Pod Všemi svatými 432/22, Plzeň 1, Plzeň
Fyzioterapie MK

Bakalářské studium v oboru fyzioterapie jsem absolvovala na Fakultě zdravotnických studií v Plzni. Po dokončení studia jsem začala pracovat na soukrom...

Ukončené školy

• Bakalářské studium v oboru fyzioterapie (Západočeská univerzita v Plzni, FZS)
  • Magisterské studium v oboru fyzioterapie (Slovenská zdravotnická univerzita v Bratislavě, FOaZOŠ)

• fyzioterapeut

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

800 Kč

450 Kč

4 názory pacientů

Š
Umístění: Fyzioterapie MK Kontrola děti

Nejlepší paní fyzioterapeutka, milá, profesionální a hlavně ví co dělá. Mám porovnání s více fyzioterapeuty a tady naprostá spokojenost. Kompletní vyšetření, odhalení problému a správně zvolené cvičení, které přináší efekt. Jsme nadmíru spokojeni a doporučujeme.

Umístění: Fyzioterapie MK Kontrola děti

Naprostá spokojenost, odbornost, trpělivost, individuální přístup. Zlepšování stavu hovoří za vše, neměnili bychom.

Umístění: Fyzioterapie MK Fyzioterapie dospělých/dětí vstupní vyšetření

Můj problém: bolesti zad a disbalance lopatek, ramenou. Oba problémy progresivně řešeny s viditelnými výsledky.

Paní Spilková je velice příjemná, ochotná a zajít právě za ní bylo pro mě správné rozhodnutí.

Umístění: Fyzioterapie MK Fyzioterapie dospělých/dětí vstupní vyšetření

Logické vysvětlení problému , ukázka zlepšení podpořena technologickými náhledy, jednoduchá cvičení , celková spokojenost

Mgr. Michaela Spilková

Děkuji za zpětnou vazbu!

Ukončené školy

• Bakalářské studium v oboru fyzioterapie (Západočeská univerzita v Plzni, FZS)

• fyzioterapeut

Účty sociálních médií