MUDr. Michaela Prokešová

Zubař Více

Valašské Meziříčí 1 adresa

6 názor

Adresa

Praktická zubní lékařka
Vsetínská 1266, Valašské Meziříčí

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Paní doktorka Prokešová je lékařka "pár excelans".Vždy vyjde pacientovi vstříc a opravdu člověk nemá obavy jít k ní ať už na preventivní prohlídku a nebo s bolestivým onemocněním.Celá rodina jsme rádi, že máme zrovna ji,jako ošetřující lékařku.Hana

M

Paní doktorka Prokešová mi zachránila chrup a způsobila, že se nebojím vůbec k zubaři chodit.O jejích kvalitách svědčí i to,že je problém se k ní již dostat.Jsem moc ráda,že se mi to před několika lety podařilo. Je takový ten typ lékaře, který má "v merku" celou rodinu. Má ordinaci v sousedství svého syna a oba jsou schopni se v nutných případech zastoupit. Taková perlička - při delším zákroku jsem schopná usnout v křesle.Ze zubaře nemám díky ní vůbec obavy.

L

Pane Pepo,i já souhlasím.Vždy jsem měla strach ze zubaře,ale tak perfektní přístup jak paní doktroky,tak sestřičky mě nakonec přesvědčí o tom,že na tom opravdu nic není,strach opadne a já se tam opravdu těším.Navíc z čeho mít strach,když je to nejlepší zubařka.Příjemné prostředí a když tam navíc potkáte někoho známého,je to radost.


P

Ano souhlasím s paní Marii,a chci doplnit že i díky příjemným,hezkým a milým sestřičkám se utrpení z návštěvy u zubního lékaře stává pravým opakem.Váš spokojeny pacient Pepa.Jen tak dal a úroven našeho zdravotnictví bude stoupat


M

Velmi profesionální lékařka,mohu jí všem doporučit.Její moderní vyšetřovací metody rychle pomohou zvládnout i závažné komlikace a tím urychlí léčbu pacienta.Ve spolupráci se svým synem Dr.Prokešem Martinem jsou pro stomatologii opravdu nepostradatelní.Je velmi milá na své pacienty a to jak na ty dospělé tak i na ty nejmenší.Pro dommácí prostředí v její ordinaci je každá návštěva pro mě velmi přijemná.Je to opravdu skvělá lékařka!


B

Ošetření u ní je hororová hrůza!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu