Rehabilitační ambulance
Smiřických 315, Říčany

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Povyšená stárnoucí paní doktorka,3 měsíce čekání po objednání
Rada -hlavně cvičit doma.

Umístění: Rehabilitační ambulance Jiný

Lékařka mne velice překvapila svým způsobem komunikace.Dokonce to na mne dělalo dojem,že jsem se vrátil v čase do totality.Její poznámky ohledně mého soukromý byly drzé,za hranou.Myslím že jako rehabilitační lékařce jí do určitých věcí nic není.Dělalo to na mne dojem,že paní má soukromé problémy s muži.Za mne nedoporučuji.

Umístění: Rehabilitační ambulance Jiný

Pani doktorka se chovala velmi zvlastne. Po 5 minutach vysetreni mi sice popsala me problemy a dala nekolik zajimavych doporuceni, ale zaroven mi rekla, ze ze me citi, ze mi neni sympaticka a proto me nemuze lecit. Chovala jsem se uplne normalne, popsala jsem ji sve vlekle problemy se zady, spolupracovala pri vysetreni, odpovidala na jeji dotazy a se zajmem naslouchala jejim doporucenim. Paradoxne jsem si v te chvili zrovna pomyslela, ze jsem v dobrych rukou, takze jeji reakce me dost zaskocila. Snazila jsem se oponovat, ze tomu tak neni, ze proti ni vubec nic nemam, ale trvala na svem, ze pry je na prvni pohled videt, ze k ni nemam duveru a tak me nemuze lecit. Pripada mi to neprofesionalni a neeticke, ale take zvlastni. Jeste nikdy se mi to nestalo. Takze ted jiz pani doktorka docilila toho, ze mi opravdu prestala byt sympaticka a ztratila jsem k ni duveru.

Pečlivá lékařka, krásné oči, krásný úsměv, úžasná.

Výborný přístup,skvělá lékařka..krásné oči, krásná postava a k tomu všemu úžasný úsměv. V takové ordinaci nic nebolí, jen se tam mládne. Těším se na další návštěvu.