Ordinace praktického lékaře
Mladoboleslavská 692, Bělá pod Bezdězem

Jsem s panem doktorem velmi spokojená, má velký přehled .

Petr Picek, ppicekpetr@seznam.cz

raději si vyžádejte výpis od pojištovny co všechno si účtuje nebudete stačit zírat co máte za choroby a jak často vás ošetřuje aniž by jste otom věděli

Jsem pacientka starší generace,náš pan doktor mě vždy řádně ošetřil a co řekl,to splnil.Je to úspěšný,vysoký e hezký muž,a tak je trnem v patě zlým,závistivým lidem.Jak ho může hodnotit někdo,kdo k němu nechodí,tak ho ani nezná.

Pan doktor nám pomohl s velmi nemocným otcem a až do jeho úmrtí se o něj pečlivě staral.My ho doma spíše obdivujeme,že má nervy s tou spoustou simulantů,co má stále v čekárně..

Já jsem s panem doktorem spokojený. Je slušný, na rozdíl od svého místního kolegy má úctu ke svým pacientům. Navíc se u něho nemusí skoro za nic platit. To ostatni lékaři Vás s úsměvem okradou, jakoby neměli dost.

Dr. Zelený je můj obvodní lékař. Je to takový bělský Dr.Haus, takže super diagnostik, s ničím se nepáře, je rychlý a umí vše zařídit. Vážím si ho za jeho boj s bělskými feťáky, to je teda síla. Jen mě mrzí, že se moc rozptyluje politikou, stejně nic nezmění, ale názory má dobré a takové chudáky jako je Rath nebo Bém atd. by lehce strčil do kapsy.

Já si nemám na co stěžovat, nikdy jsem s ním neměla problémy, ani s chováním ani s diagnózou. Jen se mi zdá, že oproti normálně pracujícím lidem má hodně dovolený, v pátek a v pondělí tam nechodím bývá to zbytečná cesta, většinou tam není.

Jo to je doktor. Hulí, chlastá a čekárnu má prázdnou. JO a v hospodě tam je s ním sranda. Jinak milý, ochotný a supr diagnostik