Bc.

Michaela Klímová , DiS.

Psycholog, Psychoterapeut

Zeptejte se Požádejte o spuštení online kalendáře

Dobrý den, Vystudovala jsem sociální práci. Dále jsem psychoterapeut ve výcviku. Mám soukromou psychoterapeutickou praxi. Dále pracuji jako terapeut pro Mateřské Centrum Sedmik... Více

Dotazy od pacientů (1)

• Jak probíhá sezení?

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jakým způsobem probíhají sezení u vás? Nikdy jsem u psychologa nebyla, tak bych ráda věděla, jakým způsobem návštěva probíhá a jaká je její cena. Děkuji.

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Michaela Klímová

Dobrý den, moc vás zdrávím a děkuji za důvěru se kterou se na mne obracíte! Přiložím vám odkaz na mé webove stránky kde je popsáno jak sezení probíhá, cena i další informace co by vás mohly zajímat. Chápu,… Více

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

• Michaela Klímová - psychoterapie

Renneská 42, 639 00 Brno
    639 00 Brno, jihomoravský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Služby

Psychologické konzultace
    Konzultace
    Online tarepie
    Systemická terapie
    Párová terapie a rodinná terapie

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Zkušenosti a dovednosti

• Dobrý den,
    Vystudovala jsem sociální práci. Dále jsem psychoterapeut ve výcviku. Mám soukromou psychoterapeutickou praxi. Dále pracuji jako terapeut pro Mateřské Centrum Sedmikráska v Brně. Odpovídám na dotazy psychol. poradenství na i.poradně.
    Nejvíce problémů, které jsem zatím řešila s mými klienty se týkalo vztahů, komunikace, rodinných problémů, práce na sebevědomí, životní ztráty, životní změny, smysl života, deprese, nutkavá jednání a další.

Hezké dny!

Michaela Klímová

Nemoci

• Krizové situace, životní ztráty, životní změny
  • Vztahové a rodinné problémy
  • Úzkosti, deprese, panika, stres, nutkavé jednání, tréma, různé strachy,smutek
  • Osobní naplnění, spokojenost, rozhodování

• velmi dobrý

Každá konzultace s paní Míšou pro mě byla velmi přínosná. Přišla jsem za ní
    s tím, že hledám vnitřní jistotu a tu jsem už po pár sezeních částečně
    našla. Také mi velmi pomohla zvládat paniku, úzkosti a různé obavy, to vše
    velice příj emným a pro mne milým způsobem. Díky ní jsem si na každý problém
    dokázala najít řešení. Děkuji za vše a rozhodně ji doporučuji! :)

Přeji pěkné dny a těším se na setkání!

Z.K.

• velmi dobrý

Paní Míšu rozhodně doporučuji. Její zapálení a chuť pomoci je až neuvěřitelná. Pomohla mi uvědomit si, že všechno nemusí být tak, jak se mi to zdá a že se můžu i plést v tom, co špatného si myslím

• velmi dobrý

Velice šikovná, chytrá, empatická, příjemná, konstruktivní, pozitivní, rozhodně nejlepší ze čtyř, které jsem v životě navštívila. Velice děkuji a doporučuji!

• velmi dobrý

Upřímně doporučuji terapeutku Míšu všem, kteří vyhledávají pomoc v tomto směru. Je nesmírně lidská a empatická. Jak tu již naznačili mnozí, její touha a zapálení skutečně pomoci je neuvěřitelná. Moc mi pomáhá opět o věcech přemýšlet jinak, vštípit postupy a myšlenky jak je řešit formou otázek tak, že si tu vhodnou cestu zodpovím sám. Má mou plnou důvěru a již po prvním sezení jsem byl přesvědčen o tom, že jsem natrefil na správného profesionála s lidskou duší a nadstandardním přístupem... Kéž bych pro svůj život objevil takové zapálení jako právě tato mladá terapeutka Míša pro své činnosti. Nic nemusí být snadné pro nás co vyhledáváme tento druh služeb, ale myslím, že volba této terapeutky posune dál a na ta správná místa opravdu každého... Nenapadá mě lepší investice, kterou jsem za poslední dobu pro sebe a svůj život udělal, velmi si ji vážím!

• velmi dobrý

Na sezení s paní Míšou se vždy těším, je mi lidsky velmi blízká a vyhovuje mi její způsob vedení terapie. Míša mi poskytuje velkou oporu a je pro mě průvodcem na cestě ke klidu, spokojenosti a k tomu, jak být štaštná. Nikdy mi neříká, co mám dělat, vždy mě jen navede a já si na vše přijdu sama. Toho si vážím a funguje to! :-) Vážím si ji také za neustálou snahu se vzdělávat a rozvíjet se ve své profesi i v životě, to je mi velmi blízké. A v neposlední řadě mam na ni také ráda ohromnou míru trpělivosti, klidu a milého přístupu k lidem.
    Katka B.

• velmi dobrý

Na každé setkání se těším a pokaždé odcházím s výbornou náladou. Profesionální a přitom přívětivý přístup, který díky vhodně zvoleným otázkám a poskytnutému prostoru člověku umožní se do věci, problému, myšlenky apod. ponořit, podívat se na něj z jiné perspektivy (ne nutně z pozice terapeuta) a dozvědět se o sobě spoustu věcí, i těch netušených. Umožní to člověku věci pojmenovat a uvědomovat si konkrétní situace zpětně či do budoucna. Díky tomu dokážu rozpoznat proč se v dané chvíli chovám zrovna takto. Je to skvělá terapie, která pomáhá člověku se rozvíjet. Už teď se těším na další setkání s Míšou :)

• velmi dobrý

S Michaelou Klímovou spolupracujeme více než rok v rámci internetového poradenství, které realizujeme. Paní kolegyně zde působí dobrovolně jako poradkyně a pokouší se nabídnout našim klientům nový pohled na jejich partnerské, rodinné a mezilidské vztahy či duševní problémy. Chtěla bych zdůraznit, že tak činí vždy vyčerpávajícím způsobem a v nejkratší možné lhůtě. Její přínos není patrný jen ve zpětných vazbách klientů, ale také já za tým iPoradny oceňuji bezproblémovou komunikaci a příjemný projev paní kolegyně.
    Budu velmi ráda, pokud budeme spolupracovat i nadále,

Mgr. Kateřina Rychlá

• velmi dobrý

K psychologům jsem býval a bývám velmi skeptický, nicméně tady to neplatí. Velmi milá, velmi empatická a hlavně lidská, skutečně každé setkání člověka velmi obohatí. Vyzařuje z ní skutečná touha pomoci vám najít to, co hledáte. Vřele doporučuji všem ;) a děkuji za každé setkání :)

• velmi dobrý

K paní Míše jsem chodila zhruba před rokem, je velice milá a vnímavá. Díky našim schůzkám jsem si srovnala hlavě spoustu věcí, udělala si pomyslný žebříček hodnot a jsem spokojená v soukromém i profesním životě. Vřele doporučuji a děkuji Romana

• velmi dobrý

K paní Míše chodím asi 2 měsíce. Váhal jsem s tím navštívit nějakého psychologa. Neměl jsem s tím zkušenost. Proč bych měl říkat někomu koho neznám věci z mého osobního života. Nakonec jsem za to velmi rád. Díky našim rozhovorům si srovnávám to nad čím v běžném shonu denního života nemám čas popřemýšlet. Díky tomu vnímám i pozitivní změnu v komunikaci s mojí ženou, která pochází ode mě.

Lékař, ke kterému se můžete objednat online

Blanka Šimková

psycholog,  dětský psycholog,  psychoterapeut