Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Pan primář je člověk na pravém místě. Příjemný, profesionální, vše vysvětlí. Má velice kultivované vystupování a zájem o pacienta. Podstoupila jsem u něj náročnou, téměř pětihodinovou operaci břicha, odvedl výtečnou práci, vše bez komplikací. Nově zrekonstruovaná JIP a sály jsou parádní, sestřičky fajn. Všem moc děkuji.

Umístění: jiné místo operace kyly

Chtela bych moc podekovat panu Primarovi za jeho profesionalni a prijemny pristup k me pomerne male operaci. Byl se na me podivat pred i po operaci, je videt ze ma o sve pacienty zajem a nejsou jen cisla. Citim se bezvadne a jizva je opravdu minimalni, lepe uz to dopadnout nemoholo. Doufam ,ze se brzo docka lepsich pracovnich podminek, protoze krom operacniho salu, cele chirurgicke oddeleni jak ordinace tak luzkove oddeleni pro pacienty je presne stejne jako pred 30 lety a opravdu teda desne a jak rika jina pani tady doufam ,ze nam neutece.

Umístění: Ordinace kontrola

Musím pana primáře pouze chválit. Za jeho přístup , lidskost a příjemné vystupování k pacientovi. Je na něm vidět vysoká profesionalita a zájem o pacienta.

Chtěl bych poděkovat primáři MUDr Martinu Sessekovi z chirurgie, za náročnou operaci, výbornou péči a profesionální přístup nejen ke mně,ale i ke všem pacientům.Poděkování i sestřičkám za jejich obětavou práci.
Josef Šourek
Duchcov

Zachránil mojí holčičce život a já mu za to nikdy nebudu moci dost poděkovat.Díky bohu za něho snad se nelekne a zůstane v té Teplické hrůze.Díky

Pana doktora vřele doporučuj, profesionálním a navíc s příjemným lidským přístupem.Škoda, že takových lékařů v Tp není víc. Odborník na svém místě a navíc symptický lékař.