P-Centrum Ostrava s.r.o., psychiatrie
Nivnická 19/312, Ostrava

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Paní doktorka je milá,umí vyslechnout a pomoct.Doporučuji.Je přestěhovaná do Poruby-Silesia centrum.

S paní dr. jsem byla velmi nespokojená..jak z hlediska odbornosti, tak i z hlediska lidskosti...velmi nesympatická lékařka, která nemá ráda lidi...neposlouchá pacienta, nevěří pacientovi, chová se povýšeně...Sestra paní doktorky je naopak velmi sympatická a milá paní, škoda jen, že pracuje pro tak neprofesionální lékařku.

MUDr.Michaela Szilvášiová je jednou z nejlepších psychiatriřek v CR.Působí velmi citlivým dojmen,umí pozorně naslouchat,probrat všechny varianty léčby,zkouší léky opravdu tak dlouho,dokud vám nesedí,je ochotna pomoci v každé situaci,tím,že spolupracuje s FNsP Ostrava-Poruba,kde má také ambulanci a slouží i na lůžkovém oddělení psychiatrie v odpoledních a nočních hodinách,má mnoho zkušeností ve více oborech,pacienti ji milují,je to prostě profík s velkým srdcem,mi osobně doslova a dopísmene zachránila život.Taky je i tvrdá,když se jí nelíbí,jak pacient spolupracuje,pokud pacient spolupracuje a ona sama vidí výsledky,je velmi mile ochotna vždy natáhnout pomocnou ruku,velmi se mi na ni líbí,když něco chce či požáduje od svých kolegů-doktorů,jde ostře za svým cílem,protože si je víceméně jistá,že je to pro pacienta to nejlepší.Já si ji velmi vážím,velmi respektuji,důvěřuji,je pro mě jedním z těch andělů,kteří mi pomáhají kvalitně žít,pomáhat a hlavně vím,že je tady vždy pro nás,i když má svou rodinu atd.l

velmi dobrá paní doktorka a se setřičkou tvoří výborný tým

Lékař s pochopením a naprosto přesným odhadem diagnozy.

výborný přístup

Paní doktorka je velmi milá. chápající ! Umí naslouchat, spolu se sestřičkou tvoří profesiálni dvojku.je to lékařka na svém místě

Chodím k paní dotorce přes rok a jsem moc spokojená. Dokázala mi pomoct okamžitě při první návštěvě, je ochotná naslouchat a přidat pár poznámek ze svého osobního života, aby člověk pochopil, že jsou věci, které neprožívá jen on.

manžel je spokojený milá a chápajicí

Paní doktorka mi moc pomohla. Je to opravdový odborník, můžu ji jen doporučit!