Martin Sessek, chirurg Teplice

Martin Sessek

Uložit

Chirurg Více

5 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Teplice
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo operace kyly

Chtela bych moc podekovat panu Primarovi za jeho profesionalni a prijemny pristup k me pomerne male operaci. Byl se na me podivat pred i po operaci, je videt ze ma o sve pacienty zajem a nejsou jen cisla. Citim se bezvadne a jizva je opravdu minimalni, lepe uz to dopadnout nemoholo. Doufam ,ze se brzo docka lepsich pracovnich podminek, protoze krom operacniho salu, cele chirurgicke oddeleni jak ordinace tak luzkove oddeleni pro pacienty je presne stejne jako pred 30 lety a opravdu teda desne a jak rika jina pani tady doufam ,ze nam neutece.


J
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace kontrola

Musím pana primáře pouze chválit. Za jeho přístup , lidskost a příjemné vystupování k pacientovi. Je na něm vidět vysoká profesionalita a zájem o pacienta.


Ověřeny pacient

Chtěl bych poděkovat primáři MUDr Martinu Sessekovi z chirurgie, za náročnou operaci, výbornou péči a profesionální přístup nejen ke mně,ale i ke všem pacientům.Poděkování i sestřičkám za jejich obětavou práci.
Josef Šourek
Duchcov


Z
Ověřeny pacient

Zachránil mojí holčičce život a já mu za to nikdy nebudu moci dost poděkovat.Díky bohu za něho snad se nelekne a zůstane v té Teplické hrůze.Díky


P
Ověřeny pacient

Pana doktora vřele doporučuj, profesionálním a navíc s příjemným lidským přístupem.Škoda, že takových lékařů v Tp není víc. Odborník na svém místě a navíc symptický lékař.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti