MUDr.

Martin Henzl verifiedCreated with Sketch.

Chirurg

Kontaktní informace

Nejnovější názory

 • H

  Chtěla bych touto cestou moc poděkovat za přístup pana doktora a jeho kolektivu. Byla jsem u něho v září a nyní v říjnu na operaci křečových žil. Přála bych si aby celé naše zdravotnictví fungovalo jako jeho ordinace. Příjemné prostředí, vstřícnost a hlavně dobrá nálada a pohoda tam vládne. Děkuji a vřele doporučuji všem.
  Hana

 • Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

  Václav Pěkný
  Václav Pěkný
  Chirurg
  Husova 2624, Havlíčkův Brod
  Pan doktor Pěkný je kapacita, má lidskou tvář a jeho přístup je příkladný. Po dvou náročných operacích mých rodičů… Více

  Jan Tišer
  Jan Tišer
  Chirurg, Plastický chirurg, Praktický lékař
  Kyjevská 303, Pardubice
  Ráda bych se podělila se svojí zkušeností s panem doktorem Tišerem. Již delší dobu jsem měla pocit těžkých víček… Více

  Jan Cienciala Ph.d.
  Jan Cienciala Ph.d.
  Ortoped, Chirurg
  Žlutý kopec 6, Brno
  velmi dobře hodnotím lékařův přístup, jsem spokojená s výsledkem své návštěvy u pana doktora, chodím k němu pravidelně… Více

  Jan Válka
  Jan Válka
  Plastický chirurg, Chirurg
  Viniční 235, Brno
  Byla jsem na rhinoplastice u pana docenta. Jsem velmi spokojena s vysledkem. Mela jsem zdedeny tzv.papousci nos,… Více

  Silvia Tůmová
  Silvia Tůmová
  Chirurg
  Jabloňová 8/2992, Praha 10, Praha
  Velmi profesionální paní doktorka i sestřička. Obě jsou usměvavé a vše je rychle vyřešeno. Mohu jenom doporučit! Více

  Otázky pacientů

  Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

  Obáváte se o své zdraví?

  Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

  Zeptejte se naších lékařů

  Hodnocení pacientů

  5

  Obecné skóre
  10 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
  • H

   Chtěla bych touto cestou moc poděkovat za přístup pana doktora a jeho kolektivu. Byla jsem u něho v září a nyní v říjnu na operaci křečových žil. Přála bych si aby celé naše zdravotnictví fungovalo jako jeho ordinace. Příjemné prostředí, vstřícnost a hlavně dobrá nálada a pohoda tam vládne. Děkuji a vřele doporučuji všem.
   Hana

  • T

   Ráda bych poděkovala panu MUDr. Henzlovi a celému jeho týmu za velmi profesionální a přitom lidský přístup při operaci křečových žil. Všem svým známým s podobnými problémy Vás vždy vřele a ráda doporučím. Hana Trmíková, Kolín

  • B

   Letos v červnu jsem prodělala operaci křečových žil u pana doktora Henzla. S operací jsem velice spokojená. Oceňuji i příjemný a lidský způsob jednání pana doktora i jeho manželky. Mohu všem jen doporučit. Benáčková

  • S

   Všem, kteří uvažují o operaci křečových žil, bych jednoznačně doporučil pana doktora Henzla. Tento zákrok jsem u něj absolvolal letos v červnu a s výsledkem jsem maximálně spokojený. Pan doktor je odborník na svém místě, personál je milý a vstřícný. Vše probíhá bez stresu v příjemném prostředí. Opravdu vřele doporučuji.

  • M

   U pana doktora jsem absolvovala operaci letos v dubnu, je velice příjemný, milý, ochotný a taktéž jeho manželka a sestřička Valerie. Operace proběhla bez komplikací. Byla jsem velmi spokojena. Tímto bych jim chtěla ještě jednou poděkovat!!!!!

  • Velké díky Mudr.Henzlovi, jeho manželce i sestřičce Zuzaně. V jeho soukromé ordinaci jsem absolvovala operaci křečocých žil. Vysoká profesionalita a vřelý lidský přístup. Mohu jen doporučit !!

  • Touto formou bych chtěla poděkovat MUDr. Henzlovi za provedenou operaci křečových žil, kterou jsem absolvovala v jeho soukromé ambulanci v listopadu 2010. Odbornost tohoto lékaře a jeho zdravotnických asistentek je na velmi vysoké úrovni, operace prováděné pod jeho vedením jsou vždy precizně provedené a hlavně bez žadných komlikací. Operoval mého syna i manžela. Z osobní zkušenosti mohu každému pana doktora Henzla jen doporučit. Budete v nejlepších rukách, vše pacientovi vysvětlí, jeho lidský přístup k pacientům je obdivuhodný. Škoda jen, že takových profesně poctivých lékařů není moc. Ještě jednou DÉKUJI ZA VŠECHNO.

  • jen víc takvých lékařů.Milý,ochotný,vše podrobně vysvětlí,má vstřícný přístup k pacientům i personálu.Pracovat s ním je radost!!!

  • Č

   Zachránil mi levou ruku,dle mého názoru velmi obětavý.Odborník na svém místě,kéž by bylo v našem zdravotnictví více takovýchto lékařů.

  • Q

   je to fantastický odborník ve svém oboru, mýmu tátovi zachránil život, co k tomu dodat víc