Ordinace pro děti a dorost
Petra z Ústí 1363, Tábor

Umístění: Ordinace pro děti a dorost Jiný

Pan doktor byl vždycky příjemný, všechny zdravotní komplikace vyřešil, a že jich za ta léta nebylo málo. Musím dokonce říct, že nám mnohokrát pomohl více než různí specialisté.

Umístění: Ordinace pro děti a dorost Stěhování se do jiného města a nemoc

Po přestěhování do Tábora jsem dlouho vybírala,ke komu přestoupit,až mi byl doporučen pan doktor. Za doporučení opravdu moc děkuji, protože pan doktor je úplně super. A že jsemmu první měsíce s malým "dala zabrat"????,hlavně po lidské stránce,vše však zvládnul na výbornou jak on tak sestřička. Mrzí me,že sestřička je v hodnocení opomenuta,protože já vždy s doktory měla zkušenost,že je super buď doktor nebo sestra- v této ordinaci jsou skvělí oba a já jim moc oběma děkuji za super přístup po všech stránkách...A že mají i negativní hodnocení? Jsou lidi jako my a nikdy se nezavděčí všem????

S panem doktorem jsem téměř vždy byla spokojená. Jen jednou se na mě tvářil, že jdeme zbytečně a syn za 2 dny skončil na antibioticích. Malá výtka- snad každé dítě by za statečnost ocenilo obrázek

S panem doktorem Pospíšilem jsem velice spokojená, je velmi milý a nic neponechá náhodě. Je vždy ochotný i když mu volám v neděli nebo třeba o svátcích. Vím, že je o mé děti velice dobře postaráno a navíc se mi velice líbí interiér ordinace. Děkuji panu doktorovi za skvělou péči.

Pan doktor mi byl všemi doporučován, jít k němu ovšem byla velká chyba. Dnes jsem už na 100% rozhodnutá odejít jinam. Pan doktor je takový "zdrženlivý", děti jsou přeci nemocné.... Druhý den jsme už byly hopitalizovány v nemocnici. Teď, když si ty roky přehrávám zpětně, vzpomínám si na dva "incidenty", kde jsme také vyčkávali a malá si tak zbytečně užila trápení navíc. Pan doktor mě velice zklamal, čas už nevrátím, snad můžu jen upozornit jiné "rozhodující se" maminky, že slova jako skvělý odborník či starý praktik mohou mít i jiný rozměr.....

Nedoporučuji komukoliv, kdo se kompetentně rozhodl neproočkovávat masivně děti, případně se jinak odlišuje. Upozorňuji, že zákonné očkování máme. K panu doktorovi jsem šla v momentě, kdy byl náš vlastní doktor nemocný, s tím, že před víkendem pro jistotu nechám zkontrolovat někým dceru, které silné zahledění s teplotami přešlo do velmi bolestivého suchého hrudního kašle. V ordinaci jsem strávila 5 minut. Pan doktor si stihl se sestřičkou vyměnit nechápavé pohledy pravděpodobně nad tím, že ošetřující lékař mých dětí není úplně blízko (ale je skvělý). Místo toho, aby se mě ptal na příznaky, zeptal se mě zda-li jsme očkovaní na pneumokoka. Přestože oč. průkaz předtím sám prohlížel. Když jsem mu řekla, že ne, odtušil: "a pak jsou ty děti pořád nemocné. Byla to první nemoc mé osmiměsíční dcery a dvě starší děti nebyly nemocné rozhodně nemocné od začátku školního roku. Začal malou poslouchat a při tom, mi nad ní zdělil, zda-li vím, že na pneumokoka děti umírají. Nevím, zda svoje komentáře zarazil protože jsem mu řekla, že od téhle debaty, tam není ani no ani já nebo zda by se zarazil stejně. Ale mě tohle úplně stačilo. Pan doktor neví nic o zdravotním stavu mých 3 dětí (je velmi dobrý), o důvodech mých rozhodnutí a ani o mě a přestu si dovoluje arogantně a povýšenecky popichovat a atakovat. Dceru si poslechl, usedl ke stolu a poprosil sestřičku ať se připraví k tisku. Že by něco sám od sebe řekl mě (o nemoci mé dceri), to neproběhlo. Snad jen, že můžu malou obléct. Přišlo by mi to komické, kdyby to nebylo smutné, že něco takového je ještě možné.

K panu doktorovi jsem přešla od MUDr. Rafajové. Jsem alternativně založena, ale co předvedla paní dr. s mým malým nedonošencem mi stačilo k tomu, abych od ní okamžitě odešla k p. Pospíšilovi. Pan doktor je velice pečlivý, svědomitý a mohu ho s klidným svědomím všem doporučit. Navíc je velice ochotný, když jsem mu volala i o svátcích, zvedl telefon a rád poradil, což ve chvílích svého volna vůbec nemusel. Jsem s ním maximálně spokojena a vím, že můj dnes 4letý syn je v těch nejlepších rukou.

Tak budu první se záporným hodnocením. Syn se narodil v roce 2007 a my jsme začali chodit k panu doktorovi. Hned první návštěva u něho v ordinaci mě šokovala- posadil mě do plné čekárny maminek a tatínků a po mně chtěl, abych syna nakojila. Byl to pro mě šok - před plnou čekárnou lidí mi začal vysvětlovat jak kojit a že dělám vše špatně... Připadala jsem si strašně, neschopná postarat se o miminko... Když nastali první dýchací problémy, jen mávl rukou a řekl, že to u malých dětí bývá. Když jsem ho prosila, aby mu vzal krev, tak odmítl. Kolem 8. měsíce jsme změnili pediatra a jsem šťastná, protože paní doktorka Veselá je chápavá, ochotná, pečlivá...

Pana doktora znám již mnoho let, se svými dnes již téměř dospělými dětmi jsem k němu chodila od počátku jeho ordinace. Podle mne patří k těm málo lékařům, na které se můžete spolehnout jak po odborné, tak po morální a hlavně lidské stránce. Vstřícný, ochotný, děti se nikdy nebály. Pokud jsem potřebovala, navštívil nás i mimo ordinační hodiny. Vždy pomohl a já mu tímto děkuji.

Souhlasím s komentáři, k panu doktorovi nemám absolutně žádné výhrady.