Adresa

ART&VEN
U Rybníčku 4036, Havlíčkův Brod

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřený profil

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat za přístup pana doktora a jeho kolektivu. Byla jsem u něho v září a nyní v říjnu na operaci křečových žil. Přála bych si aby celé naše zdravotnictví fungovalo jako jeho ordinace. Příjemné prostředí, vstřícnost a hlavně dobrá nálada a pohoda tam vládne. Děkuji a vřele doporučuji všem.
Hana

T
Ověřený profil

Ráda bych poděkovala panu MUDr. Henzlovi a celému jeho týmu za velmi profesionální a přitom lidský přístup při operaci křečových žil. Všem svým známým s podobnými problémy Vás vždy vřele a ráda doporučím. Hana Trmíková, Kolín

B
Ověřený profil

Letos v červnu jsem prodělala operaci křečových žil u pana doktora Henzla. S operací jsem velice spokojená. Oceňuji i příjemný a lidský způsob jednání pana doktora i jeho manželky. Mohu všem jen doporučit. Benáčková


S
Ověřený profil

Všem, kteří uvažují o operaci křečových žil, bych jednoznačně doporučil pana doktora Henzla. Tento zákrok jsem u něj absolvolal letos v červnu a s výsledkem jsem maximálně spokojený. Pan doktor je odborník na svém místě, personál je milý a vstřícný. Vše probíhá bez stresu v příjemném prostředí. Opravdu vřele doporučuji.


M
Ověřený profil

U pana doktora jsem absolvovala operaci letos v dubnu, je velice příjemný, milý, ochotný a taktéž jeho manželka a sestřička Valerie. Operace proběhla bez komplikací. Byla jsem velmi spokojena. Tímto bych jim chtěla ještě jednou poděkovat!!!!!


Ověřený profil

Velké díky Mudr.Henzlovi, jeho manželce i sestřičce Zuzaně. V jeho soukromé ordinaci jsem absolvovala operaci křečocých žil. Vysoká profesionalita a vřelý lidský přístup. Mohu jen doporučit !!


Touto formou bych chtěla poděkovat MUDr. Henzlovi za provedenou operaci křečových žil, kterou jsem absolvovala v jeho soukromé ambulanci v listopadu 2010. Odbornost tohoto lékaře a jeho zdravotnických asistentek je na velmi vysoké úrovni, operace prováděné pod jeho vedením jsou vždy precizně provedené a hlavně bez žadných komlikací. Operoval mého syna i manžela. Z osobní zkušenosti mohu každému pana doktora Henzla jen doporučit. Budete v nejlepších rukách, vše pacientovi vysvětlí, jeho lidský přístup k pacientům je obdivuhodný. Škoda jen, že takových profesně poctivých lékařů není moc. Ještě jednou DÉKUJI ZA VŠECHNO.


jen víc takvých lékařů.Milý,ochotný,vše podrobně vysvětlí,má vstřícný přístup k pacientům i personálu.Pracovat s ním je radost!!!


Č

Zachránil mi levou ruku,dle mého názoru velmi obětavý.Odborník na svém místě,kéž by bylo v našem zdravotnictví více takovýchto lékařů.


Q

je to fantastický odborník ve svém oboru, mýmu tátovi zachránil život, co k tomu dodat víc


Došlo k chybě, zkuste to znovu