MUDr. Martin Machura

Praktický zubní lékař
Dlouhá 12, Jablonec nad Nisou

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Super vynikající zubař, perfektní práce. Lepšího jsem nepoznala. Příjemný , vtipný a sestřička také.

Umístění: Praktický zubní lékař

PAN doktor se svou sestřičkou tvori dokonalý pracovní pár. Opět sem musel navštívit ordinaci a opět perfektní přístup. Problém během pár min. vyřešen. Kéž by někdo vymyslel nesmrtelnost.

Pan doktor Machura je skvělý člověk a Mistr svého řemesla! Jeho přístup je příjemně lidský. Byl mi doporučen a já ho taky mohu jen vřele doporučit. Je to Pan doktor!

S panem doktorem jsem velice spokojen, protože umí pracovat rychle a profesionálně, co může tak se snaží ještě zachránit,aby nemusel zub vytrhnout a umí opravit i 3 zuby za jednu návštěvu,takže na dodělání často nemusíte ani chodit. Co se týče té higiény,to je trochu slabší,ale vím,že si pravidelně mije ruce a ty rukavice bude mít asi na výměnu,ale po každém pacientovi,kdyby je měl vyměnit,tak by tam musel mít asi celou bednu nových rukavic na den a za měsíc velkou dodávku s rukavicema.Za 10let co kněmu chodím,tak jsem žádné afty nedostal, tak si myslím že to některé křehké ženy přehánějí. Být tak na pustém ostrově jako Forest Gump ve filmu Trosečník,tak by asi nějaké rukavice neřešily. Podstatné je, že Vám to opraví. Znám jednoho Egypťana nebo Araba na poliklinice Abdullah Maaroufa a ten z Vás vytáhne moc peněz, už za otevření dveří se platí a za sednutí na jeho luxusní křesílko a domů jdete s prázdnou peněženkou.Byl jsem na dovolené v Egyptě a znám ty lidi,jak z každého jen tahají peníze,aby sami zbohatli,i to co pojišťovna hradí u něj platíte znovu,protože Vám nerozumí dobře.Za to pan doktor Machura je český a skromný lékař pro běžné lidi a ne pro zbohatlíky.Kdo chce desetitisíce platit ať si chodí k cizinci zubaři Abdullahovi,ti šejkové jedou ve velkým, je to bohatá země a pár korun pro ně nic neznamená.Já mu celou svoji výplatu za zuby rozhodně nedám.Doporučil bych mu Kalouska,Klause,Ratha těm to nevadí platit astonomické sumy za lékařské úkony.

S Machurou jsem spokojen, chodím k němu už spoustu let :) až na jediný problém bylo vždy vše v pořádku, a při troše snahy ho i rozkecáte a je příjemný pokec hned na světě ^_^ mohu doporučit...a pokud se o své zuby třeba hůře staráte, nebo se staráte dobře, ale stejně vypadají na opak (viz. já), neřekne ani slovo a odvede svou práci.
Jo a pro automobilisty - vlastní pár nádherných veteránů :)

Je super, to říkáme u nás doma všichni :D

Tohoto lékaře si velmi vážím, manželovi před lety zachránil přední zub po úrazu, když si s tím ani na poliklinice ani na pohotovosti nevěděli rady.Jako jediný Vám opraví až 3 zuby najednou, tak že se tam už nemusíte vracet
jako jinde. Při boles.ti Vás vždy vezme. A to, že není ukecaný, že je morous jak taky někdo psal mně vůbec nevadí,hlavně, že mám dobře spravené zuby. To , že má jedny rukavice je pravda, ale než Vám sáhne do pusy si ruce umývá.No a na závěr, važte si že patříte k dr. Machurovi, protože vím jaké to je patřit někam jinam, nechte afty aftama . Je to frajer doktor.

S panem doktorem jsem spokojena.Mohu vřele doporučit.

Rychlost, přesnost vrtání!

Bohuzel musim souhlasit se vsim spatnym co zde bylo napsano.Hygiena je jeho velkym nedostatkem.Ve stejnych rukavicich pise do pocitace a stoura se vam v ustech.Dalsi vec co me celkem vadi je to,ze kdyz me osetruje,tak mu zazvoni v kapse mobil nacez ho normalne zvedne a s nekym neco resi,zatimco druhou rukou se mi vrta v ustech.Co se tyce tech aftu,tak neco na tom asi bude jelikoz sem u nej byl minuly tyden a dnes mam jiz nekolik dni velky aft.Nikdy by me nenapadlo,ze to muze byt od zubare,ale mozne to je.Mam navic pocit,ze kaz neosetruje dukladne.Mnohokrat se mi stalo,ze me po par dnech od zakroku zacal zub znova bolet a musel sem na prevrtani a preplombovani.Jinak bych ale rekl ze je celkem ochotny a vezme vas temer vzdy kdyz vas neco boli.