Zubní ordinace
Masarykovo náměstí 1, Kralovice

Zatím 2 návštěvy, obě perfektní. A navíc je s panem doktorem legrace. Roman Žák

Vynikající lékař. Zažil jsem předtím jinou lékařku a to bylo neskutečné utrpení ve srovnání s tímto.

Dobrý den, mám velmi dobrou zkušenost s ordinací MUDr. Krejčíka ať se to týká přímo práce stomatologa nebo přístupu k pacientovi. Ještě nikdy jsem se nesetkala s tak citlivým přístupem lékaře-zubaře k pacientovi, jako v ordinaci MUDr. Krejčíka.
Pokud mohu já podle sebe posoudit, jsem s výsledkem práce MUDr. Krejčíka velmi spokojená.
Zdravím Dáša

Pan Krejčík dle mého názoru je ten nejlepší zubař, moje nové:)) zoubky mám již cca 5let a bez jediného problému.Všem doporučuji!!!Pokorný František

Super zubař !!!

Jestliže se někdo bojí prohlídky zubů natož zákroku bez narkózy chápu, ale ještě jsem neslyšela, že by někdo po zákroku provedeném panem doktorem Krejčíkem zemřel. Ani to že by mu zlomil čelist. Osobně mám s ním jen nejlepší zkušenosti i když mi zub trhal a čistil kořeny, či dělal výplň. A dokonce jsem v ústech neměla afty, tak jako když jsem navštěvovala předchozího lékaře. I když jsem už hodně stará, tak se mi vždycky věnuje s maximální pozorností, bez poznámek typu "co byste chtěla ve vašem věku". Díky jemu si ještě koušu po svých.

Martin je drak,je nejjj!!!! komu se nelibi jeho chovani,tak muze jit jinam. spousta lidi si toto chovani zaslouzi! a hlavne si na nic nehraje,je sam sebou!!!

Opravdový profesionál, navíc se sympaticky lidským přístupem. Hodně mi pomohl...

Měl jsem vždy na zubaře štěstí, ale pan Krejčík mi pomohl nejvíc! Profesionál! Jen doporučuji. (A nebuďte cimprlich :-)

Pan doktor je sice osobitý, avšak skvělá kvalita jeho práce mi zachánila několik zubů. Vždy vysvětlí jaký problém v ústech je, jak bude pokračovat v léčbě. Je to v pořadí můj 4. zubař a doporučuji každému (i vlastní matce), kdo bych chtěl zubního lékaře změnit.