Adresa

B. Němcové 228, Slavkov u Brna
Ordinace (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, + 1 Více
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
23 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
F
Ověřeny pacient

Pan doktor je asi velice dobrý ve svém oboru, ale s lidským přístupem je to trochu horší:( Cítím z něj silnou aroganci - zřejmě jsou zde vítáni jen pacienti s dokonalým chrupem. O nadstandartních cenách za ošetření a nepěkném chování k dětem nemluvě. Škoda - těšil jsem se, že bude ve Slavkově konečně dobrý zubař..


D
Ověřeny pacient

Pan doktor sice dobrý, ale s přístupem k dětem nejsem spokojena. Jeho názor " dnes na něho nemám náladu a ani čas" v momentu kdy dítě nechce otevřít pusu ( musím podotknout že jiná paní doktorka syna celkem bez problému ošetřila) se mi zda při nejmenším neprofesionální.... Je vidět, ze pan doktor si je asi již jistý svou klientelou a začíná se chovat ne zrovna profesionálně. Pokud má problém s dětmi potom má rovnou říct, ze dětské pacienty neregistruje. A sestra do telefonu tedy také není moc příjemná.... Možná by neškodilo vrátit se zpět na zem, pane doktore. Slavkov je celkem malý a lidé si zde vse řeknou.....


Z
Ověřeny pacient

Nejlepší zubař, jakého jsem kdy měla, je to frajer!! Vždy jsem měla panickou hruzu ze zubařů, ted? Klídeček :)


M
Ověřeny pacient

M.K.
předem už jsem vyzkoušela asi 5 zubařů a s určitostí si froufnu tvrdit že už jsem skončila.Pan doktor je první zubař ke kterému chodím bez obav z toho co bude následovat, vždy mi vše vysvětlí co jak bude dělat a je první u kterého nic NEBOLÍ :-).Přestože chodím zatím krátce jsem maximálně spokojená náhrady které mi pan doktor vymodeloval i když jsou jen ,, provizorní" jsou perfektní.Pan doktor je ve své práci precizní a jsem ráda že mohu být jednou z jeho spokojených pacientů.


Z
Ověřeny pacient

Po zkušenostech se zubaři ve Slavkově mohu pana doktora jen chváit a doporučovat každému kdo má zájem o kvalitu,ochotu,moderní postup při ošetření,laskavé slovo a bezbolestný zákrok.Po první návštěvě v jeho ordinaci již neznám slova "strach,bojím se,nikam nejdu to musí přejít samo,....určitě to mnozí z vás znáte,že ano?Proto neváhejte a objednejte se,neprohloupíte a dáte mi za pravdu.Nesmím opomenout "pravou ruku "pana doktora-sestřičku.Velmi milá a šikovná,jsou sehraný tým.Pane doktore děkuji a brzy na viděnou ve vaší ordinaci.


L
Ověřeny pacient

Na jedné straně je velmi smutné, že až po padesátce zjistím, že ošetření u zubaře nemusí bolet a můžete se cítit jako pacient,na kterém někomu záleží. Na druhé straně je zázrak zjistit, že existuje zubař, resp. PAN ZUBAŘ! Jeho přístup k pacientovi,jeho péče a odvedená práce =profesionál každým coulem. Dnes mi jeho práci vychválila i moje paní doktorka parodontoložka, a to mluví za vše.Díky panu doktorovi sice pozdě, ale přece...
už se nebojím zubaře:-)


M
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem přešel od paní doktorky Čechové, jsem velice spokojen s profesionálním přístupem pana doktora je to luxus dívat se na člověka, který pro svou práci žije. Jinak po prvním zákroku jsem nic necítil. Zubaře se od setkáním s panem Hrozem nebojím:-) .


L
Ověřeny pacient

Přešla jsme od jiné zubařky a opravdu je to obrovský rozdíl.Příjemné prostředí,pan doktror je odborník na svém místě se profesionálním přístupem.Byla jsme tam i s malým synem,který je hůře ošetřitelný a díky perfektnímu přístupu pana doktora proběhlo ošetření dvou kazů bez cukání a pláče.Nikdy jsme tak perfektního zubaře nezažila.Velice doporučuji!!!


H
Ověřeny pacient

Skvělý zubař, opravdu málo je takových. Výborný přístup k pacientovi, vše je srozumitelně a jasně vysvětleno, bezbolestné ošetření, krásná moderní ordinace. Co dodat.... po zkušenostech s jinými zubaři -maximální spokojenost!


N
Ověřeny pacient

Velká spokojenost, dlouho jsem chtěla začít navštěvovat zubní ve Slavkově a nedojíždět do Brna, ale reference na Slavkovské zubaře byly hrozné, jakmile se otevřela nová ordinace, ihned jsem se objednala. Po příchodu rentgen, konzultace problémů, možnosti použití materiálů a jejich ceny, při zákroku mě vždy pan doktor informoval, jestli to může bolet, popřípadě mi nabídl umrtvení, ze zubaře jsem měla vždycky strach, ale sem budu chodit ráda, dobře zapůsobí i krásná moderní ordinace a oblečení pana zubaře, opravdu celkově můžu jen doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti