Ordinace zubního lékaře
K. H. Borovského 1561, Sokolov

Mám zkušenost s oběma zubaři tohoto jména: Otec je veliký odborník, za nímž jezdí i zahraniční klientela. Prioritou je pro něj záchrana zubu, ač to někdy může být komplikovanější. Bohužel jsou u něj šíleně dlouhé čekací lhůty (jak při objednání, tak i při následném čekání v čekárně; přijdete-li s bolestí, tj. bez objednání, je lepší přijít i třeba půl hodiny před začátkem ordinační doby, abyste se dostali na řadu v "rozumný čas"). A je také pravda, že je občas cítit kouřem, což někomu nemusí být příjemné. Syn není tak zkušený, proto mu některé zákroky trvají déle, než je obvyklé (alespoň tomu tak bylo před 2 lety, kdy jsem jej navštěvovala). Naproti tomu se zajímá o novinky v oboru a vše pacientovi pěkně vysvětlí. Rovněž dbá hodně na prevenci a v tomto směru i své pacienty poučuje. S čekací lhůtou u něj to však, bohužel, není o moc lepší. Co se mi však nelíbilo byl jeho přístup k sestřičce Lence (nevím, zda tam ještě pracuje). Přišlo mi, že se k ní chová s despektem, což mi dost vadilo, protože si myslím, že ke starším lidem (ač si o nich myslíme cokoliv) by se měl člověk chovat vždy uctivě.

Od malička mám vítr ze zubaře a to jen díky zubařce paní Svobodové. Jako k dítěti se ke mně chovala jako sadista. To pan doktor Martin st.je super. Komunikuje, má zlaté ruce a snáží se zub zachráni a né ho hned trhat. Je pravda, že je u něj dlouhá čekačka a já se celou tu dobu potím nervozitou, ale po zákroku odcházím vždy spokojen. Chci k němu dát i moji tříletou dcerku. Snad ji přijme. DIETL MARTIN

Ke staršímu panu zubaři jsem chodil několik let a jsem rád, že již nechodím. Neuvěřitelně dlouhé čekací doby i když jste objednaní. Pan zubař při léčení zubů nepospíchá a zákrok, který by byl jinde na jednu návštěvu u něj vyjde i na tři. Bohužel jsem díky tomuto laxnímu přístupu přišel o několik zubů. Pravdou zase je, že se u něj neplatí tolik jako jinde, ale moje celková zkušenost je velmi špatná.

Je pravda,že čekací doba je dlouhá,ale za to máte zoubky v pořádku.Jsou to nejlepší zubaři co znám......

K panu doktorovi Martinovi mladšímu docházím už nějaký ten rok. Jelikož jsem měla vždy se zuby problémy, zažila jsem už mnoho doktorů. Teprve u pana Martina ml. jsem poznala, co to je opravdu profesionální a osobní přístup. Je to moderní pokrokový doktor, do jeho rukou bych se nebála svěřit kohokoliv. Nejvíc mě fascinuje ta poctivost, se kterou přistupuje k jakémukoliv problému. Když to srovnám se zubařem Kratochvílem, kterého jsem navštěvovala předtím, tak se to nedá srovnat. Kratochvíl je břídil.

Skvělý.

Oba dva jmenovaní zubaři jsou kapacity ve svém oboru, můžu říct že péče je suprová, ze zubaře mám strach jak malej kluk, ale u těchto zubařů je to vždy bez problému. A čekací doby ? jsou všude

Navštěvuji pana doktora Ivana Martina staršího. Mám hrůzu ze zubařů. on je jediný u kterého se nebojím, citlivý přístup k pacientům,ochotné sestřičky odborník, nejlepší zubař v Sokolově

Někdy jsem chodil k staršímu pánovi, zubař dobrý ale co ty čekací doby. Někdy jsem tam seděl i 4 hodiny. A jenom kvůli tak dlouhé čekací době jsem změnil zubaře.

Pokud jde o staršího pana doktora tohoto jména, nemohu soudit o jeho schopnostech, neboť docházím k jeho synovi. Toho si odvážím popsat jako výborného a příjemného doktora. Používá nejnovější technologie, snaží se pacienta co nejvíce seznámit s problémy jeho chrupu a doporučit vhodnou prevenci.