MUDr. Martin Rathouský

Zubař Více

Roudnice nad Labem 1 adresa

Ord. praktického lékaře stomatologa
Chelčického 448, Roudnice nad Labem

K panu doktorovi jsem byla nucená jít 2x - dva roky, přesně stejný týden, po sobě se můj zub moudrosti rozhodl povyrůst o pár milimetrů a zrovna měla moje zubařka dovolenou se zástupem až v Praze! Jeden rok mi zub propláchl a dal mi tam drén - bolest teda úmorná, ale ona bolest samotnýho zubu nebyla o nic lepší. Druhý rok mi řekl, že mi to může zase propláchnout, nebo že ho může vytrhnout, že to bude akorát zlobit... rozhodla jsem se pro vytrhnutí... doktor mě napíchnul a během pěti minut, i když se zubu nechtělo, byl venku! Kráter sice dva měsíce, než se začal zatahovat, moje zubařka se nestačila divit, trhání neschalovala, ale já jsem za toto vděčná!!!! Dr. mě bez problémů vzal, i když nejsem jeho pacient a nebyla jsem objednaná (samozřejmě jsem si to musela vysědet). Na konci se usmál a řekl "Tak zase za rok!" :-)

Zubař, ke kterému mám důvěru a nebojím se k němu chodit. V mém případě řešil i relativně závažný problém se skrytou cystou a proběhlo to v klidu a zcela hladce.

Spokojenost, plomby drží, ostatní zákroky bez problémů. Jeho přístup je tvrdší než vaše zuby ;-)

Dobrý ...

Jsme s panem doktorem velmi spokojeni vše co opravil drží jak beton.

velmi dobrý lékař,zkušený s bohatou praxí,šikovný

Netvrdím,že není dobrým specialistou...Ovšem absolutně bez lidského přístupu!

Doporučuji ale smrdí mu ruce od cigaret.

Č

dobry odbornik jen trocha jemnejsi pristup by neskodilo