Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Pravidelné kontroly

Pan doktor Michal Havlovic je skutečným odborníkem na slovo vzatým a jsem právem hrdý na to, že jsem jeho pacientem a on mým obvodním lékařem. Obdivuji to jak je jako lékař poctivý a má i velký smysl pro detail. Nechápu záporné komentáře v diskuzi k tomuto lékaři. Pokud mají tak špatné zkušenosti s jeho ordinací a jeho přístupu k nim jako k pacientům není přeci jednoduššího než si zvolit jiného obvodního a praktického nového? Mám za to, že právě takovéto záporné a negativní hodnocení lékaře sem přidávají lidé pro svojí anonymitu a za různě smyšlený "nick", ale ve skutečnosti a reálu jsou to právě většinou ti, kteří mu poklonkují, pochlebují a jsou neskonale vděčný za jeho pohled a slovo. Ovšem to co zde píší by nikdy neměli odvahu mu toto říct do očí, nebo o své údajné "nepéči či špatné péči" se samotným lékařem diskutovat. Richard Kalferst, Domažlice.

T
Ověřený profil

Super doktor, sympatický,člověk se s ním i zasmeje ,jsem ráda že jsem si jakožto obvodního lékaře vybrala zrovna jeho :-)

P
Ověřený profil

Pan doktor ignoruje pravidelné preventivní prohlídky. Nepochopím, že si nevšimne, že pacient během půl roku zhubne o 20 kg, nezajímají ho příčiny. Pacient ve věku 60 let byl na odběru krve naposledy před 5 lety a ono ho ani nenapadne ho na odběr poslat? Nemluvě o vyšetření tlustého střeva, na které má pacient po padesátce právo každé dva roky. Opravdu si myslí, že si o to pacient sám řekne? Jen předepíše léky, které pacient bere již několik let na tlak, zeptá se, jak se cítí a toť vše. Nedokážu pochopit, z jakého důvodu jsou mu pacienti takto lhostejní. Tento lékař je jistě fajn pro babičky, kterým už 20 let předepisuje léky na ředění krve, bolesti kloubů atd. Ony alespoň umřou v klidu doma a netrápí se někde v nemocnici. Ale pane doktore, důvěru ve Vás mají i lidé, kteří by rádi ve středním věku ještě fungovali a dožili se důchodu, jen kdyby jejich nemoci byly včas odhaleny, kdyby se o ně někdo více zajímal. Možná byste se divil, ale máte i kolegy, kteří než aby něco podcenili, raději "otravují" své pacienty různými vyšetřeními, aby se ujistili, že jejich pacienti jsou v pořádku. Nechtěl byste se k nim přidat? Některým svým pacientům už bohužel nepomůžete, ale máte ještě velkou řadu dalších, kterým můžete zachránit spousty let života. Jsem přesvědčen, že právě záchrana života je posláním Vašeho povolání, nezapomínejte na to.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Holky, ten umí přitlačit!!!

MUDr. Havlovic je fajn.

P

Pan doktor Havlovic je vynikající odborník, je ohleduplný, ochotný, pečlivý. Vždy umí nasadit nejvhodnější léky, pomůže a rozhodne o nejlepší alternativě léčby. V případě nějakého odborného problému mě vždy pošle k lékaři specialistovi. Pana doktora bych nevyměnila za žádného jiného.

P

prostě nejlepší

J
Ověřený profil

Jsem s p.Havlovicem velmi spokojen.

B

Je to borec, a ten jeho úsměv!!! Miluju ho!!!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti