to kolik negativ je napsáno a ani jeden podpis,jak za dob komunistů,anonim nade vše.Nevím když vám tak vadí proč nesednete na autobus a nejdete jinam!

Jak se říká "vesnický doktor"a s tím i mé hodnocení,v péči pana doktora jsem od letošního roku a nemohu souhlasit s postřehy ostatních komentářů.Pokud je jeho příchod pozdější nemůže to třeba souviset že cestou do práce byl u pacienta ?Nemám nejmenší pochyb o diagnostice a léč.postupech a to je důvod proč si myslím že to je dobrý doktor

Pan doktor absolutně nedodržuje ordinaační hodiny, chodí pozdě do práce, nevadí mu, že staří lidé čekají...mladí už odešli k jiným lékařům.
Když se jdete zeptat, jak vám dopadly výsledky krve z laboratoře, připravte se na to, že pan dr. je schopen si za toto sdělení říci o 30,- slovy třicet korun.
Nehoráznost.

Velmi dobrý praktický lékař,velmi dobrý diagnostik,metody léčení ukazují na velmi dobrý přehled o způsobewch léčení a lécích.V obobním jednání vstřícný, ochotný a slušný ke každému.Doporučujeme.