Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Smetanova 661, Hradec nad Moravicí

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

23 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

S paní doktorkou jsem velmi spokojen, chodí k ní celá rodina a její bleskově rozhodnutí mi nejspíše zachránilo život. Maximální spokojenost

N
Ověřený profil

K paní doktorce chodíme celá rodina. Našemu synovi zachránila život právě proto že ho včas poslala na odporné vyšetření na které se čeká dost dlouho, přesto zařídila přednostní vyřízení. Její přístup mi spíše připadá jako ze staré doby. Lidský, citlivý, chápavý. Ne pouze stroze odborný. Vytvořili jsme si s ní díky jejímu přístupu vztah, že se neostýcháme zajít i s choulostivými problémy, kdy většina lidí čeká až je pozdě. Máme jí prostě rádi a máme k ní úctu. Vždy poslechneme její pokyny. Díky ní se mi podařilo porazit zvýšený cholesterol pouze úpravou stravy a přírodními podpůrnými léky. Jiný doktor Vám okamžitě nasadí léky a má Vás z krku. Možné důsledky neřeší. Můžu jenom doporučit.

A
Ověřený profil

Velmi pečlivá, důsledná. Neopomene poslat na jakékoliv další vyšetření, pokud má sebemenší pochybnosti o zdravotním stavu pacienta. Kéž by byli všichni lékaři tak svědomití.


R
Ověřený profil

Jsme velice spokojeni


Ověřený profil

Čekací doba nepřiměřená výkonu. V dnešní době, kdy se u lékaře nikde nečeká déle než hodinu, maximálně 2 mi přijde šílené čekat i půl dne, než dojdu na řadu k obvodní, která ani nemůže nic jiného, než poslat na vyšetření dále, maximálně předepsat brufen, nebo antibiotikum.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřený profil

Hodnocení velmi slabé (2) zde se nezakládají na pravdě, s paní doktorkou máme celá rodina ty nejlepší zkušenosti a všichni známí to mohou jen potvrdit. Je opravdu špičková lékařka.


paní doktorka Chudobová patří ke špičkovým lékářům, má vždy profesionální přístup, nechybí lidské pochopení, jsem naprosto spokojená i se setřičkou p. Čermákovou, vždy se setkám s ochotou a milým jednáním, rozhodně hodnotím kladně
Hrbáčová E.


Nemůžu si na nic stěžovat. Vyslechne mě, podrobně se vyptá, poslechne si vše, co jí považuji za nutné říct, zapřemýšlí a vymyslí, co to asi bude. Párkrát jsem nedůvěřoval, ale pak se ukázalo, že měla pravdu. Ví si rady. Je ochotná.


Jsem nad míru spokojená. Banková


Velmi dobra pani doktorka


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti