MUDr. Martina Buriánková

Klášterec nad Ohří 1 adresa

Ord. praktického lékaře stomatologa
Sadová 528, Klášterec nad Ohří

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Kontrola chrupu v těhotenství

Rozhodně nedoporučuji. Paní doktorka je silně nepříjemná !!! Byla jsem se před dvěma měsíci objednat jelikož jsem těhotná, tak jsem šla na prevenci. Normálně mě sestra objednala a vše je prý všechno v pořádku, dnes jsem přišla, pozvala si mě dovnitř. Nechala mě si sundat bundu, odložit tašku na konec ordinace a zavolala si mě na křeslo kde mě vyzvala ať se posadím. Začala do mě šít, že jsem tam dlouho nebyla a jak si to představuji. Kdepak jsem se toulala a že by mě zprovodila že světa. Že mám odejít že mě tam nechce. '' porodíte i bez mojí prohlídky né snad.''A zaručeně si prý už žádného zubaře nenajdu a přeje mi teda hodně štěstí. Do těhotenské karty mi napsala že nejsem v jejich péči. Takže zkažený těhotenský průkaz.
Ani nashledanou neřekla. Neslušná, hrubá a drzá.

X

S péčí u paní zubařky problém nemám,ale nelíbí se mi,že se u ní platí každá péče. Už i amalgámová plomba,což mi přijde už moc. Naštěstí se mi podařilo přejít k jinému zubaři dřív,než paní doktorka vysála náš rodinný rozpočet.

Paní doktorka je v pohodě,slušné a velmi vstřícné jednání,trhání zubů bezkonkurenční .Chodíme k ní celá rodina se spokojeností.Díky paní doktorce se naše děti od malička nebojí zubaře.

Měli jsme shodou okolností jako rodina za léta tu "čest" být ošetřeni u všech zubních lékařů v Klášterci nad Ohří. Paní doktorka Buriánková je z nich nejlepší. A s malými dětmi máme přesně opačnou zkušenost, než-li uvádí příspěvěk níže.Díky trpělivosti a ochotě paní doktorky se ani jedno z našich dětí nebojí zubařů. Obdobně s částečnou náhradou, co ostatní zubaři v Klášterci zkazili, ona napravila.

Paní doktorka je v pohodě.Chodíme k ní celá rodina se spokojeností.

Paní doktorku mohu jen doporučit! Je vždy milá a je to naprostá profesionálka. Když jsem jí řekla, že mě bolí zub a ona nic neviděla, nerýpala mi do plomby, aby zkoušela co vydrží jako většina, ale poslala mě naproti do budovy na rentgen. Za chviličku jsem byla i s rentgenem zpátky a ona přesně věděla pod kterou plombou je kaz. Opravila mi tedy i ty, které mě zatím nezlobily. Vždy jsem od ostatních zubařů odcházela a bolely mě i ty zuby, které do té doby ne, jak mi je důkladně "prodloubali", aby zjistili jestli všechno drží. Při zákroku "necpe" nechutně skoro všechny prsty do pusy jako opět většina, až se mi z toho lecky zvedal žaludek (zvláště u mužů zubařů). Je citlivá, nediví se, že to někdy bolí, má pochopení. Jinde jsem se setkala i s takovým přístupem: no ženská, neuhýbejte mi, to musíte vydržet! Tohle se mi u ní nikdy nestalo! Sama řekne jak velká je plomba jestli to bude bolet a nabídne opíchnutí, opět jsem se jinde setkala s tím, že se mě nikdo na nic neptal a vrtal rovnou čtyři zuby a z pidi kazu jsem měla půlku zubu pryč!
Jinak je pravda, že není příliš zastánce ošetřování takto malých dětí. Také jsem tam byla v roce, že to je brzy a že jí malý neotevře pusinku. Tohle mi ale velmi pěkně vysvětlila s tím, že nemá cenu dítě traumatizovat, protože i kdyby kaz měl, tak ona mu ho stejně nemůže odvrtat, což je pravda (fakt bych ráda viděla zubaře co to zvládne), takže je zbytečné aby se tam dívala. Navíc náš malý má zrovna po otci první zoubky špatné (problémy se sklovinou) a není jiná cesta než až budou bolet a nebo bude váček trhat (má už dva venku). Jinak mě ohledně malého samozřejmě poučila, ale víc udělat nemohla, a dnes vím, že to byla pravda. Dala nám fluoridové tabletky a řekla, že pokud je dítě tak malé, aby se mu nedal bezpečně odvrtat kaz, což je tedy hodně dlouho a zub zlobí, je jediná cesta vytrhnout. Dnes se divím, jak jsem se mohla zařadit do "stáda" oněch "uvědomělých" a naočkovaných maminek, které tam v roce naklusaly a čekaly zázrak. Sama je to taky máma a ví co a jak, a když mu trhala zoubek, tak to fakt uměla. Ať už ho zabavit, že pusinku otevřel a pak rychle vytrhnout. Druhý nám trhali na pohotovosti v Karlových Varech a pan doktor se dost bál, chtěl váček na "pajzáčku zubu" jen píchnout, což jsem odmítla. Paní co se tu diví, že zubařka na její dítě svítí, se musím opravdu jen smát, protože to už tak u zubařů bývá :-) jestli to nebude tím, aby paní zubařka do té pusinky pěkně viděla! Navíc my jako malé děti jsme v takovém věku k žádným zubařům hnáni nebyli a zoubky jsme měli v daleko lepším stavu, než děti dnes. Nevím čím vším to může být, že jsou na tom dnešní děti tak špatně, ale věřit, že to v roce, nebo ve dvou vyřeší zubařka je naivní. Navíc pokud je to geneticky jako u našeho malého, tak s tím člověk nic neudělá, a to pil od mala jen čistou vodu.
Omlouvám se, že jsem se tu tak rozepsala, ale mrzí mě, že tu má paní doktorka tak špatné hodnocení, přitom v Klášterci se o ní mluví v superlativech!!!

