Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Vsetínská 1266, Valašské Meziříčí
Praktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický zubní lékař

v minulosti před návštěvou zubaře vždy v žaludku úzkost a srdce v krku,nyní u p.Prokeše příjemná odevzdanost v rukou profesionála a opravdu vysoká kvalita jako člověka samotného,tak i opravdového profesionála.Rovněž milý přístup sestřiček,vždy s úsměvem na tváři,prostě top ve svém oboru !!! Děkujeme !!!

S
Ověřeny pacient

Heda Janíčková 13.4.2016
K panu doktorovi chodím již asi 7 let a lepšího zubaře si nemohu přát. Zcela mě odnaučil mít strach z jakéhokoli zákroku, v ordinaci je příjemná atmosféra, práce pana doktora Prokeše je vysoce profesionální, zkrátka jsem moc ráda, že jsem jeho pacientka. Chodíme k němu celá rodina a všichni sdílíme tento názor. Pane doktore - děkuji.

M
Ověřeny pacient

bez komentáře, perfektní lékař.

N
Ověřeny pacient

nevím jak ostatní,ale přístup tohoto zubaře a i personálu mě docela zarazil.Dcera měla pusu tak oteklou,že musela o víkendu navštívit pohotovost a když chtěla v pondělí k zubaři tak zkoušela se dovolat a to bohužel 12x a to v ordin.hod.a nic jen aby se zeptala jestli může přijít až odpoledne ,protože na 11h dopoledne se nedostane.A když už se konečně dovolala tak sestra řekla,že ji nevemou,že nemají místo ať přijde v pátek což dcera řekla,že s takovým zánětem čekat do pátku nebude,tak nakonec že má přijít ráno v 7h.A co se nestalo ,zubař měl zub nejdříve odvrtat, vyčistit a pokusit se ho zachránit a teprve kdyby to nepomohlo tak ho vytrhnout,ale proč se zdržovat,že tak ho vytrhnem rovnou.To je teda přístup.Já sama jsem prodělala dost závažný a těžký zánět s vysokýma teplotama,ale chodím k velmi mladému zubaři,člověk by řekl,že nemá ještě žádné zkušenosti,ale nikdy bych ho nevyměnila protože on mi zachránil 4zuby a jen tím,že je nevytrhl hned,ale odvrtal a 2dny jsem chodila na čištění a ejhle vyplatilo se,sám říká,že vytrhnout zdravý zub bez kazu je nesmysl,že to je až opravdu v nejnutnějším případě.A má velkou pravdu nejdříve s e pokusit zuby zachránit a ne rovnou vytrhnout.Má klientů hodně a nikdy pacienta s takovým zánětem by neodmítnul a sám řekl,že kdyby mu volal třeba v poledne tak mu neřekne že má plno,ale ať přijde hned.

Š
Ověřeny pacient

Pan doktor je opravdu skvělí, lepšího jsem nepoznala. Hodně pomohl mě i mé rodině. Hlavně synovi, který měl v devíti letech úraz. Bohužel se nám odstěhoval a na dojíždění je moc daleko. moc mě to mrzí. Lékaře jako je on už těžko najdu :-(

M
Ověřeny pacient

Škoda jen, že nejsem mladší, jinak chodit k němu už dřív, mám zoubky určitě v jiném stavu. Prostě, tehdy ještě
nebyl. Je to OPRAVDU PAN DOKTOR !!
S takovým přístupem se v ordinacích jen tak nesetkáte ! A za svůj život můžu vyprávět.

Ověřeny pacient

Jako dítě jsem chodila k zubařce, co se jí báli i dospělí. Když jsem přestoupila k panu doktorovi Prokešovi, měla jsem strach, že to bude to samé. Vše dopadlo skvěle :) Pan doktor je skvělý člověk a zubař ještě lepší :)

Ověřeny pacient

Je to ten nejlepší zubař,díky němu mám opět všechny zuby v pořádku...Jako dítě jsem si hodně vytrpěla a samozřejmě jsem se potom už zubaře bála a raději si vzala 5 ibalginu,trpěla a nevím co všechno jen,abych nemusela k zubaři.Jednoho dne jsem chytla zánět a došlo to tak daleko,že jsem už neviděla ani na oko,tak jsem zkusila zaklepat a poprosit ho,jestli by mě nevzal,samozřejmě když mě viděl,tak neváhal a hned mě vzal...po dokončeni jsem se zeptala,jestli by mě nevzal a samozřejmě jsem mu sdělila,jak miluju zubare a jak se jich nebojim,usmál se a vzal me.Trvalo to skoro rok než mi všechny zuby dal dohromady,nebylo zubu,ktery by byl zdravy,ale díky němu se můžu opět smát od ucha k uchu.Od nej to vubec neboli,umrvi to,pocka a kdyz to boli,pripichne,nechodim k nemu se strachem a to si myslim,že je hodne dulezite.

Všechna kladná hodnocení můžu jen potvrdit. Ochotný, příjemný, práce rychlá a bezbolestná. Bohužel info pro všechny - nové pacienty nebere.

Velice dobrý zubní doktor, jakýkoliv problém ihned vyřeší a velmi dobře. Největší plus za skvělý přístup k dětem a vcítění se do jejich rozpoložení. Neboť každý víme, jak rádi chodíme k zubaři, že

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti