MUDr. Michaela Horáková Peroutková

Praktický lékař Více

Úpice 1 adresa

3 názor

Adresa

Poliklinika Úpice s.r.o
Bratří Čapků 773, Úpice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

3 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Úpice s.r.o Úraz

Velice mne překvapil negativní názor prvního příspěvku. S lékařkou paní Michaelou Horákovou Peroutkovou mám pouze kladné zkušenosti. Vždy se velice pečlivě zajímala o můj "problém" a erudovaně a vysoce profesionálně jej vyřešila. Jsem rád, že je mojí obvodní lékařkou a tímto jí vyjadřuji svůj vděk. Petr Ehrenberger Úpice

K
Ověřený profil

Přišla jsem velice nervózní do ordinace s nateklým krkem a částí tváře, paní doktorka jen konstatovala, že to ode mne přece nemůže chytit, že mám asi příušnice. Velice povzbuzující. Vyšetření bez jakéhokoli prohmatání nateklého krku, břicha - prostě ničeho. Sestřička mi vzala krev a poslali mě domů. Druhý den mi volali - podle testů z krve mononukleóza, bez jediného odůvodnění. Jen jsem se zeptala na jaterní testy (mononukleózu už jsem měla a dost mě to vyděsilo) a ty prý byly v pořádku. A? Takže doma, ležet, dieta a popř. antibiotika. Nebo ať si dojdu na pohotovost pokud by se něco zhoršilo.

Druhý den mi to nedalo a obrátila jsem se ještě na doktory v náchodské nemocnici. Již při prohmatání krku a břicha mi doktor říkal, ŽE MONONUKLEÓZA JE HLOUPOST, zkouknul mi krk, poslechl si srdíčko a změřil tlak. výsledky testů z krve na infekční mononukleózu byly během 2 hodin a byly negativní. Pro jistotu jsem si nechala udělat ultrazvuk břicha, krku a tváře kde se nacházel otok. Všechno v pořádku. Jednalo se o nachlazení, otok zmizel do týdne i bez léků.

Za mnohem kratší dobu, s mnohem lepším výsledkem a hlavně s úsměvem milých doktorů, kterým moc děkuji za vstřícný přístup a ochotu. :)

MUDr. Michaela Horáková Peroutková

Z důvodu dotazů na tento příspěvek reaguji s odstupem. Pacientka zde nepoznamenala, že jsem ji s omluvou nevyšetřila a to z důvodu mého probíhajícího těhotenství, o kterém všeobecně naši pacienti věděli a nutno říci, že se skrývat ani v této fázi nedalo.. Bohužel jsem neměla dlouhodobý záskok a bylo nutné zajistit provoz i v této požehnané době. Příspěvek mě překvapil, protože náš postup byl vstřícný a dnes bych nejednala jinak, pacientka rozhodně nebyla poškozena... Provedli jsme komplexní odběry včetně zánětlivých parametrů a serologického vyšetření krve na EBvirosu, která může způsobovat zvětšení mízních uzlin s otokem krční oblasti a to může být i jediným příznakem, jinak samozřejmě plně vyjádřená mononukleosa se obvykle projevuje vysokými horečkami, bolestmi v krku, bolestmi v pravém podzebří a zvětšením miznich uzlin.. Dále byla pacientka odkázána na ORL ambulanci, výsledky laboratorních vyšetření ji měly být sděleny telefonicky s doporučením dalšího postupu a k dispozici k ev. následnému vyšetření specialistou...Druhý den byly doručeny výsledky z laboratoře. Zde byla zachycena pozitivní serologie na protilátky vyplavující se během právě probíhající infekce virem Epstein Baarové, který způsobuje onemocnění zvané mononukleosa. Zánětlivý parametr CRP byl nízký, což by korelovalo s diagnosou virové infekce, nízké byly i leukocyty, optický odečet diferenciálu, který by nám ev. pomohl v diferenciální diagnostice jsme neměli při prvozáchytu k dispozici. Pacientka byla o výsledcích informována a následně navštívila nemocnici v Náchodě.. O výsledcích dalších vyšetření a dalším průběhu jsem nebyla informována a až z tohoto příspěvku jsem se dozvěděla, že serologie byla v Náchodě opakována s negativním výsledkem..

Ověřený profil

paní doktorka je úžasný člověk,který vás podpoří,na rovinu vám řekne o co jde ,tím pádem vám ukáže možnosti léčby.MÁM JÍ MOC RÁDA A DŮVĚŘUJI JÍ.DANKOVA B.


Došlo k chybě, zkuste to znovu