MUDr. Martina Mothejlová
J. Vrby 519, Kladno

Umístění: MUDr. Martina Mothejlová Jiný

Z paní doktorky sálá vyrovnanost a klid. Je naprostá profesionálka, na které nepoznáte špatnou náladu. K dětem se chová jako k rovnocenným partnerům a velmi mile. Vždy nám pomohla. Nepodceňuje vaše obavy, vše pečlivě zváží, rozebere a snaží se co nejlépe vyřešit. Není to paní doktorka, která na 1. dobrou předepíše antibiotika. Jsem moc ráda, že jsme se k ní dostali a v žádném případě bychom neměnili.

Umístění: MUDr. Martina Mothejlová Jiný

Paní doktorka je velmi empaticka, má skvělý přístup k dětem i k rodičům.... Vždy nám zkušeně pomohla i mimo ordinacni hodiny (starostlivá a zodpovědná). Jsem neskutečně ráda, že máme tak skvělou pediatricku.
,, člověk na správném místě,,
Děkujeme

Umístění: MUDr. Martina Mothejlová Jiný

Paní doktorka je nejlepší, s jakou jsem se kdy setkala. Je milá, ochotná a respektující, nic nevnucuje, všechno vysvětlí, je naprosto pečlivá a zodpovědná. Správné diagnózy sype z rukávu jako Dr.House .
Úžasně to umí s dětmi a ma krásnou ordinaci.
Sestřička je taky fajn.

Umístění: MUDr. Martina Mothejlová Hľadala som pre syna pediatra

Pani doktorka je veľmi milá, príjemná, ochotná, vždy všetko rada a ochotne vysvetlí, zodpovie na všetky moje otázky. Som veľmi rada, že chodíme práve sem, bola to dobrá voľba. Tiež oceňujem, že keď si sa po piatich dňoch vrátia z porodnice, bola som po cisárskom reze a ešte ťažko chodila, tak večer prišla k nám, aby spravila prvu prehliadku malého. Odporúčam každemu.

Umístění: MUDr. Martina Mothejlová Dětský Lékař

MUDr. Mothejlová je nejlepší lékařka kterou jsem poznala. Upřímná, svědomitá, pečlivá, ochotná a vstřícná. Vysoká úroveň péče. Mohu všem jen doporucit. Hana Šulcová

Paní doktorku mohu všem maminkám jen a jen doporučit!
Má svou práci ráda a to je z ní i cítit. Krásně to umí s malými dětmi a je vždy příjemná, vstřícná, komunikativní a dokáže dobře poradit.
Navíc prostředí čekárny a i ordinace je kouzelné, plné hraček a skvělých nápadů a najdete zde i přebalovací stoly pro miminka. Dcerka se vždy při vstupu do čekárny rozzáří a to mluví myslím za vše.

Jandová, Kladno