Chtěla bych touto cestou moc poděkovat za přístup pana doktora a jeho kolektivu. Byla jsem u něho v září a nyní v říjnu na operaci křečových žil. Přála bych si aby celé naše zdravotnictví fungovalo jako jeho ordinace. Příjemné prostředí, vstřícnost a hlavně dobrá nálada a pohoda tam vládne. Děkuji a vřele doporučuji všem.

U Rybníčku 4036, Havlíčkův Brod
ART&VEN (mapa)

Hana

Ráda bych poděkovala panu MUDr. Henzlovi a celému jeho týmu za velmi profesionální a přitom lidský přístup při operaci křečových žil. Všem svým známým s podobnými problémy Vás vždy vřele a ráda doporučím. Hana Trmíková, Kolín

Letos v červnu jsem prodělala operaci křečových žil u pana doktora Henzla. S operací jsem velice spokojená. Oceňuji i příjemný a lidský způsob jednání pana doktora i jeho manželky. Mohu všem jen doporučit. Benáčková

Všem, kteří uvažují o operaci křečových žil, bych jednoznačně doporučil pana doktora Henzla. Tento zákrok jsem u něj absolvolal letos v červnu a s výsledkem jsem maximálně spokojený. Pan doktor je odborník na svém místě, personál je milý a vstřícný. Vše probíhá bez stresu v příjemném prostředí. Opravdu vřele doporučuji.

U pana doktora jsem absolvovala operaci letos v dubnu, je velice příjemný, milý, ochotný a taktéž jeho manželka a sestřička Valerie. Operace proběhla bez komplikací. Byla jsem velmi spokojena. Tímto bych jim chtěla ještě jednou poděkovat!!!!!

Velké díky Mudr.Henzlovi, jeho manželce i sestřičce Zuzaně. V jeho soukromé ordinaci jsem absolvovala operaci křečocých žil. Vysoká profesionalita a vřelý lidský přístup. Mohu jen doporučit !!

Touto formou bych chtěla poděkovat MUDr. Henzlovi za provedenou operaci křečových žil, kterou jsem absolvovala v jeho soukromé ambulanci v listopadu 2010. Odbornost tohoto lékaře a jeho zdravotnických asistentek je na velmi vysoké úrovni, operace prováděné pod jeho vedením jsou vždy precizně provedené a hlavně bez žadných komlikací. Operoval mého syna i manžela. Z osobní zkušenosti mohu každému pana doktora Henzla jen doporučit. Budete v nejlepších rukách, vše pacientovi vysvětlí, jeho lidský přístup k pacientům je obdivuhodný. Škoda jen, že takových profesně poctivých lékařů není moc. Ještě jednou DÉKUJI ZA VŠECHNO.

jen víc takvých lékařů.Milý,ochotný,vše podrobně vysvětlí,má vstřícný přístup k pacientům i personálu.Pracovat s ním je radost!!!

Č

Zachránil mi levou ruku,dle mého názoru velmi obětavý.Odborník na svém místě,kéž by bylo v našem zdravotnictví více takovýchto lékařů.

Q

je to fantastický odborník ve svém oboru, mýmu tátovi zachránil život, co k tomu dodat víc

Č

Q