Adresa

MUDr. Martina Mothejlová
J. Vrby 519, Kladno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil
Umístění: MUDr. Martina Mothejlová Jiný

Z paní doktorky sálá vyrovnanost a klid. Je naprostá profesionálka, na které nepoznáte špatnou náladu. K dětem se chová jako k rovnocenným partnerům a velmi mile. Vždy nám pomohla. Nepodceňuje vaše obavy, vše pečlivě zváží, rozebere a snaží se co nejlépe vyřešit. Není to paní doktorka, která na 1. dobrou předepíše antibiotika. Jsem moc ráda, že jsme se k ní dostali a v žádném případě bychom neměnili.

M
Umístění: MUDr. Martina Mothejlová Jiný

Paní doktorka je velmi empaticka, má skvělý přístup k dětem i k rodičům.... Vždy nám zkušeně pomohla i mimo ordinacni hodiny (starostlivá a zodpovědná). Jsem neskutečně ráda, že máme tak skvělou pediatricku.
,, člověk na správném místě,,
Děkujeme

K
Umístění: MUDr. Martina Mothejlová Jiný

Paní doktorka je nejlepší, s jakou jsem se kdy setkala. Je milá, ochotná a respektující, nic nevnucuje, všechno vysvětlí, je naprosto pečlivá a zodpovědná. Správné diagnózy sype z rukávu jako Dr.House .
Úžasně to umí s dětmi a ma krásnou ordinaci.
Sestřička je taky fajn.


P
Ověřený profil
Umístění: MUDr. Martina Mothejlová Hľadala som pre syna pediatra

Pani doktorka je veľmi milá, príjemná, ochotná, vždy všetko rada a ochotne vysvetlí, zodpovie na všetky moje otázky. Som veľmi rada, že chodíme práve sem, bola to dobrá voľba. Tiež oceňujem, že keď si sa po piatich dňoch vrátia z porodnice, bola som po cisárskom reze a ešte ťažko chodila, tak večer prišla k nám, aby spravila prvu prehliadku malého. Odporúčam každemu.


Ověřený profil
Umístění: MUDr. Martina Mothejlová Dětský Lékař

MUDr. Mothejlová je nejlepší lékařka kterou jsem poznala. Upřímná, svědomitá, pečlivá, ochotná a vstřícná. Vysoká úroveň péče. Mohu všem jen doporucit. Hana Šulcová


Ověřený profil

Paní doktorku mohu všem maminkám jen a jen doporučit!
Má svou práci ráda a to je z ní i cítit. Krásně to umí s malými dětmi a je vždy příjemná, vstřícná, komunikativní a dokáže dobře poradit.
Navíc prostředí čekárny a i ordinace je kouzelné, plné hraček a skvělých nápadů a najdete zde i přebalovací stoly pro miminka. Dcerka se vždy při vstupu do čekárny rozzáří a to mluví myslím za vše.

Jandová, Kladno


Došlo k chybě, zkuste to znovu