Michael Švec, gynekolog Plzeň

Slovanská 114, Plzeň
Privátní gynekolog

Francouzská tř. 4, Plzeň
Privátní gynekolog

Od pana doktora jsem odešla. Léčba kvasinek je u něj velký problém. NIKDY mi neudělal výtěry, kultivaci, nic. Předepsal mi lék o němž mi hned řekl, že ho nejspíš neseženu. Musela jsem přijít druhý den a čekat v čekárně se svými dvěma dětmi, protože už jsem neměla hlídání. Léčba nezabrala. Takto jsem k němu chodila se stejným problémem přes rok. Ve druhém těhotenství (první jiný lékař) jsem nebyla spokojena. Musela jsem sestře připomínat, že mi mají hlídat železo. Po dvou měsících mi MUDr. Švec oznámil, že mi sestra řekla do telefonu nízkou dávku železa v tabletě. Ke konci těhotenství mě hnal na testy a chtěl kvůli tomu vyvolat porod. Naštěstí se hladina upravila. Přitom jsem jim musela sama připomínat, že mi to mají hlídat.

K panu doktorovi jsem chodila 15 let. Do te doby jsem vicemen nemela zadny problem a tak jsem si ani nemohla stezovat na peci. Cekaci doba byla vzdy na dyl, ale to jsem moc neresila. Pak jsem se snazila otehotnet a nedarilo se. Pristup pana doktora byl vice nez zvlastni. Jeho jedinou snahou bylo dostat me do CARu ve Smetance. Troufnu si tvrdit, ze je s timto CARem propojen. Kdyz jsem se zeptala na jina centra - o nich se vicemene bavit nechtel. Na spermiogram mi dal zadanku az po me zadosti a samozrejme doporucil Smetanku. Rok a pul jsem chodila do ordinace prakticky kazdy mesic a pak uz jsem mela strach tam i vejit, protoze pokazde to byla stejna pisnicka. Psychicky me rozhodil, tak jsem zmenila doktora a svete div se - otehotnela jsem prirozene, prestoze pan doktor to prakticky vyloucil.

Těhotenství s panem doktorem proběhlo v jeho péči v pořádku. Když jsem se pak na pana doktora obrátila s problémy, bez kultivace diagnostikoval a začal léčit kvasinky, poté co jsem ho navštívila po pár dnech podruhé, že léčba nezabírá, pouze mi napsal jiný lék opět na kvasinky. Následovala má třetí urgentní návštěva po předchozí domluvě se sestrou. Čekala jsem v čekárně půl hodiny, poté přišla sestra, že mám jít domů, že pan doktor nestíhá bez jakékoliv rady kam jít či omluvy. Lékaře jsem bohužel musela změnit. Nový gynekolog provedl kultivaci, zjistil bakteriální infekci a předepsal mi antibiotika. To vše však po déle než měsíc trvajícím trápení, kdy jsem se kvůli svědění ani nevyspala.

Mám pana doktora ráda, je milý, profesionální a vždycky se mu mohu svěřit s čímkoli a poradí. Prostředí je velice příjemné, pravdou je, že čekáte i na objednání, ale v dobře vybavené, čisté čekárně to nevadí. Překvapují mě názory na sestry, protože ke mně se vždy chovaly tak, jak by to mělo být, i když je pravda, že mají vždycky frmol. Moc oceňuji moderní čisté zázemí a velice vstřícný přístup pana doktora. Nikdy jsem neměla pocit, že na mě nemá čas, je ale pravda, že jsem s ním žádné závažné problémy řešit nemusela. Líbí se mi také dětský koutek v čekárně, spousta časopisů a bidet na záchodě. A dá se tam i parkovat;)

Příjemné prostředí, milé sestřičky, pan doktor je velmi pečlivý a hlavně má i perfektně vybavenou ordinaci, což se o paní doktorce, od které jsem odešla, opravdu nedá říct. Velmi rychlé objednací lhůty a skutečná profesionalita - opravdu mě nemrzí ten roční poplatek dát za svoje zdraví a takovouhle péči, než chodit zadarmo jinam. V poplatku jsou navíc zahrnuty jednorázové pomůcky, které také zdaleka nejsou dnes všude standardem.

Souhlasím, jeden z nejlepších gynekologů v Plzni! Přešla jsem k němu před rokem na doporučení několika kamarádek a lituji, že jsem to neudělala dříve. Krátké objednací doby, v případě akutních problémů možnost přijít ihned, příjemné sestřičky.

Odešla jsem od své gynekoložky k panu doktorovi a nelituji, hned po první návštěvě jsem se ujistila, že jsem udělala dobře. Pan doktor je velmi pečlivý a příjemný člověk, tak jak by to mělo být. Sestry jsou usměvavé, vtipkují, panuje dobrá nálada, což je pro nás pacienty velmi příjemné prostředí. Až se s přítelem rozhodneme pro rodinu, nemám žádné obavy, že by o nás nebylo dobře postaráno.

Souhlasím s předchozím názorem, je to nejlepší gynekolog v Plzni. Trpělivý, lidský, opravdový profesionál, nic nepodcení. Měla jsem už spoustu komplikací, operace, dvě složitější těhotenství a díky panu doktorovi mám teď dvě krásné zdravé holčičky. Krom toho jeho přístup je perfektní, vždy podá ruku při vítání i loučení, je trpělivý. V čekárně mají dětský koutek, což je také perfektní. A stále myslím berou nové pacientky, takže neváhejte :)

Nejlepší gynekolog v Plzni! Vždy ochotný, příjemný, vše trpělivě vysvětluje a když má člověk problém, vezme ho ještě ten den, navíc má plně vybavenou ordinaci (ultrazvuk) a skvělé sestřičky :-)
Mohu jen vřele doporučit..!

S panem doktorem jsem nadmíru spokojena. Zpočátku jsem měla strach z vyšetření mužem, ale pan doktor dokázal že je opravdu profesionál a nemusím se stydět svěřit se s jakýmkoliv problémem. Vždy všechno ochotně vysvětlí a za co jsem velice ráda je, že vysvětluje a popisuje každý krok i to co diktuje paní sestřičce. Neměnila bych.