Michaela Mrowetz-Bartáková, psycholog Ostrava

Mgr. Michaela Mrowetz-Bartáková

Uložit

Psycholog Více

9 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Slévárenská 16, Ostrava
Zařízení klinické psychologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřeny pacient

Mám velmi dobré zkušenosti s paní psycholožkou. Když jsem potřebovala poradit, pomohla mi. Navázala se mnou osobní vztah. Jednala vždy profesionálně a s úctou. Pomohla mi s problémem, který jsem řešila spoustu let. Rozlouskla ho během chviličky. Je nesmírně chytrá, dovede člověka hned prohlédnout a poznat, co potřebuje. Záleží jí na klientovi. Jsem vděčná za každé setkání s ní a za podporu, kterou mi poskytla. Všem vřele doporučuji.

B
Ověřeny pacient

Paní magistra mi pomohla přenést se přes trauma způsobené mým prvním špatným porodem. Za její asistence jsem prošla své druhé těhotenství bez větších úzkostí. Moc jí děkuji a určitě doporučuji

X
Ověřeny pacient

Můžu jen zkopírovat jedno z hodnocení...
Psychložka neřeší citlivě dané problémy a působí povýšeně a nadřazeně...Nedoporučuji

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

L

Vlastní zkušenost s psycholožkou Mrowetz-Bartákovou mě opravňuje k tomu, abych ji doporučila dalším zájemcům o radu. Jmenovaná je moderní žena se zajímavým přístupem k životu, dokáže se vžít do situace člověka starší generace, stejně tak chápe extravagantní způsob mladé.Poradí, pohladí na duši a zdánlivě neřešitelný problém dostává jednoduchou dimenzi. Doporučuji!

R

Paní doktorka pomáhá mně a dceři ve složitých rodinných i osobních situacích. Děkuji za její upřímnost, laskavost, vcítění se, prostě že je!

Je bezvadná, dodá sebevědomí, má smysl pro humor, moderní, prostě skvělá.

I

Ty psychologové to maj těžký, když k nim chodí lidi s komplexama. Doktoři mi za několik let vyrobili pěkný trauma. U paní psycholožky jsem si uvědomila, že já jsem ta, co má život ve svejch rukách. Ona je lákavá představa na někoho házet svý traumata, ale ona mně podpořila v tom, že jsem dobrá máma a že se můžu rozhodnout, jak chci já a že to bude tak dobře. Mý rozhodnutí udělat věci jinak ovlivnilo celej můj život i moji rodinu.

K

Paní magistra byla v pravou chvíli na pravém místě. Pomohla mi i mému dítěti. Její podpora pomohla celé mojí rodině. Patří ji obrovský dík.

Psychložka neřeší citlivě dané problémy a působí povýšeně a nadřazeně...Nedoporučuji

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti