Adresa

Ordinace
B. Němcové 228, Slavkov u Brna

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

25 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Jiný

Potřebovala jsem zubní implantát a pan doktor mi byl doporučen. Dnes už vím proč. Pan doktor dělá svou práci velmi profesionálně. Vše se mnou konzultoval, vše mi srozumitelně vysvětlil. Jeho práce je pečlivá a nic nebolí !! Velice pěkná ordinace, dobře vybavená. Takže za mě....maximální spokojenost.

E
Umístění: Ordinace Jiný

Velká spokojenost s bezbolestným ošetřením předních zubů a s profesionálním přístupem pana doktora, a to v příjemné atmosféře.

F
Ověřený profil

Pan doktor je asi velice dobrý ve svém oboru, ale s lidským přístupem je to trochu horší:( Cítím z něj silnou aroganci - zřejmě jsou zde vítáni jen pacienti s dokonalým chrupem. O nadstandartních cenách za ošetření a nepěkném chování k dětem nemluvě. Škoda - těšil jsem se, že bude ve Slavkově konečně dobrý zubař..


D
Ověřený profil

Pan doktor sice dobrý, ale s přístupem k dětem nejsem spokojena. Jeho názor " dnes na něho nemám náladu a ani čas" v momentu kdy dítě nechce otevřít pusu ( musím podotknout že jiná paní doktorka syna celkem bez problému ošetřila) se mi zda při nejmenším neprofesionální.... Je vidět, ze pan doktor si je asi již jistý svou klientelou a začíná se chovat ne zrovna profesionálně. Pokud má problém s dětmi potom má rovnou říct, ze dětské pacienty neregistruje. A sestra do telefonu tedy také není moc příjemná.... Možná by neškodilo vrátit se zpět na zem, pane doktore. Slavkov je celkem malý a lidé si zde vse řeknou.....


Z
Ověřený profil

Nejlepší zubař, jakého jsem kdy měla, je to frajer!! Vždy jsem měla panickou hruzu ze zubařů, ted? Klídeček :)


M
Ověřený profil

M.K.
předem už jsem vyzkoušela asi 5 zubařů a s určitostí si froufnu tvrdit že už jsem skončila.Pan doktor je první zubař ke kterému chodím bez obav z toho co bude následovat, vždy mi vše vysvětlí co jak bude dělat a je první u kterého nic NEBOLÍ :-).Přestože chodím zatím krátce jsem maximálně spokojená náhrady které mi pan doktor vymodeloval i když jsou jen ,, provizorní" jsou perfektní.Pan doktor je ve své práci precizní a jsem ráda že mohu být jednou z jeho spokojených pacientů.


Z
Ověřený profil

Po zkušenostech se zubaři ve Slavkově mohu pana doktora jen chváit a doporučovat každému kdo má zájem o kvalitu,ochotu,moderní postup při ošetření,laskavé slovo a bezbolestný zákrok.Po první návštěvě v jeho ordinaci již neznám slova "strach,bojím se,nikam nejdu to musí přejít samo,....určitě to mnozí z vás znáte,že ano?Proto neváhejte a objednejte se,neprohloupíte a dáte mi za pravdu.Nesmím opomenout "pravou ruku "pana doktora-sestřičku.Velmi milá a šikovná,jsou sehraný tým.Pane doktore děkuji a brzy na viděnou ve vaší ordinaci.


L
Ověřený profil

Na jedné straně je velmi smutné, že až po padesátce zjistím, že ošetření u zubaře nemusí bolet a můžete se cítit jako pacient,na kterém někomu záleží. Na druhé straně je zázrak zjistit, že existuje zubař, resp. PAN ZUBAŘ! Jeho přístup k pacientovi,jeho péče a odvedená práce =profesionál každým coulem. Dnes mi jeho práci vychválila i moje paní doktorka parodontoložka, a to mluví za vše.Díky panu doktorovi sice pozdě, ale přece...
už se nebojím zubaře:-)


M

K panu doktorovi jsem přešel od paní doktorky Čechové, jsem velice spokojen s profesionálním přístupem pana doktora je to luxus dívat se na člověka, který pro svou práci žije. Jinak po prvním zákroku jsem nic necítil. Zubaře se od setkáním s panem Hrozem nebojím:-) .


L
Ověřený profil

Přešla jsme od jiné zubařky a opravdu je to obrovský rozdíl.Příjemné prostředí,pan doktror je odborník na svém místě se profesionálním přístupem.Byla jsme tam i s malým synem,který je hůře ošetřitelný a díky perfektnímu přístupu pana doktora proběhlo ošetření dvou kazů bez cukání a pláče.Nikdy jsme tak perfektního zubaře nezažila.Velice doporučuji!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu