MUDr.

Martin Henzl verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• H

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat za přístup pana doktora a jeho kolektivu. Byla jsem u něho v září a nyní v říjnu na operaci křečových žil. Přála bych si aby celé naše zdravotnictví fungovalo jako jeho ordinace. Příjemné prostředí, vstřícnost a hlavně dobrá nálada a pohoda tam vládne. Děkuji a vřele doporučuji všem.
    Hana

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Václav Pěkný
    Václav Pěkný
    Husova 2624, Havlíčkův Brod
    Pan doktor Pěkný je kapacita, má lidskou tvář a jeho přístup je příkladný. Po dvou náročných operacích mých rodičů… Více

Jan Tišer
    Jan Tišer
    Chirurg, Plastický chirurg, Praktický lékař
    Kyjevská 303, Pardubice
    Ráda bych se podělila se svojí zkušeností s panem doktorem Tišerem. Již delší dobu jsem měla pocit těžkých víček… Více

Jan Cienciala Ph.d.
    Jan Cienciala Ph.d.
    Ortoped, Chirurg
    Žlutý kopec 6, Brno
    velmi dobře hodnotím lékařův přístup, jsem spokojená s výsledkem své návštěvy u pana doktora, chodím k němu pravidelně… Více

Jan Válka
    Jan Válka
    Plastický chirurg, Chirurg
    Viniční 235, Brno
    Byla jsem na rhinoplastice u pana docenta. Jsem velmi spokojena s vysledkem. Mela jsem zdedeny tzv.papousci nos,… Více

Silvia Tůmová
    Silvia Tůmová
    Jabloňová 8/2992, Praha 10, Praha
    Velmi profesionální paní doktorka i sestřička. Obě jsou usměvavé a vše je rychle vyřešeno. Mohu jenom doporučit! Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• H

Hana

• T

Ráda bych poděkovala panu MUDr. Henzlovi a celému jeho týmu za velmi profesionální a přitom lidský přístup při operaci křečových žil. Všem svým známým s podobnými problémy Vás vždy vřele a ráda doporučím. Hana Trmíková, Kolín

• B

Letos v červnu jsem prodělala operaci křečových žil u pana doktora Henzla. S operací jsem velice spokojená. Oceňuji i příjemný a lidský způsob jednání pana doktora i jeho manželky. Mohu všem jen doporučit. Benáčková

• S

Všem, kteří uvažují o operaci křečových žil, bych jednoznačně doporučil pana doktora Henzla. Tento zákrok jsem u něj absolvolal letos v červnu a s výsledkem jsem maximálně spokojený. Pan doktor je odborník na svém místě, personál je milý a vstřícný. Vše probíhá bez stresu v příjemném prostředí. Opravdu vřele doporučuji.

• M

U pana doktora jsem absolvovala operaci letos v dubnu, je velice příjemný, milý, ochotný a taktéž jeho manželka a sestřička Valerie. Operace proběhla bez komplikací. Byla jsem velmi spokojena. Tímto bych jim chtěla ještě jednou poděkovat!!!!!

• Velké díky Mudr.Henzlovi, jeho manželce i sestřičce Zuzaně. V jeho soukromé ordinaci jsem absolvovala operaci křečocých žil. Vysoká profesionalita a vřelý lidský přístup. Mohu jen doporučit !!

• Touto formou bych chtěla poděkovat MUDr. Henzlovi za provedenou operaci křečových žil, kterou jsem absolvovala v jeho soukromé ambulanci v listopadu 2010. Odbornost tohoto lékaře a jeho zdravotnických asistentek je na velmi vysoké úrovni, operace prováděné pod jeho vedením jsou vždy precizně provedené a hlavně bez žadných komlikací. Operoval mého syna i manžela. Z osobní zkušenosti mohu každému pana doktora Henzla jen doporučit. Budete v nejlepších rukách, vše pacientovi vysvětlí, jeho lidský přístup k pacientům je obdivuhodný. Škoda jen, že takových profesně poctivých lékařů není moc. Ještě jednou DÉKUJI ZA VŠECHNO.

• jen víc takvých lékařů.Milý,ochotný,vše podrobně vysvětlí,má vstřícný přístup k pacientům i personálu.Pracovat s ním je radost!!!

• Č

Zachránil mi levou ruku,dle mého názoru velmi obětavý.Odborník na svém místě,kéž by bylo v našem zdravotnictví více takovýchto lékařů.

• Q

je to fantastický odborník ve svém oboru, mýmu tátovi zachránil život, co k tomu dodat víc