Samostatná ordinace PL - gynekologa
Malé náměstí 1700, Benešov

Umístění: Samostatná ordinace PL - gynekologa Jiný

Místo potvrzení těhotenství mi diagnostikoval cystu. Ještě zdůrazňoval jak je velká. (Nebyla). Bez jakéhokoli vysvětlení, že cysta je na začátku těhotenství velmi běžná a většinou se zcela vstřebá. Bez guglu bych byla vyděšená další týden než mě přijal můj gynekolog, který potvrdil těhotenství a konstatoval cystu zcela mimochodem, a že se vstřebá, že není třeba se ničeho bát.
Vše je zastaralé, ještě z dob komunismu včetně čekárny kde se zdržite hodinu, protože se tady nelze objednat.

Umístění: Samostatná ordinace PL - gynekologa Těhotenství

Pana doktora chválím pomohl mi při porodu když syn měl problemi musím také pochválit sestřičku je milá vždy usměvavá a hlavně trpělivá pan doktor také je příjemný usměvaví a vždy krásné vysvětlí hlavně přistupuje k maminkám v klidu je ostražití pana doktora doporučuji všem

Pana doktora doporučuji,je usmevavy má lidský přístup k pacientkám a zároven to je profesionál . Vždy mi pomohl

Pana doktora navstevuji i kdyz ziji v zahranici, nemohu si na neho stezovat. Vzdy velice pozorny, usmevavy s lidskym pristupem a zaroven profesialni.

dada .musím se přidat ke chvále na pana doktora.vlstně ho ani neznám a nechodím k němu,ale velice mi pomohl u porodu,kdy po 14 hodinách jsem už byla chvílemi v bezvědomí a bylo třeba už vše ukončit.Díky jemu se vše podařilo a zvládli jsme komplikace a dnes mám zdravé dítě už desetileté! Díky!

Pan doktor je vynikající. Vždy milý. Poradí, pomůže. A sestřičku má tu nejlepší. Doporučuji pana doktora i přes to, že jeho čekací doby jsou příliš dlouhé.

Pan doktor je velmi profesionální a zároveň lidský, Velmi oceňuji jeho přístup a příjemné jednání. Sestřičku také velmi chválím.

Pan doktor je výborný,jeho péče je na jedničku ,má milý přístup a milou sestřičku.

Jsem naprosto spokojená.Jen ta čekací doba je hrozná.

Pan doktor je výborný nemohu si za léta co jsem jeho pacientkou stěžovat.Ta čekací doba by mohal být kratší,ale jinak mohu jen doporučit.