Mgr. Michaela Mrowetz-Bartáková

Psycholog Více

Ostrava 1 adresa

Zařízení klinické psychologie
Slévárenská 16, Ostrava

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Mám velmi dobré zkušenosti s paní psycholožkou. Když jsem potřebovala poradit, pomohla mi. Navázala se mnou osobní vztah. Jednala vždy profesionálně a s úctou. Pomohla mi s problémem, který jsem řešila spoustu let. Rozlouskla ho během chviličky. Je nesmírně chytrá, dovede člověka hned prohlédnout a poznat, co potřebuje. Záleží jí na klientovi. Jsem vděčná za každé setkání s ní a za podporu, kterou mi poskytla. Všem vřele doporučuji.

Paní magistra mi pomohla přenést se přes trauma způsobené mým prvním špatným porodem. Za její asistence jsem prošla své druhé těhotenství bez větších úzkostí. Moc jí děkuji a určitě doporučuji

X

Můžu jen zkopírovat jedno z hodnocení...
Psychložka neřeší citlivě dané problémy a působí povýšeně a nadřazeně...Nedoporučuji

Vlastní zkušenost s psycholožkou Mrowetz-Bartákovou mě opravňuje k tomu, abych ji doporučila dalším zájemcům o radu. Jmenovaná je moderní žena se zajímavým přístupem k životu, dokáže se vžít do situace člověka starší generace, stejně tak chápe extravagantní způsob mladé.Poradí, pohladí na duši a zdánlivě neřešitelný problém dostává jednoduchou dimenzi. Doporučuji!

Paní doktorka pomáhá mně a dceři ve složitých rodinných i osobních situacích. Děkuji za její upřímnost, laskavost, vcítění se, prostě že je!

Je bezvadná, dodá sebevědomí, má smysl pro humor, moderní, prostě skvělá.

Ty psychologové to maj těžký, když k nim chodí lidi s komplexama. Doktoři mi za několik let vyrobili pěkný trauma. U paní psycholožky jsem si uvědomila, že já jsem ta, co má život ve svejch rukách. Ona je lákavá představa na někoho házet svý traumata, ale ona mně podpořila v tom, že jsem dobrá máma a že se můžu rozhodnout, jak chci já a že to bude tak dobře. Mý rozhodnutí udělat věci jinak ovlivnilo celej můj život i moji rodinu.

Paní magistra byla v pravou chvíli na pravém místě. Pomohla mi i mému dítěti. Její podpora pomohla celé mojí rodině. Patří ji obrovský dík.