Pod Všemi svatými 432/22, Plzeň 1, Plzeň

900 Kč

900 Kč

500 Kč

Fyzioterapie MK

V ordinaci mi projde pod rukami celá řada klientů s různými diagnózami, primárně se však zaměřuji na diagnostiku a terapii nohy, včetně individuální ú...

Ukončené školy

• Bakalářské studium v oboru fyzioterapie (Západočeská univerzita v Plzni, FZS)
  • Magisterské studium v oboru fyzioterapie (Slovenská zdravotnická univerzita v Bratislavě, FOaZOŠ)

• fyzioterapeut

Fotografie

Účty sociálních médií

Umístění: Fyzioterapie MK Kontrola dospělý

Byla jsem velice spokojená,paní mgr.je velice příjemná a vše podrobně vysvětlí .

Umístění: Fyzioterapie MK Vstupní vyšetření fyzioterapie (děti/dospělí)

Paní fyzioterapeutka je velice příjemná a profesionální, pečlivě diagnostikuje a své nálezy pochopitelně vysvětluje. Umí pracovat s pacienty i v tom směru, aby byli motivováni cvičit a nebyli přehlceni mnoha cviky, které pak necvičí. Těším se na příští návštěvu!

Umístění: Fyzioterapie MK Kontrola děti

Paní fyzioterapeut je velmi sympatická, přátelská a má krásný vztah k dětem. Vše umí jednoduše vysvětlit a mám pocit, že se velmi vyzná. Každé setkání je moc příjemné pro mě i pro dceru. :) Děkujeme za vše.

Umístění: Fyzioterapie MK Vstupní vyšetření fyzioterapie (děti/dospělí)

Profesionální a zároveň lidský přístup. Během jedné návštěvy jsem pochopila všechny souvislosti mých potíží. Těším se na další návštěvu!

Umístění: Fyzioterapie MK Kontrola děti

Slečna Michaela, je odborník, problém řeší hledáním příčiny, má rovněž velkou trpělivost s dětmi.

Umístění: Fyzioterapie MK Vstupní vyšetření fyzioterapie (děti/dospělí)

Zatím naše první návštěva se synem a byli jsme spokojeni.

Umístění: Fyzioterapie MK Vstupní vyšetření fyzioterapie (děti/dospělí)

Byli jsme poprvé s dvouletým synem, který velmi nerad navštěvuje lékaře. Zde jsme byli v příjemném prostředí, kde syn v zápalu hraní si ani nepostřehl, že by ho někdo vyšetřoval. Vše nám bylo perfektně vysvětleno, ukázáno, doporučeno. Co jsme potřebovali, jsme se dozvěděli.

Umístění: Fyzioterapie MK Vstupní vyšetření fyzioterapie (děti/dospělí)

Spokojenost ve všech směrech Přátelské prostředí, trpělivost

Umístění: Fyzioterapie MK fyzioterapie

Problémy, jako bolest kolen, kyčlí a zad, co se táhly deset let, byly vyřešeny během čtrnácti dnů. Díky Michaele Spilkové.

Umístění: Fyzioterapie MK fyzioterapie

Ochota pomoci, příjemné vystupování a celková komunikace na jedničku.