Nejčastěji hledané služby

khgporadenstvi.cz

• klinická psychologie

Hledala jsem terapii, kde se mi dostane nejen profesionální pomoci, ale také lidského pochopení a empatie, a po pár neúspěšných pokusech s jinými terapeuty jsem našla Kristýnu. Pracujeme spolu již dva roky a naše sezení mi pomáhají překonat své zdánlivé limity, posouvat se v životě a lépe porozumět sama sobě i ostatním. Vždy se k Vám, Kristýno, ráda vracím a děkuji za Vaši profesionalitu, vřelý přístup, trpělivost a přijetí.

Mal som možnosť pracovať s viacerými terapeutmi no p. Hriciková Glattová mi sadla najviac. Jej ochota, osobný prístup a rozvážne reakcie mi pomohli v náročných chvíľach.

Umístění: Individuální psychoterapie (50 minut)

Nebylo poprvé, co jsem vyhledala odbornou pomoc psychoterapeuta. Ale u paní Kristýny jsem měla po prvním sezení pocit, že opravdu ví a chápe podstatu věci a mého trápení.
Velice pozorně naslouchala a bylo vidět, že o mém problému opravdu přemýšlí a chce pomoci. Po prvním sezení jsem nechtěla věřit, že jsem dokázala můj problém opravdu uchopit a do dalšího sezení jsem ho zpracovala. Připadalo mi to neuvěřitelné.
Je to jeden z mála terapeutů, který i mluví. Většina jich mlčí a přikyvuje. Ona během našich sezení použila dvě rozhodující věty, slyším je pořád a troufám si tvrdit, že právě to jak byly řečeny v jaký čas a za jakých okolností bylo to co mi pomohlo můj stav zlepšit. Před zahájením sezení, jsem se opravdu necítila dobře. Tento stav se každou další hodinou terapie měnil na stav, kdy jsem si začala věřit a cítit se dobře.
Na konec jen dodám, že mám u ní otevřeny dveře a kdykoli bude potřeba, vím, že se na ní mohu s důvěrou obrátit.

Keby mal každý človek terapeuta ako je pani Kristýna, svet by bol hneď krajším miestom plný ľudskosti, empatie a veľmi veľkého pochopenia. A o tom to je, terapie s pani Kristýnou sú pre mňa symbolom bezpečia a pochopenia. Nezáleží či je môj problém veľký alebo potrebujem vyriešiť maličkosť, vždy cítim maximálnu pomoc s nasmerovaním na vyriešenie, ktoré vďaka terapiám skôr či neskôr príde. Veľmi oceňujem najmä to, že na terapiách sa cítim naozaj sama sebou a budem vypočutá. Najviac sa mi taktiež páči vysoko profesionálny no zároveň ľudský prístup. Nikdy nedostanem nádielku toho čo mám a nemám robiť - naopak vďaka otázkam, ktoré na terapii dostanem, na odpovede prídeme spolu. Učím sa tak chápať seba v súvislostiach a lepšie si rozumiem, vďaka čomu sa mi neuveriteľným spôsobom následnej zlepšuje kvalita môjho životného balancu. Nič z toho by bez pani Kristýny nebolo možné a ja som naozaj vďačná, že mám takúto terapeutku už takmer 2 roky. Vysoko odporúčam!

Umístění: rodinná psychoterapie

H.K. paní magistra je velmi empatickám, milá, důsledná. Syn jí okamžitě měl rád, i přes předchozí problémy u jiného psychologa se na ní velmi těšil. Spolupráci mohu jen doporučit! Vážím si jejího přistupu!

Umístění: Individuální psychoterapie (50 minut)

Velice příjemné vystupování a odborná pomoc. Paní Kristýna opravu dokáže pomoci. Mohu jenom doporučit.

Umístění: Individuální psychoterapie (50 minut)

Cením si empatického a pragmatickeho přístupu od paní Kristýny. Díky skvělé komunikaci si dokázala získat mého syna, který se na další schůzku, k mému překvapení, těší.

Umístění: Individuální psychoterapie (50 minut)

Paní magistra má profesionální a lidský přístup, je empatická. Na první schůzce naslouchala, nesoudila mě. Srozumitelně mi vysvětila v čem tkví můj problém. Mám v ni důvěru.