drsná doktorka která má talent

K PANI BURIÁNKOVÝ SEM OBJEDNALA SYNA NA ROČNÍ PROHLÍDKU JAK JE VŠUDE PUBLIKOVÁNO ABY ZKONTROLOVALA ZDA SE MU VYVÍJÍ CHRUP TAK JAK MÁ.
TEDY OBJEDNLA HO AŽ PO NĚKOLIKERÉM POŽÁDÁNÍ, PROTOŽE NEJDŘÍVE MĚ ODMÍTALA STÍM ŽE MÁM PŘIJÍT AŽ MU BUDOU 2 ROKY, AŽ KDYŽ SEM TRVALA NA PROHLÍDCE V ROCE DALA NÁM TERMÍN.
TÍM TO ALE NESKONČILO, KDYŽ SME SE PO ASI PŮLHODINOVÉM ČEKÁNÍ DOSTALY DO ORDINACE POHRDAVĚ SE NA NÁS PODÍVALA A ŘEKLA AT SI POSADÍM SYNA NA KLÍN, ROZSVÍTILA NA NĚJ SVĚTLO A ŘEKLA JESTLI OTEVŘE PUSINKU, KDYŽ PO PÁR VTEŘINÁCH NEOTEVŘEL, PROTOŽE JAKO KAŽDÉ DÍTĚ SLEDOVAL KDE TO JE CO JE TO ZA NOVÉ PROSTŘEDÍ, ŘEKLA " NO TAK SI HO ZASE VEMTE A JDETE DOMU" A KDYŽ SEM SE ZEPTALA PROČ HO NEPROHLÍDNE, MLUVILA SEMNOU VELMI AROGANTNĚ ŽE MU PROSTĚ DO PUSY ŠAHAT NEBUDE A ŽE TAKHLE MALÝ DĚTI NEPROHLÍŽÍ ŽE STAČÍ AŽ VE DVOU LETECH A I KDYŽ SEM ŘEKLA ŽE MU OTEVŘEU PUSINKU ŽE SE TOMU NEBRÁNÍ ABY SE KOUKLA NA ZUBY PŘESTO ODMÍTLA, A AT SI BUD NAJDEME JINÉHO ZUBAŘE NEBO PŘIJDEM VE DVOU LETECH.
MUSÍM ŘÍCT ŽE PO JEJÍM AROGANTNÍM VÝSTUPU SE POMALU ČLOVĚK NEZMOHL ANI NA SLOVO A PŘESTO ŽE SEM BYLA OBJEDNANÁ I JÁ NA ODSTANĚNÍ ZUBNÍHO KAMENE RADĚJI SEM SI NECHALA VYPSAT NOVÝ TERMÍN A MUSÍM ŘÍCT ANI PO MĚSÍCI SEM SE NEZBAVILA NEGATIVNÍHO DOJMU Z TÉ PANÍ A NEŠLA ANI TENTOKRÁT NA ODSTRANĚNÍ.
SYNOVI SEM PO DLOUHÉM HLEDÁNÍ NAŠLA VSTŘÍCNÉHO ZUBAŘE U KTERÉHO UŽ SME BYLY NA ROČNÍ PROHLÍDCE A DOKONCE I JÁ MOHU ZAČÍT CHODIT KE STEJNÉMU ZUBAŘI, PROTOŽE ZŮSTAT U PANÍ BURIÁNKOVÉ, NEVÍM JAK BY TO S MÝMI ZUBY DOPADLO, PROTOŽE I KDYŽ JE TO PŮL ROKU STARÁ ZÁLEŽITOST MÁM K NÍ OD TÉ DOBY ODPOR

Velmi milá a příjemná.