Adresa

Trávnická 2, Prostějov
Odborný lékař kardiologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
5 názorů

Jsem s lečbou i přístupem pana MUDr. Kunze velmi spokojen. To že někdy čekám i hodinu považuji z pohledu vyšetření, které se nedá u všech pacientů předem naplánovat za zcela normální. Vím, že mnohdy řeší pacienta, kterého následně odváží rychlá do nemocnice, sám jsem to viděl, takže vážení pacienti, uvědomte si, že nejste u zubaře.Mohu potvrdit, že za léta léčby se mi můj zdravotní stav velmi zlepšil za což mu patří můj dík. To, že tam někdy čekám půl hodiny či hodinu mi nevadí, vždyť jde o důkladné vyšetření zdraví.


Ověřeny pacient

Re: [dodano 2010-06-01 17:07:56]
Vážená sestro,
zkuste být konkrétnější!
Kdo všichni a v čem je teď chytrý, o jakém prostudování choroby a zjišťování nároků (správná komunikace pacienta nejen s lékařem je imho nutnost vždy), o jakém divení se, co že komu je a o jakém dramatizování hodnot TK apod., hovoříte?
Co se čekání týče, samozřejmě je to manažerská neschopnost, ujede-li objednaný čas více než cca čtvrt hodiny, odhadnout délku vyšetření možné zajisté je (od toho existuje systém objednávání). Strohý lékař - opět manažerská neschopnost.
PS - je nutné si uvědomit rozdíl rolí pacienta a zdravotnického personálu a oživit základy psychologie a souvisejících disciplín, tedy pokud jste se s něčím takovým někdy setkala.
Držím Vám palec! :)


Ověřeny pacient

S jednáním pana doktora moc spokojena nejsem.To čekání než přijdete na řadu, by mi až tak nevadilo, ale aby mě nechal 15 minut čekat polonahou na lůžku a v zimě,to se mi opravdu nelíbí.A zájem asi projevuje jak u koho, protože mě se na nic neptá, udělá vyšetření a hotovo.


Vavrčík: Jsem s léčbou i osobním přístupem pana doktora velmi spokojen. Léčí mě již pět roků po infartku myokardu a při každé prohlídce projevuje velký zájem o moji životosprávu, aktivitu a životní styl.


B

MUDr. Martin Kunc je skvely odbornik s pochopenim pro pacienta. Lidem se venuje a pokud ma nekdo pocit, ze se u nej dlouho ceka, tak at prosim uvede kardiologa, u ktereho se neceka. A taky at se treba podepise, pokud na to ma dostatecny intelekt.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti